Keresési eredmények

1. Enzo di Rosetti

Új ötlet A régi szettek újragondolásának befejezése

a gyüjtők csak tönkreteszik az összes világon a piacot, meg kéne őket adóztatni
  2. Enzo di Rosetti

Játék hibák

napi legalább 100g fehérjéről lemegyek napi max 60g fehérjére <3
  3. Enzo di Rosetti

én próbáltam már mindenhogy, 3. F5 után jó lett :D

én próbáltam már mindenhogy, 3. F5 után jó lett :D
  4. Enzo di Rosetti

használhatatlan az összes barátnak küldés funkció, ezért elnézést kérek a fejlesztők...

használhatatlan az összes barátnak küldés funkció, ezért elnézést kérek a fejlesztők hibájáért(akik ezért fizetést kaptak) a barátaimtól akik nem kapják meg a pereceket
  5. Enzo di Rosetti

Játék hibák

Egy kilo kenyer 3000 forintba kerul, de tegnap feldobta nekem a rög bonuszt. Marha nagy dilemmaba voltam mert ha vettem volna rogot ket hetig kenyer nelkul eszem a szalamis szendvicset.
  6. Enzo di Rosetti

Reméljük, hogy tetszeni fognak a frissítés által a játékban hozott változások. xDDD

Reméljük, hogy tetszeni fognak a frissítés által a játékban hozott változások. xDDD
  7. Enzo di Rosetti

Legújabb patch: Biblia rework gg

Legújabb patch: Biblia rework gg
  8. Enzo di Rosetti

Én várom már a 3000 taktikás katonákat 60k éppel, a 900 statisztikás munkásokat erődharcon. Meg...

Én várom már a 3000 taktikás katonákat 60k éppel, a 900 statisztikás munkásokat erődharcon. Meg azok véleményét is várom akik nem függők és a 150 szintre 5 év alatt nem jutottak el nem, hogy 250-re. Iriseket meg egy ütésből ki lehet majd ütni <3
  9. Enzo di Rosetti

Megtanítalak párbajozni

hozhatnád biciklis foodpandásként mondjuk
  10. Enzo di Rosetti

2022 Oktoberfest nyereményjáték

Világ: El Dorado Ötlet: Szégyeljék magukat a játék fejesei haha
  11. Enzo di Rosetti

Megtanítalak párbajozni

Büszke vagyok rád, így tovább. <3
  12. Enzo di Rosetti

Megtanítalak párbajozni

speed győzteshez remélem sok munkást kiütöttél mert csak úgy érvényes ez a cím
  13. Enzo di Rosetti

Megtanítalak párbajozni

burgerkingből még sosem ettem, szóval jó lesz, ha az első kostoló ingyenes
  14. Enzo di Rosetti

a kérdés, hogy még ezen a héten odaérek-e a szomszéd faluba?

a kérdés, hogy még ezen a héten odaérek-e a szomszéd faluba?
  15. Enzo di Rosetti

Megtanítalak párbajozni

lv3*
  16. Enzo di Rosetti

Megtanítalak párbajozni

Tudsz hozni nekem valami péksütit? Ha nem, akkor fedélzetmester lv2+polírozókő. :'(
  17. Enzo di Rosetti

Megtanítalak párbajozni

Ha munkás vagy és bőgsz az miatt mert megtámadnak, lépj ki városból és bőgj kocsmában, hogy miért léptél ki. Ha úira városban leszel garantáltan kínozni fognak te noob.
  18. Enzo di Rosetti

Kibeszélő 2.182-es kibeszélő

majd 2 év múlva átcsinálják, hogy maradjon késöbbre is patch
  19. Enzo di Rosetti

Mondj egy céget aki rendszerint pofánröhögi a saját vásárlóinak a véleményét. haha

Mondj egy céget aki rendszerint pofánröhögi a saját vásárlóinak a véleményét. haha
  20. Enzo di Rosetti

Kibeszélő 2.182-es kibeszélő

Céges megbeszélés a westről: Mi a terv a következő évtizedre? -Hmmm 1 órás munka, 2 évre leosztva, mehet frissítésnek, örülni fog még neki a maradék 1500 játékos.
Fent