Keresési eredmények

1. Zaszi

2022 Oktoberfest nyereményjáték

Világ: V1 A vasveretes kazettát még a gyakori kategóriába sem tenném be, a zsákmányt, acélkazettát áttenni a rendkívűli kategóriába, az a női szett csak a női karakterek részére legyen viselhető, évente csak 2 szett kellene az októberfest eseményre és a többi eseményre is egy ingyenes és egy...
  2. Zaszi

Kibeszélő TWT Szeptemberi nyereményjáték

Üdv. "Minden nap kizárólag 1314 erőd védelme, munkavállalás utazó kereskedőként és vadvízi szállítás munka végezhető el" Tudja valaki van olyan script amely számolja hány melót végeztél egy nap? Ha reggel lenyomsz x melót, délután még párat, és este nem szeretnéd túllépni az 1314-et akkor meg...
  3. Zaszi

TWT Szeptemberi nyereményjáték - Regisztráció

Üdv. Jelentkezek a nyereményjátékra.
  4. Zaszi

Kibeszélő Mindent vagy Semmit

A javaslatom a különböző teljesítmény utáni díjazást nem csak erre a speedre értettem- pl. a nemzetközi speeden is a Malachite fegyverek már regisztrációért jártak így kb. 1 percet nem játszottam mert csak ezért mentem oda, de ha az lett volna a követelmény, hogy csak az kapja meg aki eléri az...
  5. Zaszi

Kibeszélő Mindent vagy Semmit

Sziasztok. Én betennék valami nyereményt pl. aki eléri az 5000 teljesítmény pontot kap egy szerencsesütit normál világon, 10.000 után prémium kazetták stb. így talán többen "speedeznének" és végig is játszanák a teljes időtartamot.
  6. Zaszi

Kibeszélő 2022-es Aratási esemény kibeszélője

Minden kaland lezárásához kell találnod 10-et. Nem tudsz lezárni 2 vagy több kalandot, ha nem keresed a Föld kincseit közben .
  7. Zaszi

Ötletek/javaslatok (új)

A kérdésedre a válasz, hogy hányan mpi-nek láthatod a szerveridőből, hogy nem éjszaka volt, valamikor reggel betettem és elfelejtettem törölni este amikor haza értem még mindig sorban álltam. :D tehát egész nap 1 mpi sem ment le. :D
  8. Zaszi

2022 Többet ésszel-nem lóverseny!

1. Munka Minden termékből kell 12 (egy tucat) 2. Paradicsom - Paradicsomszedés 3. Szög - Ranchépítés 4. Békepipa - Béketárgyalások 5. Daráló - Kávédarálás 6. Erdő - Erdőírtás 7. Híd - Hídépítés - 2 fertályórán át kell végezni vagyis 30 percet 8. Hód - Hódvadászat -1 óra 9. Pohárdesszert...
  9. Zaszi

Kibeszélő Első Magyar Erődharc Bajnokság

Ez kimaradt.
  10. Zaszi

2022 “Természetesen” nyereményjáték

Az első fotó a Níluson készült a második valahol útban a királyok völgyébe csak, hogy ne legyen annyi növény minden fotón :D.
  11. Zaszi

Kibeszélő 2.175-ös frissítés

A Lincoln szett 2018 óta a játék rész és 4!!!! év nem volt elég számukra, hogy a szett összes darabját megszerezhetővé tegyék (jelenleg a szett fele sem megszerezhető, ilyen ütemben 2030 körül lesz elérhető talán.). A legendás szett is több mint 1 éve a játék része, de még mindig nem volt...
  12. Zaszi

Kibeszélő 2022-es Mesterség mini-esemény

csak ez van mert bétán istállós vagyok, gondolom szakmánként változnak a szakmás termékek.
  13. Zaszi

Új világ: N...?

Én hiányolom az üres szavazás lehetőségét. Mivel soha nem fogok játszani ezen a szerveren nem is érdekel mi lesz a neve, de ha csak a második kérdésre adok választ a rendszer nem fogadja el a válaszomat.
  14. Zaszi

Kibeszélő 2.173-as kibeszélő

Ezek az új rögös szettek kerülnek be a játékba a 2.173-as frissítéssel. A 2.174-es frissítésben pedig javítsák a Paden ló követelményeit, mert annak semmi értelme amit bekereteztem. Egy újabb NAGY frissítés várható, kezdem azt hinni vagy minyonok fejlesztik ezt a játékot, vagy azért tesznek...
  15. Zaszi

Új világ: N...?

Nemkelleznekünk
  16. Zaszi

Kibeszélő 2.172-es frissítés

A 2.173-as frissítés.
  17. Zaszi

Kibeszélő 2.172-es frissítés

Az év frissítése, nagyon várom már :D :D
  18. Zaszi

Kibeszélő Húsvéti esemény 2022

Awe harcok lesznek?
  19. Zaszi

Piac - Keresem

Piros mágikus kalapot keresek. sürgős. .
Fent