• Nem szereted a havat? Kapcsold ki:

Keresési eredmények

1. Krisztoph Snow

károgjak? akkor kár.

károgjak? akkor kár.
  2. Krisztoph Snow

Amúgy mellesleg nincs neked vagy valakinek infója arról ki lehet a tag? Mert kissé kicsi lenne a...

Amúgy mellesleg nincs neked vagy valakinek infója arról ki lehet a tag? Mert kissé kicsi lenne a világ, ha nem direkt nevezte volna el pont, így a karakterét... Bár tudtommal mintha lenne olyasféle szabály, hogy innogames munkatársnak a nevét, még csak hasonlóképpen sem lehet koppintani. :D De...
  3. Krisztoph Snow

Nyem szokácsom az kérem alássan :P

Nyem szokácsom az kérem alássan :P
  4. Krisztoph Snow

Nem, hát krisztoph bácsi csupán hülyéskedik. :)

Nem, hát krisztoph bácsi csupán hülyéskedik. :)
  5. Krisztoph Snow

Ahhoz, hogy ezt a jelenséget megértsük, Meg Kell Hallgatnunk egy ehhez kapcsolódó zeneszámot...

Ahhoz, hogy ezt a jelenséget megértsük, Meg Kell Hallgatnunk egy ehhez kapcsolódó zeneszámot: S most, már nagyjából meg is érthetjük, hogy............. "........................LOPNI - MEGYÜNK LOPNI !" *forrás: kentucky földe és nem nem én vagyok az érintett linkben szereplő alany...
  6. Krisztoph Snow

Míjjért kell lopni a másiknak a nevét? Hmm. Ez bizony egy fogas kérdés... Nézzünk csak utána a...

Míjjért kell lopni a másiknak a nevét? Hmm. Ez bizony egy fogas kérdés... Nézzünk csak utána a problématikának: http://prntscr.com/r1ggrg
  7. Krisztoph Snow

Eszperente szólánc

ejnye-bejnye gyermekek, egyetek meg egy levest ehelyett. :) ♥
  8. Krisztoph Snow

Üdvözlöm Uram, nyulam, bulam, hogy van a ragyogó kedve csak nem csodálatosan? :P Amúgy ön kérem...

Üdvözlöm Uram, nyulam, bulam, hogy van a ragyogó kedve csak nem csodálatosan? :P Amúgy ön kérem érje be a lájkokkal. :D
  9. Krisztoph Snow

Légy üdvözölve köztünk! :) Érezd Jól magad a játékunkban! :)

Légy üdvözölve köztünk! :) Érezd Jól magad a játékunkban! :)
  10. Krisztoph Snow

Szervusz! Üdvözöl téged a magyar közösség! :) Reméljük jól fogod magad érezni köztünk. :) S te...

Szervusz! Üdvözöl téged a magyar közösség! :) Reméljük jól fogod magad érezni köztünk. :) S te hogy s mint vagy? Mi járatban errefelé? :) Szoktalak látni a bétán téged, remélem itt is hosszútávra tervezel... :) Üdv., Krisz :)
  11. Krisztoph Snow

Esemény Téli Esemény

Tipp: http://prntscr.com/r0c2as Nálam az vált be, hogy váltottam automatizálásra. Előtte sehogy sem adogatta csak nagy nehezen kínlódva - Míg utána elég rendesen adogatja, hogy ez mivel függ össze ki-ki vonja le a következtetést, de szerintem köze lehet ahhoz, hogy, ha nem figyel az illető 15...
  12. Krisztoph Snow

Írj egy ticketet a supportra! :)

Írj egy ticketet a supportra! :)
  13. Krisztoph Snow

SZUPPPER :D :) Köszönöm :)

SZUPPPER :D :) Köszönöm :)
  14. Krisztoph Snow

Hol lehet rendelnyi ilyen kalapot, ami a saját nevem feliratával kapható? :P Érdekelne...

Hol lehet rendelnyi ilyen kalapot, ami a saját nevem feliratával kapható? :P Érdekelne megvételre! ;)
  15. Krisztoph Snow

majd ha gondolod fogadd el :)

majd ha gondolod fogadd el :)
  16. Krisztoph Snow

Küldtem mindenesetre neked most egy meghívót! :)

Küldtem mindenesetre neked most egy meghívót! :)
  17. Krisztoph Snow

Terítsd szét!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!4444444444NÉGYNÉGY

Terítsd szét!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!4444444444NÉGYNÉGY
  18. Krisztoph Snow

Nem.

Nem.
  19. Krisztoph Snow

Szia Eldon nem keresel várost? :) Szívesen behívnálak ott közénk. Ha érdekel keress kérlek ott...

Szia Eldon nem keresel várost? :) Szívesen behívnálak ott közénk. Ha érdekel keress kérlek ott ezen a nevemre. :) Krisz :)
  20. Krisztoph Snow

Játék hibák

1 apró kis grafikai hiba: Tényleg csak apró... http://prntscr.com/qmm6wi Előző városában fekete kalpagos volt és gondolom rögtön belépett, ahogy letelt a várakozási idő a kilépés után. Csak gondoltam jelzem, de nem nagy probléma, legalább pár óráig nem vagyok egyedüli. :) ♥