Keresési eredmények

1. Az év férfiembere díj (El Dorado 2021)

A nyertessel szeretnék igényelni egy Enzo általi interjút. Köszönöm.
  2. The West Times 2021 23. szám - július

Köszönöm
  3. Ki lesz a következő hozzászóló ?

Hozz sztorit Siófok Kaposvár vonalról :3 A kövi ember megcsinálta a focis kalandot idén
  4. Ki lesz a következő hozzászóló ?

Sok a vér a pucádban nyíltan ilyet mersz mondani, mindjárt berepül egy műanyag kerti szék az ablakodon :D Jöjjön valaki akin az elmúlt 1 évben volt arcfesték
  5. Ki lesz a következő hozzászóló ?

Holnap lesz ma CSIRKE!
  6. Ki lesz a következő hozzászóló ?

Nagyon erős késztetést éreztem válaszolni. Legyen a következő csirke úr!
  7. Ki lesz a következő hozzászóló ?

Szerintem ne adj fel a héten lottót :D Beni lesz a kövi.
  8. Általános beszélgetés a JÁTÉKkal kapcsolatban

Mély csalódottsággal tölt el, hogy a két bekerült világnév messze eltörpül kedvelési számban a többitől, mégis ők kerültek be. :( Nem lenne semmi gond ezzel ha nem úgy hirdettétek volna meg, hogy legjobb/legtöbb kedvelést kapott. Így, hogy 2 választási lehetőség van, igazán lehetett volna egy...
  9. Új világ: M...?

Montana
  10. Saját beküldésem - Harmadik játék

3. sorszámú tárgy
  11. Saját beküldésem - Második játék

YearEvent 2008Elindult a The West 2009Erődharcok bevezetése 2010Piac & Kereskedés bevezetése 2011Nadrágok hozzáadása a játékhoz 2012Megjelent a The West 2.0 2013A The West 5 éves lett! 2014Az MPI játékba kerülése 2015Tárgyak fejlesztésének a bevezetése 2016Az első Nemzetközi Erődharc Bajnokság...
  12. Saját beküldésem - Első játék

1. Húsvéti leszámolás 2. Oktoberfest 3. Halottak napi esemény 4. Szent Patrik napja 5. Függetlenség napi esemény
  13. Kérdések és válaszok

Számomra manőver előszobában várakozás alatti időben.
  14. Ötletek/javaslatok (új)

Szeretnék ifbc 2021-et. Köszönöm Akmak
  15. Számoljunk el 100.000-ig

6560 6597
  16. Számoljunk el 100.000-ig

6567
  17. Kocsma

Szép napot! Piacos topikot nem találtam úgyhogy bátorkodom ideírni: Jeremiah Johnson Karabélyát veszem lujzin minden mennyiségben, remélem pár ember táskájában még kallódik. Köszi Akmak
  18. Saját beküldésem - Második játék

Maria-Calvin Scarlet-Seth John-Bella Henry-Mrs Anderson