Keresési eredmények

1. Robert117

Új ötlet Erődharc frissítés

Úgy gondolom, hogy a kiindulási pont érthető és alapvetően maga az ötlet sem rossz. Az értékeket azért ennyire nem emelném annak ellenére, hogy az Enzo által megadott értékek szerintem közelebb állhatnak a szükségszerűhöz, mint a jelenlegiek. Illetve a kötvényeket így is jól lehet szerezni a...
  2. Robert117

Rossz Válasz Játék

Nem, ide mindig helyesen kell. Miért kell ilyet kérdezni?
  3. Robert117

3 szavas mese

az ismeretlen vitorláshajót
  4. Robert117

...Gondolatmenet...

párbajszint
  5. Robert117

Mit tennél ha .....?

Szabadítanék fel időt, és ha végeztem, megjutalmaznám magam egy jó kiruccanással. Mit tennél, ha a szállásadó visszamondaná az előre foglalt nyaralásodat Cipruson?
  6. Robert117

Ezt vagy azt?

Spar Ásványvíz vagy gyümölcslé?
  7. Robert117

Piac - kínálom

Lucille revolvere eladó! A következő formákban tudsz könnyen elérni: Florida chat üzenet Florida telegram üzenet A szettbónuszokat itt találod: Lucille szett bónuszai (KATT IDE!) Várja következő tulajdonosát! (Fejlesztve még jobb! :wink: )
  8. Robert117

Kérdések és válaszok

Akkor pont sikerült elcsípnem azt az időintervallumot, amikor a Support már tudott az információról, de a bejelentő még nem jelent meg róla. Még szerencse, hogy megkérdeztem. :wink: Furcsa, ha így látod annak ellenére, hogy a kapott válaszok igazolják az ellentettjét, és a felvetéseim...
  9. Robert117

Kérdések és válaszok

Köszi!:up: Szerintem nem értetted amit írtam. Egyrészt több kérdés szerepel, másrészt ha tudnám nem kérdezném, harmadrészt a Supportnak esetleg lehetnek olyan információi, amit nem vagy még nem közöltek a játékosokkal, hiszen láttunk már erre példát. Örülök, hogy a bejegyzésemből a "Mikortól...
  10. Robert117

Rekordok kibeszélő

A munkások előnyét viszont nem választották szét, pedig a találati esély növelésük hozzátesz a sebzéshez, a kitérési esély növeléseik meg a kitérésekhez. Nem véletlen, hogy a katonák elkülönítésével a munkások uralják a kitérés rekordokat. Minden karakterosztály bónusza -akár pozitívan, akár...
  11. Robert117

Ezt vagy azt?

Jéghideg gyümölcs. Egzotikus tengerparti nyaralás drágán, vagy ehhez képest jóval olcsóbban medencés grillparty?
  12. Robert117

3 szavas mese

babbal. De utána
  13. Robert117

Rossz Válasz Játék

Mert nem nosztalgia-járatként tüntetik fel az idejétmúlt buszaikat. Ha Budapesten mindenki panaszkodik a dugók hosszú várakozóidejére, akkor miért indulnak mind útnak egyedül, de autóval a jóval gyorsabb tömegközlekedés helyett?
  14. Robert117

Mit tennél ha .....?

Ugyanúgy kártyával és átutalással fizetnék mint eddig. :lol: Még örülnék is ennek, mert akkor végre a világ végén is lehetne kártyával fizetni! Mit tennél ha a Forint nem inflálódna, hanem folyamatosan erősödne a többi valutához képest?
  15. Robert117

...Gondolatmenet...

A380
  16. Robert117

Kérdések és válaszok

Sokáig az eventek után 2 hetet kellett várni, hogy piacolhatóak legyenek a friss cuccok, aztán ez néha 3 hét lett az event vége után. Nem kevés már ez a 2-3 hét sem (főleg hogy egy online játékban ez nagyobb mérték mint a mindennapokban), de most már ezt is meghaladtuk, és közeledünk ahhoz, hogy...
  17. Robert117

Ötletek/javaslatok (új)

Volt már többször is javaslat rá. Elviekben továbbították a fejlesztők felé, azóta semmi visszajelzés. Már éves távlatokban mérhető a dolog felmerülése, és nem látni semmilyen arra utaló jelet, hogy javítanának rajta. Az emögött valószínűsíthető okokra nem térnék ki, jut így is bőven elég...
  18. Robert117

Kérdések és válaszok

Másrészt kérdéses, hogy mennyire van betartatva. :lol: Örülök, hogy megkérdezted!
  19. Robert117

Kérdések és válaszok

Egyrészt a szabályzat alapján tilos bármilyen Support csapat által kapott választ nyilvánosan megosztani. Ettől eltekintve egyébként jogos a kérdés, mert ilyen esetben érdemi válasz valóban nem érkezik, így félrevezető az erre való értesítő üzenet a játékban. Továbbá én már azt is felfedeztem...
  20. Robert117

Kibeszélő 2.155-ös frissítés

Valóban elszomorító, és csalódáskeltő. Már a játékosok érezhetik kínosnak a készítők helyett, hogy ilyen "frissítéssel" szúrják ki a szemüket. Hibajavításként kaptunk egy kalandsori szövegformázást. Frissítés és újdonság alatt meg egy további hibajavítást? A régi felszerelések...