Keresési eredmények

1. Ötletek/javaslatok (új)

Én kalandként tenném be ezeket. :cool:
  2. Szerethetem az összeset, de lesz egy kedvenc mindig.

Szerethetem az összeset, de lesz egy kedvenc mindig.
  3. Ötletek/javaslatok (új)

Vagy starcraft mellett nyomhatja világ bajnoki szinten a the-westet. A kimenetel csak rajtad áll.
  4. Réce a kedvenc adminom.

Réce a kedvenc adminom.
  5. Ötletek/javaslatok (új)

Ez egy ismert probléma, amelyre csak te tudsz megoldást találni. Bevett megoldás, hogy 3 részre osztod a küldést. 33-at elküldesz, 5 perc múlva 33-at,majd 5 perc múlva a maradékot.
  6. Kibeszélő Awesomia Erődharcok

Szeptember van.
  7. Kibeszélő 2.158-as frissítés

A bevezető. De az is csak azért, mert nem ugorható át
  8. Általános beszélgetés a JÁTÉKkal kapcsolatban

Sziasztok Hamarosan lesz egy októberi speed.. Ne tervezzen akkorra senki semmit, aki ezen részt akar venni. Szívesen.
  9. Ötletek/javaslatok (új)

Dolgoznak rajta.
  10. Ötletek/javaslatok (új)

Igen. Titok= ha nem tudsz róla, nem baj, ha nem alkalmazod.
  11. Kibeszélő Oktoberfest 2021

Olyan kevés jó dolog van a játékban. Szerintem az eventek ilyenek. Én örömmel várom az újabb eventeket.
  12. Kibeszélő 2.158-as frissítés

Hihetnénk erről a mondatról, hogy igaz, de mindnyájan tudjuk, ez is csak egy remény keltő sablon szöveg. De nem úgy, mint a beígért nagy frissítés. Az belátható időn belül megérkezik.
  13. Kérdések és válaszok

De megél. Hiszen még nem ment csődbe. Mondjuk ehhez az is hozzátartozik, hogy egyáltalán nem a the-west az, ami a pénzt csinálja. Abl west a család leégett tagja, akit támogatnak, mert még is csak rokon.
  14. Kérdések és válaszok

A nagy frissítés, amelyen nagyon dolgozik a csapat, eredménye az is, hogy néhány játék mechanika meg fog változni. Ezt hamarosan láthatjuk. A fejlesztők pedig szeretnék, hogy ne költsetek feleslegesen túl sokat. Így, ha a jelenlegi rendszerben rosszakat hoznak, akkor nem fog senkit se kárt...
  15. Ötletek/javaslatok (új)

Szeretném javasolni, hogy formailag elfogadható sértő üzeneteket csak a sértett jelentsen.
  16. Továbbítva Régi Avatarok megvásárólhatósága

Az elmúlt egy évben nagyon keményen dolgoztak a nagy frissítésen. Szerencsére, hamarosan láthatjuk ezt. Ki tudja. Lehet régi avatarok is bekerülnek a shopba. :wink:
  17. Kérdések és válaszok

Új világ első hónapban okés. V1, bár most kicsit nyári szünet hangulat van. Eldo, bár Mordor földje... Flo a legaktívabb.
  18. Florida dumaláda

Látom megint elért hozzád ez.
  19. Florida dumaláda

Szia @alpine wan Téged örökre tettek ki?Szerk.: ezt félre lehet érteni Szóval, téged ugye nem tettek ki örökre?
  20. Kérdések és válaszok

Szeretnék ösztönözni a játékosokat, hogy hagyjanak némi szünetet a játékban. 10 perc pont elég egy sétára, egy gyors erősítésre, de a kaját is felteheted főni.