Keresési eredmények

1. Krisztoph Snow

Videó alján lehet a feliratot magyarra állítani. :D fogaskerék ikonnal. :)

Videó alján lehet a feliratot magyarra állítani. :D fogaskerék ikonnal. :)
  2. Krisztoph Snow

Tessék. Itt a példa, hogy miért IS jó városban lenni... :P [MEDIA] :)

Tessék. Itt a példa, hogy miért IS jó városban lenni... :P :)
  3. Krisztoph Snow

Ami késik nem múlik... :) ♥

Ami késik nem múlik... :) ♥
  4. Krisztoph Snow

Mint például annó ez a film is hol volt látható: [MEDIA]

Mint például annó ez a film is hol volt látható:
  5. Krisztoph Snow

IRÁNY A MOZI ...MINDENKI!!! :D [MEDIA] Remélem senki nem felejtette el hol laknak a jó...

IRÁNY A MOZI ...MINDENKI!!! :D Remélem senki nem felejtette el hol laknak a jó filmek... :)
  6. Krisztoph Snow

Rossz Válasz Játék

Várd ki a végét... még lehet.... Miért kérdeztek ennyit?
  7. Krisztoph Snow

Mit tennél ha .....?

Vidám lennék nem csak vasárnap. Amúgy ja... Csilliárdosként megsegíteném a rászorulókat! Többiek mit tennének ugyanerre a csirke kérdésre?
  8. Krisztoph Snow

Vagyis nem göröngyösen? újabb kérdés merült fel... bocsi :D

Vagyis nem göröngyösen? újabb kérdés merült fel... bocsi :D
  9. Krisztoph Snow

Mit jelent, hogy egyenesebben vagy? Lehet lenni görbén is? :)

Mit jelent, hogy egyenesebben vagy? Lehet lenni görbén is? :)
  10. Krisztoph Snow

Mi történt?

Mi történt?
  11. Krisztoph Snow

Röpke három percecske minden jólelkű ember életéből: :wink: [MEDIA] A rosszakat meg az élet...

Röpke három percecske minden jólelkű ember életéből: :wink: A rosszakat meg az élet úgysem szereti... (Csak a halál...) :boone:
  12. Krisztoph Snow

haha

haha
  13. Krisztoph Snow

Szerinted ki? :blink:

Szerinted ki? :blink:
  14. Krisztoph Snow

" A Nagy emberek maguk hadják el a süllyedő halyót, a még nagyobbak pedig maguk tesszik le azt a...

" A Nagy emberek maguk hadják el a süllyedő halyót, a még nagyobbak pedig maguk tesszik le azt a bizonyos lantot... " - Passenger (Utazó)
  15. Krisztoph Snow

The West Times 2021 23. szám - július

Kedves Kolléga úr! (Ha, már kollégád lehettem legalább egy kommentnyi ideig...) Hát persze.... most jössz azzal, hogy te csak a hallgatóság vagy... ez annyira törvényszerű volt, mint a Nap kering Föld körül... pedig aztán én nem is arra gondoltam, hogy vedd át a helyem a timesban, mondjuk azt...
  16. Krisztoph Snow

The West Times 2021 23. szám - július

Szia Kedves XelioX újra! Én arra volnék kíváncsi, hogy Te milyen verseket vagy képes költeni? Másnak a szellemi termékeit a legkönnyebb leminősíteni, ezért is érdekel annyira, hogy vajon tudnád-e jobban csinálni? Vadnyugati köntösbe bújtatni egy amatőr vagyis nem professzionális haladó költő...
  17. Krisztoph Snow

Kibeszélő Szerver zárás: Jacksonville

De igenis kár érte! Jegyzetvárosomért leginkább R. I. P. városfórum jegyzeteimmel tele... :no:
  18. Krisztoph Snow

Fénykor fénykor fénykóóóóór westen szinte mindenütt - Halál halál halál megáll jacksonville...

Fénykor fénykor fénykóóóóór westen szinte mindenütt - Halál halál halál megáll jacksonville felett és, hogy ebből érzékeljetek bármit is:
  19. Krisztoph Snow

Mi lennél ha...

sir lakó Mi lennél, ha bunkerba kényszerülnél egy esetleges atomcsapás végett?
  20. Krisztoph Snow

" Amikor az ég a földhöz ér Amikor már senki sem beszél Amikor már otthon senki se vár Ez a dal...

" Amikor az ég a földhöz ér Amikor már senki sem beszél Amikor már otthon senki se vár Ez a dal majd elkísér Hidegek a téli éjszakák Túl erős a fény, de senki se lát Azt akarom, hogy itt maradj velem Te meg én, egy életen át "