Keresési eredmények

1. Kibeszélő 2021-es Húsvéti esemény

a Johnny Behan szettnél miért van ott a képen a ló meg a nyereg,ha nincsen hozzá lószett?vagy majd a jövőben lesz?
  2. Kibeszélő Költözés Jacksonville-ről

hát jó lenne,ha hawairól,georól,meg iowaról is lehetne már..
  3. Kibeszélő Nemzetközi Klasszikus Szerver 2021

mi lesz a garantált nyeremény,és mit kell érte tenni?
  4. Kibeszélő Téli Esemény 2021

szerintem lehet majd fejleszteni,csak még most nem lehet..
  5. Új ötlet Kaszt problémák a 2020as the westben

hát az ünnepi speeden megerősítették a karikat,ezek szerint mégse olyan nehéz ez..
  6. Kibeszélő 2.135-ös frissítés

am mi történik akkor,ha elérem a 3ezer kötvényt,és pirosra vált?1 idő után eltűnik a többlet?
  7. Kibeszélő 2.135-ös frissítés

na akkor indulok is a bajszoshoz..
  8. Kibeszélő Aratómunkás szett kiárusítás

piacolható lesz?
  9. Kibeszélő Aratómunkás szett kiárusítás

3 szerveren is 1 ezüst kell majd a szetthez :( gondolom azt nem lehet majd venni..
  10. Kibeszélő Városépítő Speed

van 1 laptopom meg 2 telefonom,akkor már hárman vagyunk,már csak 2 ember kell :D
  11. Kibeszélő Aratási idő és párbaj mini-esemény

hát 16 órára kell este elküldeni a karit aludni,és akkor nem tudnak kiütni..
  12. Kibeszélő Aratási idő és párbaj mini-esemény

hát figyelni kell rá,hogy ne üssenek ki,aki meg birka,az így járt pont ez a lényege ennek a párbajos eventnek,hogy mindenki üt mindenkit,így nem lesz meg mindenkinek a fegyószett és am se kell mindennap a másikat ütni,olyan is lesz,hogy csak az npc-ket kell,azt meg könnyű
  13. Kibeszélő Aratási idő és párbaj mini-esemény

ha elfogadjátok a kalandot,akkor holnap is megtudjátok csinálni,csak várni kell 1 hetet,amire le tudjátok zárni..
  14. Kibeszélő Lehull a lepel - Jövőbeli terveink

ja,nagy izgalom,naponta párszor belépsz,és elküldöd 4 órára templomot építeni a karit,hűha,már nagyon várom építési pontot kellett volna ezért adni,meg max 1500tp-t 1 órára,és így is lenne építési verseny,de most már mindegy ja,a 15 sec-el gyorsabb,de a legtöbb embernek nincs kedve meg ideje...
  15. Kibeszélő Lehull a lepel - Jövőbeli terveink

ha a templomépítésért nem lehetne tp-t kapni,akkor sokkal nehezebben lehetne elérni a 150et,ezt nem kellett volna behozni,és akkor nem templomot építene a fél west.. ha megemelik a szintet,akkor aztán megint nagyon izgalmas lesz a játék..
  16. Kibeszélő Függetlenség napi speed

értem az íróniát,de hülyeség amit írsz az innonak semmibe nem kerülne,ha nagyobb nyereményt adnának,nem értem,hogy miért nem lehet nagyobb a nyeremény ha nagyobb lenne a nyeremény,akkor többen is jönnének,és nagyobb lenne a verseny az előző speeden is kevesebben voltak,és sokkal kevesebben érték...
  17. Kibeszélő Függetlenség napi speed

szerintem ezért nem éri meg küzdeni,én nem megyek kb mintha a semmiért menne a verseny
  18. Kibeszélő Függetlenség napi speed

1 darab tárgyat lehet nyerni,ha megnyernék 1 kategóriát?hát ez nagyon kicsi nyeremény,minimum 1 egész szett kéne meg 300 rög?az kb 2ezer forint,az se valami sok..
  19. 2020 Labdába rejtett kincs

6
  20. Kocsma

holnap pontosan mikor indul? már nagyon izgulok