Keresési eredmények

1. Krisztoph Snow

NyugatNemzetközi Nőnapra! :)

Sziasztok! :) Ezt a témát egy nagyobb jó :) , egy "felsőbb hatalom" :D céljából hozom létre, hogy legyen helye asszonytársainknak is. Szóval nem is szaporítanám tovább a szót megteszik, majd helyettem mások: Boldog Nőnapot kívánok! :) ...Mert az élet változik, De Te ott vagy és mi szívedből...
  2. Krisztoph Snow

═ Ŵξ$Ṫ ─ ª ─ ШΞṢтβΞŊ ═

Ez a fórumunkon egy régi-új kezdeményezés a részemről, ha tetszik, tetszik, ha nem nem, őszintén bízom benne, hogy most erre a kérdésre "igen" lenne a válaszod kedves olvasó, de nem húzom az időd, vágjunk bele! ≈≈≈ ≈≈≈ ≈≈≈ ≈≈≈ ≈≈≈ ≈≈≈ ≈≈≈ ≈≈≈ Csak akkor ▼ görgess ▼ ha jelen pillanatban ∞ az...
  3. Krisztoph Snow

Archivált El Dorado megmentése vagy bukása! :(

Sziasztok! :( Sok gondolaton vagyok túl, mire idáig eljutottam és nyilván, még szükségem is van további ötletekre, de a helyzet az, hogy bajban vagyunk... Méghozzá El Dorado szerverén. Ha nem akarjuk, hogy rövid időn belül elrettentő példával éljen a szerver, akkor most jött el az idő, hogy...
  4. Krisztoph Snow

Karib történetek kalózokról ❤ ! + verseim !!!

Karib történetek kalózokról ! Sziasztok... :) Arra gondoltam itt megosztom veletek egy régi szívemhez közelebb álló íráscsokromat. A történet a sokak által ismert 'Karib tenger kalózai' c. film hatására íródott általam. Kellemes olvasást: Krisztoph
  5. Krisztoph Snow

Archivált Párbaj Bajszossal.

Összefoglaló A lényeg, hogy lehessen egy olyan lehetőség is a játékunkban, hogy a felszerelés eszközök menüjének jobb felső sarkában a bajszos utazó kereskedővel párbajozhassunk. Jelenlegi állapot Most csupán vételárért lehetséges hozzájutni, ahhoz, amit árul és párbajról szó sem eshet...
  6. Krisztoph Snow

Piac

Adok-Veszek.
  7. Krisztoph Snow

Méhészet vezetése munka

Összefoglaló Egy új munkát szeretnék javasolni a játék fejlődése érdekében. Jelenlegi állapot Jelenleg nem létezik olyan munka, hogy Méhészet vezetése azt szeretném elérni, hogy legyen. Leírás Méhészet vezetése lenne a munka neve és azért lenne jó, mert egyrészt egy még különlegesebb...
  8. Krisztoph Snow

Térkép vége

Összefoglaló Ez az ötlet a térkép korlátainak lebontásáról szól. Jelenlegi állapot Jelenleg nem tudunk tovább menni sehova, ha a térkép szélére érünk és ez azt az érzést keltheti az új játékosban, mint egy középkori emberben, amikor még úgy hitték a Föld lapos. Leírás Tömören annyi...
  9. Krisztoph Snow

Black Army

Város, melynek neve csak ideiglenesen ez, de megváltoztatom, amint lesz rá igény. Ebben a városban demokrácia lesz, tehát szavazással döntünk mindenben. Egy alapítóval, egy tényleges vezetővel egy tanácsossal egy diplomatával és 10 kinevezett képviselővel, akik képviselik a lakosság egyéni...