Keresési eredmények

1. Krisztoph Snow

ÖRÖKSÉGEM A SZABADSÁG: [MEDIA]

ÖRÖKSÉGEM A SZABADSÁG:
  2. Krisztoph Snow

Végezetül, ha már nem látnátok mégse a nevem egy utolsó tanács: Egységesedjetek és akkor...

Végezetül, ha már nem látnátok mégse a nevem egy utolsó tanács: Egységesedjetek és akkor boldogabbak lehettek, mint, amit a jelenlegi helyzet mutat a játékotokról......... ;)
  3. Krisztoph Snow

Nem lemondok a lájkmasterségről... csak fékezek és nem lájkolok olyan esztelenül mindent, hogy...

Nem lemondok a lájkmasterségről... csak fékezek és nem lájkolok olyan esztelenül mindent, hogy ne menjen el sok dologtól az e-étvágyam... Így, már legalább Te is örülhetsz Medvevadász cimborám, úgyis zavart voltál, ha mindig megjelentem... :)
  4. Krisztoph Snow

A Likemasternek ideje megpihenni . A likemester eleget lájkolt. A lájkmöster most, már átadja...

A Likemasternek ideje megpihenni . A likemester eleget lájkolt. A lájkmöster most, már átadja a stafétát a fiatalabb generációnak, hogy bebizonyosodjék: Még több pozitív alak él a földön, mint negatív. Ezennel az utódomra hagyok minden lájkot... Kedves árnyékomra: @Shadow Bandit -ra Jó...
  5. Krisztoph Snow

2020 Tökfaragó verseny

Feltöltöttem csatolva is ugyanabba a posztba!
  6. Krisztoph Snow

2020 Tökfaragó verseny

Kedves Játékosaink! :) Most, hogy véget ért a nyereményjáték szeretném én is bemutatni piciny tökfejemet, bízom abban, hogy nem haragszik meg érte Senki. :p Természetesen ezt, már, mint mondottam játékon kívül és kifejezetten a játék élvezete végett osztom meg veletek ezért tartottam teljesen...
  7. Krisztoph Snow

[MEDIA]

8. Krisztoph Snow

KÉREM ! MOST AZON NYAL ! :p :p :p :DDDDDDDDDDDD

KÉREM ! MOST AZON NYAL ! :p :p :p :DDDDDDDDDDDD
  9. Krisztoph Snow

[IMG][IMG][IMG]

10. Krisztoph Snow

Piac - Keresem

Helyszín: El Dorado!
  11. Krisztoph Snow

Hamarosan cimbora, hamarosan. Nem tudok időpontot mondani. :) Köszönöm a megértésedet! :D

Hamarosan cimbora, hamarosan. Nem tudok időpontot mondani. :) Köszönöm a megértésedet! :D
  12. Krisztoph Snow

CSAK: MERT MEGTEHETEM ! :D

CSAK: MERT MEGTEHETEM ! :D
  13. Krisztoph Snow

Rekordok bejelentő

2. helyezett: Játékosnév: Krisztoph Snow Világ: El Dorado Kategória neve: Imádkozni mentem (Legtöbb ima) Rekord értéke: 8387 alkalommal
  14. Krisztoph Snow

De, míg élek énekeld velem: [MEDIA] "To do to do..."

De, míg élek énekeld velem: "To do to do..."
  15. Krisztoph Snow

Időm záros határidőn belül lezáratik... [MEDIA]

Időm záros határidőn belül lezáratik...
  16. Krisztoph Snow

De én nem tudom meddig mondhatom, hogy nem maradhatok veletek ! [MEDIA]

De én nem tudom meddig mondhatom, hogy nem maradhatok veletek !
  17. Krisztoph Snow

Éppeg ezért új világ van születőben............ :D [MEDIA]

Éppeg ezért új világ van születőben............ :D
  18. Krisztoph Snow

Itt pedig a másik oldal (sötét) zenéje: [MEDIA]

Itt pedig a másik oldal (sötét) zenéje:
  19. Krisztoph Snow

Nesztek zene: [MEDIA] Egyétek! Zenéljétek... :p

Nesztek zene: Egyétek! Zenéljétek... :p
  20. Krisztoph Snow

Az ima hatása a játékra a templomból: Az Innogames szerintem kompromisszumot kötött nem mással...

Az ima hatása a játékra a templomból: Az Innogames szerintem kompromisszumot kötött nem mással, mint Istennel, miszerint minél többet imádkozik valaki annál nagyobb az esélye, annak, hogy a végén a mennyekbe jut... Hát persze(ly) ezért tartják olyan nagy titokban az egészet, csakhogy szerény...