Keresési eredmények

1. Kenneth G

Városból való kilépés párbaj után

Megoldás: 2 óráig támadható legyen város kilépése után. Egyébként 45 percig támadható pb után hotelig.
  2. Kenneth G

Kibeszélő 2.136-os frissítés

Nekem is ilyen igényeim lennének, de sajnos megvalósíthatatlanok. A fejlesztők felé továbbítottuk, köszönjük a jelzéseiteket.
  3. Kenneth G

Városból való kilépés párbaj után

rosszarc nem kedveli ezt.
  4. Kenneth G

Kibeszélő 2.136-os frissítés

Jó, akkor párbajnál kérek szuper pb-s szettet, mpire szuper mpi-s szettet, top 1 lájkra meg szuper lájkos szettet szeretnék.
  5. Kenneth G

Általános beszélgetés a JÁTÉKkal kapcsolatban

https://discord.com/invite/BcJBdxY Lett csinálva egy the west közösség discordon. akit érdekel, jöhet rá.
  6. Kenneth G

The West Times 2020 14. szám - október

Kíváncsian várom a következő alanyokról szóló interjúkat: @Lincoln.O. @Lyrinx. @Enzo di Rosetti @lam lauret
  7. Kenneth G

Kérdések és válaszok

Pedig rendszeresen rögfogyasztó voltál, a rögös szetteket fejlesztve vetted meg, és sok eventet is nyertél.
  8. Kenneth G

2020 Uborkaszezon! Avagy kaktuszkészítő verseny

Tetszik a metszőollód.
  9. Kenneth G

Kibeszélő 2.135-ös frissítés

Na ja, csak itt nem bugot használtál ki, hanem két esemény szerencsés összefüggését. Ahogy a cirkuszban is az a szerencsés felállás volt, hogy benne volt a 25-ös poti és a köti egyszerre. Ami pl. bug volt, amikor anno még a haloweenkor lehetett több képességet szerezni.
  10. Kenneth G

*illetve az adataid eltárolását
  11. Kenneth G

Kibeszélő 2.135-ös frissítés

Jó nagy hülyeség a kazettás nyitási esély.
  12. Kenneth G

igaz, most már tiktok meg insta
  13. Kenneth G

Van egyáltalán új játékos, akinek el lehet készíteni a videót?
  14. Kenneth G

The West Times 2020 14. szám - október

Nagyon szép alkotások érkeztek, és nehéz dolgunk volt a nyertesek kiválasztásánál, így úgy döntöttünk, hogy az összes kreatív alkotást jutalmazzuk. Az enyémnél tényleg nagyon nehéz dolog lehetett.
  15. Kenneth G

The West Times 2020 13. szám - Nyereményjáték beküldések

Ehh, buktam a harmadik helyet.
  16. Kenneth G

Wiki hibák

Pedig 3 szendvics megzabálása mellett nem volt rossz olvasni a kalandszövegeket, én megtartottam volna, ártani nem ártanak vele.
  17. Kenneth G

nemá

nemá