Keresési eredmények

1. Kibeszélő 2.134-es frissítés

azt írtátok jelezzük mit kellene frissíteni, szerintem a Tövényen Kívüli szettre nagyon ráférne a frissítés mert MPI ben a Törvényen kívüli a leg roszabb szett már körülbelül. bármi jön már jobb nála.
  2. Kibeszélő 2.133-as frissítés

nem rossz, bár szerintem ezek a csomagok hogy 25-50-100-200-400 perecet kapunk ládákból esemény harcon az nevetségesen kevés :D azt mondom 1-2-3-5-10K tételek volnának már korrektebb volna, ez jobban felcsigázna bárit is az erődharcokra mint így ezekkle a 25-50-100-200-400 as tételekkel :)...
  3. 2020 Labdába rejtett kincs

8
  4. Kibeszélő Foci Esemény 2020

a vállj bíróvá kalandsort valahol meglehet tekinteni? mert én nem tudom hol kell kezdeni :)
  5. Kibeszélő Májusi kiárusítás

símán jó volna, vagy ha darabokra levolna az is bontva mint a helyettes.
  6. Kibeszélő Új világ: L...

Úgy érzem akor it tnem lehe tmás név mint luisiana mert eddig csak államnevek voltak kivéve Jacksonville mert J betűs állam nincs :)
  7. Kibeszélő Új világ: L...

ahogy látom amerikai államokról indulnak a nevek de én rendhagyó lennék : V20 :D
  8. IFBC 3 - Csapatok végső állása

én nem vagyok fent de asszem jeleztem hogy lennék :) regiztema karit a szerverre :) még korábban
  9. Adventi Kalendárium 20. játék

krisztpoh snow krisztoph snow
  10. Adventi Kalendárium 19. játék

1. hamis 2. hamis 3. igaz 4. hamis 5. hamis
  11. Adventi Kalendárium 18. játék

Rudolf a rénszarvas
  12. Adventi Kalendárium 15. játék

2013-14-15-16 os zsákokat
  13. Adventi Kalendárium 14. játék

nyelv nem német hanem magyarnak kell lenni. support és csapat felcserélődött. fent a még több inno helyett nálam még több játék szerepel
  14. Adventi Kalendárium 13. játék

Az operaház fantomja
  15. Adventi Kalendárium 12. játék

1. Hamis, 2 igaz 3. hamis 4 hamis 5 igaz
  16. Adventi Kalendárium 10. játék

az hogy a mentsd meg a kocsmát 1. és 2. részeit teljesítsük
  17. Adventi Kalendárium 9. játék

1.hamis 2. igaz 3. hamis 4. igaz 5. nem mert az 2014 volt :)