Keresési eredmények

1. Kibeszélő IFBC 3

Az utolsó hozzászólásom a témához és innentől nem érdekel ki milyen hazugságot terjeszt: - Nem, nem mondtam soha hogy v1est ha rajtam múlna nem vinnék a VB-re, három oka is van: 1. hónapok óta mondogatom több helyen több embernek hogy se időm se energiám nincs menni 2. sok v1es játékost...
  2. Kibeszélő IFBC 3

Egyetlen support tagot nem szidtam, nem mocskoltam - főleg hogy amikor erről volt szó akkor még nem is volt csapata. A CM-ről megvolt / megvan a véleményem és igen, ki is fejtettem. Ne ferdíts ennyit kérlek :)
  3. Kibeszélő IFBC 3

Mindig szerettem az olyan embereket akik a másikról semmit nem tudva, puszta féltékenységből gyűlölik a másikat. Soha nem játszottunk együtt, nem tudod mit hogyan teszek, mennyit tettem, kikért a játékban. Nem mondom, hogy érdemlek bármiért is elismerést. De legalább megtudtuk: - Te tudsz...
  4. Kibeszélő IFBC 3

Senki nem térdepel a lábaimnál. De ezzel legalább a kérdésre nem válaszoltál csak ismét leszóltál pár játékost.
  5. Kibeszélő IFBC 3

Miért gyűlölsz? az életbe nem játszottam veled együtt vagy ellened Ráadásul egy játékban gyűlöletről beszélni.... sok minden elárul az emberről
  6. Kibeszélő IFBC 3

Az összetétel csak és kizárólag rajtatok múlt :D
  7. Kibeszélő IFBC 3

Látom eléggé felületesen olvastad el amiket írtam, de akkor a kedvedért kiemelek pár dolgot: - egyáltalán nem lett volna időm a vb-re, ezért is nem mentem és nem is akartam. nem bánt, hogy nem kerestek meg, azt furcsának találtam hogy a csapatnak lett megtiltva hogy kommunikáljanak bárki korábbi...
  8. Kibeszélő IFBC 3

Ezt a "csapat legnagyobb ellensége maga a csapat" ezt annyira sokan emlegetitek. Csak nem teljesen világos miért: - nyersanyag össze lett gyűjtve ami kellett? tudtommal igen - van 42+50 on ember a harcokon? Ahogy néztem Avi monitorján a meccseket gondolom nagyjából igen - buffokat nyomja a...
  9. Kibeszélő IFBC 3

Ne aggódj nem fogok építő jellegű kritikát megfogalmazni mert semmi értelme nincs a fülüket befogó emberek felé ilyesmivel próbálkozni :)
  10. Kibeszélő IFBC 3

Azt ugye érzed hogy ez a hozzászólásod annak fényében, hogy a VB kiírásának napján ment ki eldon meg máshol is az a levél amiben a korábbi vezetőket leszólják és letiltják az embereket arról, hogy beszéljenek velük teljesen marhaság? :) Már amikor kitalálta a társaság, hogy indul a szerveren...
  11. Kibeszélő IFBC 3

Eddig nem szóltam bele semmibe, bár nehéz volt kibírni. Mondjuk sokat nevettem a hülyeségeken. De itt most annyira előjött a vezetői képességek teljes hiánya amit nagyképsűséggel próbálnak elfedni. Ezenkívül annyiszor láttam és hallottam a nevemet nem éppen pozitív környezetben, hogy már nem...
  12. Kibeszélő 2.125-ös frissítés

Hogy mit tornásztattál? :D
  13. Kibeszélő Szerver zárás: Buffalo

Miért nem zárjuk be az összeset és mehetne mindenki a Lóma világra? egy szerver bőven elég ennyi játékosnak
  14. Kibeszélő Új világ: L...

Azt nem igazán értem minek van ez az egész. Mint mindegyik világnál már rég el van döntve hogy mi lesz a neve. De Lóma nálam mindent visz :)
  15. Kibeszélő Tavaszi Speed

Ezzel akkor le is írtad, hogy miért nincs értelme a szakmában elindulni :)
  16. Kibeszélő Tavaszi Speed

Azt Te is érzed hogy ez hülyeség ugye? :D
  17. Kibeszélő Tavaszi Speed

Ahogy hallotam elég sokan szervezik a kis csapatukat akik nyersit szednek nekik majd. Remélem, hogy az admini csapat (elfogultság nélkül) figyeli majd a játékosokat.
  18. Kibeszélő Tavaszi Speed

köszi
  19. Kibeszélő Tavaszi Speed

Ahogy vesszük, de egyedül a szakmát nem tudod feltolni mert kellenek hozzá a többi szakma gyártott termékei is. Tehát mindenképpen kell valamennyire a piacot szabadon hagyni.