The West Times 2022 37. szám - szeptember

Klar

Community Manager
Ex-Csapattag
The_West_Times_logo.png


A The West Times utolsó számában elolvashatjátok a gondolataimat az újsággal kapcsolatban valamint megtudhatjátok annak az okát, hogy miért döntöttünk úgy, hogy befejezzük a készítését. A Jó, ha tudod rovat is ezzel kapcsolatos, pár érdekes adatot hoztam el az újságot illetően. Könyvajánlómban a boldogságról olvashattok, @Krisztoph Snow pedig a "cowboy lelkipásztor búcsúztatója" novelláját és "Végdicséret" versét hozta el számotokra.

Az utolsó újságra való tekintettel egy egészen különleges nyereményjátékkal készültünk számotokra! Javasoljuk, hogy figyelemesen olvassátok végig a bejelentőjét! Erre létrehoztunk egy külön topicot és ennek kibeszélőjét, így az ezzel kapcsolatos hozzászólásokat oda várjuk

» TOVÁBB AZ AKTUÁLIS SZÁM ELOLVASÁSÁHOZ! «

Magával az újsággal kapcsolatos visszajelzéseket pedig ebbe a témába várjuk!
:lovetw:
 

.XelioX.

Game Master
The West Csapat
Game Master
Én csak azt sajnálom, hogy ez egy tök jó dolog lehetett volna, de már nagyon régóta inkább volt cringe, mintsem érdekes.
A könyvajánlón, a jó ha tudod részeken, no meg az interjún kívüli dolgokat csak akkor olvastam el, vagy néztem meg, ha ki akartam égni.
Mondjuk ezt az élményt ezek a tartalmak megbízhatóan, és menetrendszerűen szolgáltatták is. :D
Külön tetszett, hogy a kritikára rendszerint sértődés volt a válasz, a trollkodásra pedig sírás.

Viszont örülök, hogy látod a problémának egy részét:
Nem volt valami interaktív az újság, kevés volt az olyan tartalom amely a játékosokat érintheti.
Kevesebb novella, vers, pacalpörkölt, és több informatív dolog kellett volna.

No de, hogy ne csak gonoszkodjak :)
Mit szólnál egy olyan újsághoz amit a játékosok dobnak össze?
Szintén havilap jelleggel, hóvégén leadják neked, te átfutod, hogy megjelenhessen fórumon.

Így megmaradhatnának a nyereményjátékok is, amit sok ember szeretett azért, és talán nagyobb népszerűségre tehetne szert az újság ebben a formátumban, mivel a játékosok írnák, a játékosok számára.
 

Matuka.

Active Member
No de, hogy ne csak gonoszkodjak :)
Mit szólnál egy olyan újsághoz amit a játékosok dobnak össze?
Szintén havilap jelleggel, hóvégén leadják neked, te átfutod, hogy megjelenhessen fórumon.

Így megmaradhatnának a nyereményjátékok is, amit sok ember szeretett azért, és talán nagyobb népszerűségre tehetne szert az újság ebben a formátumban, mivel a játékosok írnák, a játékosok számára.
Ezt még támogatnám is. :D
 

Krisztoph Snow

Író
The West Csapat
Game Master
Wiki szerkesztő
Like Master
Utolsó újságbéli versem aláfestésére:


Hogyan értékeld azt, ami van? Hát ne olyant kérj, ami nincs... (Jelen esetben nincs több újság... elfogyott minden hozzávaló... elfogyott, így az újság is...)

Kérlek végezetül engedjetek meg nekem egy olyan verset is, még, amely, már a "keretbe" ugyan nem fért be, de nagyban hozzájárul bárki fejlettségi szintjéhez... Élvezzétek ki, míg lehet:

Nem vagyok.

Vagyok, aki vagyok
Ha ellenfélként szemedben ragyogok
Csak barát maradok
De ellenséged soha nem vagyok.

Lennék, aki ma, még nem lehetek
Mert a cenzúrával, még el nem értek
De a vágy, már mégis erősebb a jobb életre
Elvégre ez a saját életem tétje.

Ha megtanulnám magam végre elengedni
Feltudnék hát, így is, úgy is szabadulni
Egy nap viszont rá kell jönnöm, mint másoknak
Nem vagyok lényeges, pusztán pillanat.

Testem csupán időleges forrása valódi alakomnak
Nem számít az se, ha épp ezen valakik kacagnak
Ha létezik lelkünk, ha nem, mert a lényeg annyi
Képesek vagyunk-e mindannyian a nagyobb egész részeivé válni?

Hogy túl tudod-e magadat szárnyalni?
Én veled tartok, veled képes leszek győzni
Hiszen a mátrix felett sikert aratni, úgy lehet
Ha túllátunk a dolgokon, hogy néha máshogy is érdemes.

Meg kell értenie minden embernek
Semmivel sem több egyikünk sem a rendszernek
Ám az élet humorbonbont is osztogat
S végezetül kis mosoly ragyog be sorsokat.


Kristóf.
 

Törölt tag 18865

Vendég
A csapat tagjai is jatekosok akik jatszottak vagy meg mindig jatszanak, csak belatasuk volt a szinfalak moge is ugymond valamennyire. Nekem is hianyozni fog az ujsag, nagyon jol volt meg csinalva, szerintem hasznos is volt. Szemely szerint az en kedvencem a filmajanlo es a vadnyugati receptek voltak, de elolvastam mindent (1-2 interjun kivul akiket nem ismerek, vagy amit nem birtam tovabb olvasni olyan is volt pl. a vb-s csak a tamado csapatbol lettek meginterjuvolva igy nem jott le a teljes kep. En vedo voltam es szerintem ugy lehetett volna jobb ha nem kiserodben tartottak volna hogy minden orszag tudjon csapatot inditani, mert igy nalunk nem a legjobbak kerultek be hanem akik joba voltak a vezetoseggel, Nem a jatekosokkal csinaltatnek mindent hogy ok irjak ossze a listat, hanem a jatekosok irjanak a supportnak akik szeretnenek reszt venni es ok csinaljanak egy valogatottat erodharcos pontszamuk alapjan, akinek tobb harcra volt rutinosabb. Nyeremenyeket se adtam volna senkinek, csak az erodharcert mivel erodharcos bajnoksag volt, ott is csak csapatnak, az egyeni nyeremenyek mindig tonkreteszik a csapat jatekot.) Visszaterve az ujsaghoz en inaktiv voltam abban az idoben mikor ez ment azert nem tudtam nektek soha jelezni hogy nekem mennyire tetszik. Koszi hogy csinaltatok majd irok nektek hogy mondjatok jo filmet meg recepteket. :)
 

Törölt tag 18099

Vendég
Mit szólnál egy olyan újsághoz amit a játékosok dobnak össze?
Szintén havilap jelleggel, hóvégén leadják neked, te átfutod, hogy megjelenhessen fórumon.
Hírdetés: V1-en vennének még mindig aranykeresztet, R NFT eladó. :D

Minden esetre, személy szerint köszönöm a belefektetett munkát, energiát. Igaz én nagyon kevés számot olvastam el, meg próbáltam ettől távol maradni, de ez én vagyok, és tudom, többen kedvelték ezt, igazából az ő véleményük számít és nem az én hülyeségem. Maga az elgondolás tök jó volt, én fontolóra venném azt a verziót is, amit anno Kuro és Harsha csinált .net-en: egy tényleges újság, tele mindennel, ami fontos és hasznos lehet a játékosok számára, de pl negyed évente 1x adnátok ki. Maga az interview rész is jó dolog lehet, de én keresnék olyan játékosokat, akik tudnak valamit és / vagy értenek valamihez, belemennék a működési elvbe is, a gondolkodásmódba, hogy Ő hogyan látja az egészet egynek. Pl irányítók, szövi vezetők, párbajosok (azon belül is aki ütős, vagy lövős stb), MPI királyok, vagy olyanok akik csak úgy vannak a háttérben, de tesznek valamit a közösségért. Ez tanulságos lehet sokaknak, le tudja mindenki szűrni mi az ami neki hasznos lehet, és akár tudná kamatoztatni is.

Magát az ötletet nem szabad eldobni. Én azt mondom, meg kell kérdezni jónéhány olyan játékost akik ehhez értenek is, meg nagyjából tisztában vannak vele mi az, ami jó ötlet számotokra, ami figyelemfelhívó, ami érdekes, s igen is le kell ülni és meg kell szerezni minden infót, amiből valami új, valami még jobb születhet. Ezek után meg ha van kapacitás, folytassátok.

Ide a végére pedig újra bebiggyesztem az egész irományom lényegét: @Klar @Mandarinrece @Monó @Krisztoph Snow és sok más akik ezzel foglalkoztak, köszönök mindent amit erre az újságra szenteltetek.
 

pesmartin

Well-Known Member
Sziasztok,sajnálom hogy megszűnik az újság,de az aktuális kalandok nagyon hasznos volt számomra. :D
Esetleg azt nem lehetne valahogy megtartani? :)

Valamint a játékkal kapcsolatban:
Hogyan ellenőrzitek ki mennyi munkát végzett 1nap?(ha átlépné valaki a limitet)
Mindenképp elkell küldenem a jelentést ha találtam?(Nem tudjátok az elején meg a végén átnézni a táskát vagy naponta?)
Mi van ha esetleg többen indulnak,de azonos mennyiséget gyűjtenek?

A gringot rögért nem akarjátok berakni a játékba? Lassan több gringo lesz mint más felszerelés :)
 

Jane Foxx

Active Member
Nekem tetszett az újság, jó volt olvasni. Sajnálom, hogy így döntöttetek. A régebbi számok elérhetőek maradnak továbbra is? Szoktam olvasgatni, ha időm engedi. Jók voltak a novellák, versek, ezek hiányozni fognak. De például a könyv és a filmajánlók is tetszettek benne, Jack Reacher krimit, az "Éjféli szállítmány"-t meg is vettem, el is olvastam, nagyon jó könyv, az ajánlott filmet a Megtisztulás éjjel nappal-t is megnéztem. A vadnyugati konyha is tetszett és a nyereményjáték is ötletes volt. Hátha később lesz kedvetek újraindítani. Köszönöm az élményt, amit az újságok adtak, és a munkátokat is, a továbbiakban minden jót kívánok.
 

Klar

Community Manager
Ex-Csapattag
Nekem tetszett az újság, jó volt olvasni. Sajnálom, hogy így döntöttetek. A régebbi számok elérhetőek maradnak továbbra is? Szoktam olvasgatni, ha időm engedi. Jók voltak a novellák, versek, ezek hiányozni fognak. De például a könyv és a filmajánlók is tetszettek benne, Jack Reacher krimit, az "Éjféli szállítmány"-t meg is vettem, el is olvastam, nagyon jó könyv, az ajánlott filmet a Megtisztulás éjjel nappal-t is megnéztem. A vadnyugati konyha is tetszett és a nyereményjáték is ötletes volt. Hátha később lesz kedvetek újraindítani. Köszönöm az élményt, amit az újságok adtak, és a munkátokat is, a továbbiakban minden jót kívánok.
Köszönjük szépen a véleményedet, nagyon kedves Tőled! Természetesen igen, az összes eddigi szám megmarad a wikin az utókor számára. :)
 

Silverhorse

Sugar Daddy
Sziasztok.Talán nem is a tartalmakkal van/volt baj,hanem hogy a játékosok nagy része már csak szinte vegetál.Semmi érdemleges nem történik.Event event hátán,újabbnál újabb szettek,kalandok,blah blah blah...Persze ki kell szolgálni a fizetős közösséget,hisz belőlük lehet fenntartani bármit is,de szerintem már a rendszeres rögvásárlók is szívesebben látnának egy tényleges nagyszabású fejlesztést,mint egy egy csilli villi szettet amit megvásárolhatnak.Ha semmi újítás nincs,ugyan ki miért is olvasná az újságot???Kalandok leírását szettek tulajdonságait a wikin is megtalálja mindenki...Interjú...na az meg olyan hogy mindenkinek van véleménye,mondanivalója de az csak akkor ér valamit ha megértő fülekre talál...Amúgy olyan mint a szellentés;-mindenkinek van de senkit sem érdekel.És mondhatnék még sok sok dolgot,de felesleges...Fejleszteni kell.Akkor talán történik változás...
 
Fent