Kibeszélő 2.157-es frissítés

Klar

Community Manager
Ex-Csapattag
Aki lezárta az ID:3634 de az ID:3633 nem jelent meg az idén bukta a kalandot és az 50 kötvényt?, mert a mai frissítéssel sem jelent meg a 3633-as kaland.
Ha a kalandok továbbra sem jelentek meg, akkor lépj velünk kapcsolatba a Support rendszeren keresztül és manuálisan lezárjuk a kalandokat. :)
 

Zaszi

Veteran Member
Ha a kalandok továbbra sem jelentek meg, akkor lépj velünk kapcsolatba a Support rendszeren keresztül és manuálisan lezárjuk a kalandokat. :)
A 3632 kaland után megjelent a 3634 ami a kalandsor utolsó kalandja és azt le is zártam, csak szerettem volna a 3633-as kalandot is lezárni a szellemvárosban mert az a kaland adott volna 50 kötvényt. Tudtam, hogy idén ezt már nem lehet javítani, mivel a kalandsor utolsó kalandját lezártam, csak fel szerettem volna hívni a figyelmet a "remek" munkára.
 

Lacx

2x
Speed győztes 2022
Én észre se vettem, hogy az kimaradt... :D
Viszont a másik ismételhető már jó (Aratási ünnepség előkészületei), megjelent a 3430-as kaland Wilson farmján. :)
 

Zaszi

Veteran Member
Unom már, hogy a suportnak íírkáljak mindenért, 1xűbb lett volva a wikin azt a kalndot törölni :D. Azt sem értem mi köze a cukros fiúnak a játékhoz, miért csak a fosbukon lehet bizonyos dolgokat megszerezni. Soha nem volt ott profilom, de úgy néz ki kell gyártsak egy kamu profilt, ha ez így marad.
 
Fent