Kibeszélő 2021-es Aratási idő

Monó

Game Master
The West Csapat
Game Master
Csatlakoztam a facebook csoporthoz, hogyan kapom meg az ajándékot? (kellatehén-legyenmarha).
A párbajos rész mikor indul? Tegnap beadta az egytalálatos győzelem "kalandot". Lezártam a tavalyit, erre eltűnt az összes idei.
Maximum 30 ezüstérme gyűjthető. A fegyvert adó kalandot, és az egyes napi kalandokat is 3 x lehet lezárni. Így azokon a napokon, amikor tavaly 3 x lezártad, idén már nem fog megjelenni.
 

Syntex

Veteran Member
Ex-Csapattag
Üdv. Vicc ez az egész.Tavaly 200 rozskalászt nyitottam (100 ingyen, 100 kötvényért), hogy ne hiányozzon a gyűjteményemből a gyémánt revolver, de nem sikerült nyítanom. Az idén összeszedtem mind a 100 rozskalászt és most sem nyitottam 1-et sem. Mivel nem árverezhető nem tudok piacról venni, de nem is fejleszthető így akinek több van nem tud mit kezdeni vele. Gratulálok az innonak a jó munkához, csak így tovább. Miért nem lehet betenni az a revolvert a shopba kötiért? Mivel nem fejleszthető max csak az venne aki nem nyitott, vagy árverezhetővé tenni, hogy lehessen a piacról venni.
Sajnálom, hogy nem sikerült megszerezni még a gyémánt revolvert. A fegyver egy exkluzív tárgy, amelyet nehéz megszerezni, és nem is cél az, hogy könnyen elérhető legyen, természetesen ennek ellenére köszönjük a visszajelzést és továbbítom a javaslatot.
 

Old Mustáros Kéz

Veteran Member
Az Aratási ünnepség előkészületei kalandsor miért jelenik meg, ha már lezártam egyszer?
De szigorúan csak az első 2 kaland. (Henry és a Feladatok táblánál) A kalandosztó Wilson farm már nem.
Köszönöm a választ!
 

Monó

Game Master
The West Csapat
Game Master
Az Aratási ünnepség előkészületei kalandsor miért jelenik meg, ha már lezártam egyszer?
De szigorúan csak az első 2 kaland. (Henry és a Feladatok táblánál) A kalandosztó Wilson farm már nem.
Köszönöm a választ!
Úgy érted, az idén zártad már le egyszer? Mert ha régebben, ez most úgy tűnik ismételhető, és elérhető újra. Viszont nem működik megfelelően a kalandsor, a hiba jelezve lett, türelmet kérünk, míg megjavítják.
 

Old Mustáros Kéz

Veteran Member
Úgy érted, az idén zártad már le egyszer? Mert ha régebben, ez most úgy tűnik ismételhető, és elérhető újra. Viszont nem működik megfelelően a kalandsor, a hiba jelezve lett, türelmet kérünk, míg megjavítják.


ezt lezártam 2020. 08. 25-én. Idén megjelent az ID:3428 és ID:3429 de a farm nem.

Türelem az van, csak kér az előkészületi és az aratási idő is alvást. Nem aludnék 2x, ha ismételhető lesz még időben a kaland ;)
 

Syntex

Veteran Member
Ex-Csapattag

dr.agy

Member
Sziasztok!
Tudna nekem segíteni valaki, hogy vajon a Szellemvárosban miért nem jelenik meg a kaland? Ha jól látom, az egyetlen feltétele, hogy a "Felépülést követően" kaland legyen elfogadva. Ez megtörtént, de hiába megyek a Szellemvárosba, nem jelenik meg a "Csapda" küldetés.
 

Klar

Community Manager
Ex-Csapattag
Sziasztok!
Tudna nekem segíteni valaki, hogy vajon a Szellemvárosban miért nem jelenik meg a kaland? Ha jól látom, az egyetlen feltétele, hogy a "Felépülést követően" kaland legyen elfogadva. Ez megtörtént, de hiába megyek a Szellemvárosba, nem jelenik meg a "Csapda" küldetés.
Szia! Sajnos a kaland hibás, emiatt nem jelenik meg számodra sem a kaland. A következő frissítéssel javításra kerül és folytathatóvá válik. Addig is a türelmedet és megértésedet szeretnénk kérni. :dastardly:
 

deakcsaba

Well-Known Member
Szia! A bónuszkódos nyereményjáték már nem elérhető, véget ért. Viszont a jövőben is lesznek hasonló tartalmaink. :)
Aha és mindig a jövőben amikről én mindig le maradok mert a kis kedvencke játékosokat díjazátok minket többieket sajna nem. Persze ha merünk reklamálni akkor jön a mosakodás és a tiltás ez nagyon is jellemző Adminok mindig azt csinálnak amit akarnak persze az igazság mindenki tudja fájdalmas...
 

krcsirke

el pollo diablo
Facebookos részhez magyar csapatnak nem igazán volt köze, a hivatalos The-West oldalán egy poszthoz kellett írni miután lájkoltad az oldalt, ha kaptál választ, utána oldal felületén üzenet gombra kattintva elküldeni hova kéred (pl .hu/Florida) és kaptad a kódot.

Utólag is köszönjük a hivatalos oldal üzemeltetőinek a fáradtságos munkájukat!
 

Klar

Community Manager
Ex-Csapattag
Igen de amikor rá kattintottam 2 napja kb akkor még élt szóval ennyít erről!!
Pontosan, két nappal ezelőtt még bárki kaphatott egy kódot, ha megosztotta velünk a véleményét a szóban forgó poszt alatt és írt az oldalnak.

Aha és mindig a jövőben amikről én mindig le maradok mert a kis kedvencke játékosokat díjazátok minket többieket sajna nem. Persze ha merünk reklamálni akkor jön a mosakodás és a tiltás ez nagyon is jellemző Adminok mindig azt csinálnak amit akarnak persze az igazság mindenki tudja fájdalmas...
Sajnáljuk, hogy így látod, de biztosíthatlak arról, hogy nincs differenciálás a játékosok között. A hozzászólásokat csak akkor moderáljuk, ha az valamilyen kommunikációs vagy egyéb szabályt sért.
 
Fent