Kibeszélő Téli Esemény 2021

*SZÁMOS*

Member
Nem fejleszthető.
akkor viszont kuka az egész szett kb
a ruhaszettnek alapból gyatra a szettbónusza,max a cipő lenne értékes min level 2-n, meg a fegyverszett is max fejlesztve
így viszont ugyanúgy értéktelen egy 2es Vaq szett ellen :)
Azt érzem egyre inkább kezd feledésbe merülni a rezis pontozás párbajon,mivel nincsenek hozzá jó szettek,csakúgy mint az erődharcon az iris/ép, a párbajon is 1 féle pontozás lesz a domináns
 

DeletedUser17653

Vendég
akkor viszont kuka az egész szett kb
a ruhaszettnek alapból gyatra a szettbónusza,max a cipő lenne értékes min level 2-n, meg a fegyverszett is max fejlesztve
így viszont ugyanúgy értéktelen egy 2es Vaq szett ellen :)
Azt érzem egyre inkább kezd feledésbe merülni a rezis pontozás párbajon,mivel nincsenek hozzá jó szettek,csakúgy mint az erődharcon az iris/ép, a párbajon is 1 féle pontozás lesz a domináns
Hidd el nem azért lett nem fejleszthető, mert értéktelenné akarják tenni a refi/szívót. Egyszerüen csak azért nem lehet fejleszteni, mert kb 10 perc alatt összejön az 5-ös szint mind a 4 tárgyból event kezdete után 3 órával ha úgy marad. Amit valljunk be őszintén, annak a 15-20 embernek tök jó lenne, aki ezt megszerzné, a többi meg az életbe nem érne fel hozzájuk. Ez a legbölcsebb megoldás erre, ha kalandtárgyak helyett kalandruhákat és fegyvereket akarnak használni.

Egyébként tény, önmagában a szett nagyon gyenge lett, de ezt már korábban tudatták bétán az ottaniakkal, nem lett változtatva, szóval evvan.
 

*SZÁMOS*

Member
Akkor tegyék a max szintet 2-esre mondjuk, akkor nem húzna el senki nagyon,mégis használhatóbb lenne
Na mindegy hátha hamarosan jön valami új eventeken
 

.RandomHero.

Veteran Member
akkor viszont kuka az egész szett kb
a ruhaszettnek alapból gyatra a szettbónusza,max a cipő lenne értékes min level 2-n, meg a fegyverszett is max fejlesztve
így viszont ugyanúgy értéktelen egy 2es Vaq szett ellen :)
Azt érzem egyre inkább kezd feledésbe merülni a rezis pontozás párbajon,mivel nincsenek hozzá jó szettek,csakúgy mint az erődharcon az iris/ép, a párbajon is 1 féle pontozás lesz a domináns
Botor vagy barátom!
REZI A META
 

Dór férfi

Active Member
Botor vagy barátom!
REZI A META
Nem rezi a META! Aláírom, hogy mostanában többen vannak rezin, de az nem azért van, mert jobb lenne! Egyszerűen az emberek szeretik, hogy megbízható/kiszámolható. PÉLDA: 1100+ kitéréssel mentem egy olyan kari ellen, aki nem volt párbajos ruhában, nem volt párbajos pontozású, DE ELTALÁLT. Igaz, 1-2x csak, de eltalált. Innentől jön a kérdés, akkor miért van kitérés és miért van célzás? Ha az egyik ember 100+ (lehet sokat mondtam, nem tudom mennyit volt ruhából) célzással eltalálja a másikat, akinek 1000+ kitérése van?
Szóval, egy jó kitérős-célzós pontozás mindenképp erősebb, főleg vaq és muzsikus óta (simán erő alappal van 1000+ ütőd, ami nem egészséges!).
Szerintem nagyon is kéne egy bitang erős szívó-refi szett, ami nem azt mondom, hogy átlőhetetlenné tenne, hanem opciót adna a mostani 1000+ lövés/ütő ellen.
A másik dolog, amit kiemelnék, hogy nem értem, miért ne lehetne pl egy ilyen full rezis szettet berakni kötiért/rögért. A rezivel védekezel csak, ha nem adnak a ruhához célzást (vagy fellépést, taktikát, esetleg kitérést se), akkor igazából azzal védesz, nincs sokkal több esélyed elvileg a győzelemre, mint a mostani szettekben (az egy dolog, hogy a pb megint olyan random, hogy egyzserűen mégis van néha esélyed)
 
Fent