Kibeszélő 2.139-es frissítés

jaklee

Veteran Member
Jobb később, mint soha.

5 éve is elég sűrűn volt, hogy a bejelentés átcsúszott a frissítés napjára. Nem gondolom, hogy olyan extra frissítések jönnének, amiket tök jó lenne a játékosok képébe tolni minél hamarabb.

Nyilván lehetne hamarabb, de szerintem ne a kevésbé fontos dolgok miatt legyünk "ellenségesek" :) Ha folyton csak támadást kap a support, akkor teljesen érthető ha egyre kedvtelenebbül intézi majd az ügyeket, szervezi a speedeket, nyereményjátékokat, stb.
 

Old Mustáros Kéz

Veteran Member
Telhetetlen.

Mit jelent az acélkazi átdolgozása? Csupán a 3+ tárgy a változás? Vagy változott mondjuk a 3. kulcsnak az esélye is? Ha igen, akkor nem lehetne, hogy a régi érték is fel legyen tüntetve?
ez alapján nem került bele az a 3 fényes, mert eddig is benne volt.. Illetve kivették azokat, amik nem fényesek. Tehát, amik maradtak azok közel 2x eséllyel kaphatóak mostantól. (Ez szuper ötlet volt) én az 50 szint alattiakat átraknám egyébként a fakazettákba, vasveretesekbe. Vagy 75, ehhez jobban meg kéne vizsgálni, hány db, meg milyen egyszerű munkából megtalálni.
 

jaklee

Veteran Member
ez alapján nem került bele az a 3 fényes, mert eddig is benne volt.. Illetve kivették azokat, amik nem fényesek. Tehát, amik maradtak azok közel 2x eséllyel kaphatóak mostantól. (Ez szuper ötlet volt) én az 50 szint alattiakat átraknám egyébként a fakazettákba, vasveretesekbe. Vagy 75, ehhez jobban meg kéne vizsgálni, hány db, meg milyen egyszerű munkából megtalálni.

Nem teljesen értem én sem, talán az a helyzet, hogy az a 3 fényes egy következő frissítéssel fog belekerülni, mert az átdolgozás alatt kiszedték véletlenül.
 

DeletedUser17653

Vendég
5 éve is elég sűrűn volt, hogy a bejelentés átcsúszott a frissítés napjára. Nem gondolom, hogy olyan extra frissítések jönnének, amiket tök jó lenne a játékosok képébe tolni minél hamarabb.
Én most a zöld ládára gondoltam.
 
Fent