Ötletek/javaslatok (új)

jaklee

Veteran Member
grin.png
grin.png


Könnyen írható ehhez egy script, kihívás elfogadva. (majd ha lesz rá időm...
invader.png
)
 

Shadow Bandit

Veteran Member
Szívesen részt vennék egy olyan Speed versenyen amiben 5-6 fős csapatok versenyeznek.
És mondjuk a piac se lehetne csak városon belül engedélyezett. A városok lennének a csapatok egy előzetes regisztrációval, illetve akinek nincs csapat az random Support által beosztva venne részt.
A téma .. nyeremény vagy kategóriák... ezeket már nem nehéz kitalálni. De én még ilyenen nem vettem részt.. és lehet hogy jó lenne. Nyilván kilehet dolgozni mindent ezzel kapcsolatban... de az én véleményem szerint a páros speed sem volt rossz ... ez növelné a játékosok összetartását is, és sok más szempontból jónak, és hasznosnak tartom.
 

Thomas Lincoln

Well-Known Member
Szívesen részt vennék egy olyan Speed versenyen amiben 5-6 fős csapatok versenyeznek.
És mondjuk a piac se lehetne csak városon belül engedélyezett. A városok lennének a csapatok egy előzetes regisztrációval, illetve akinek nincs csapat az random Support által beosztva venne részt.
A téma .. nyeremény vagy kategóriák... ezeket már nem nehéz kitalálni. De én még ilyenen nem vettem részt.. és lehet hogy jó lenne. Nyilván kilehet dolgozni mindent ezzel kapcsolatban... de az én véleményem szerint a páros speed sem volt rossz ... ez növelné a játékosok összetartását is, és sok más szempontból jónak, és hasznosnak tartom.
nekem tetszik az ötlet
 

.RandomHero.

Veteran Member
Szívesen részt vennék egy olyan Speed versenyen amiben 5-6 fős csapatok versenyeznek.
És mondjuk a piac se lehetne csak városon belül engedélyezett. A városok lennének a csapatok egy előzetes regisztrációval, illetve akinek nincs csapat az random Support által beosztva venne részt.
A téma .. nyeremény vagy kategóriák... ezeket már nem nehéz kitalálni. De én még ilyenen nem vettem részt.. és lehet hogy jó lenne. Nyilván kilehet dolgozni mindent ezzel kapcsolatban... de az én véleményem szerint a páros speed sem volt rossz ... ez növelné a játékosok összetartását is, és sok más szempontból jónak, és hasznosnak tartom.
gyakorlatilag 1-1 új szerver is speed szervernek minősül
 

Trawers

Well-Known Member
Ha már álmodozunk:
Mind a 4 szakma megtanulható legyen.
A kari fejleszthető legyen szintlépés korlát nélkül. Járjon a képesség, tulajdonság pont.
A rögért vásárolható szettek legalább 30% pluszt adjanak az addig megszerezhető legjobbhoz képest. A west szégyene a hawai szett ára!
Miért ugyanolyan mindegyik világ? Eltéréseket szeretnék. Pl csak lujzanyján szerezhető be, de átvihető v1-re.
A szettek bónuszai is növekedjenek ha a teljes szett szintet lépett.
 

Trawers

Well-Known Member
Ha lennék olyan ..., hogy kigyűjtőm az összes nemzetiségi övet akkor elvárnám, hogy az érte járó öv adjon valami különlegeset. pl.: 2x-es szorzó párbaj és erődharcsebzésben. Ne csak dísz legyen, mert rengeteg kötibe kerül.
 
Fent