Költözési kérdőív

Státusz
Nem lehet hozzászólni.

deluigi

Well-Known Member
Tamogatom a koltozest, de akkor LEHESSEN BARHONNAN BARHOVA.
Ahol 150-es karijaim vannak, oda minek koltoznek a 140-es karikkal?
Mindenhol 20-30M a zsakom, nekem semmi hasznom nem lenne a koltozesbol, de TAMOGATOM, ha koltozhetnek a kicsikhez a nagyokkal, akkor tudnek zsakegyesitest csinalni es a nagy maradna meg.
 

Smeagol

Member
Támogatom az ötletet.
Legyen lehetőség annak is tovább jót játszania aki esetleg olyan szerveren kezdte el anno ami sajnos nem az ő hibájából, de halott lett.
 

Smeagol

Member
Tamogatom a koltozest, de akkor LEHESSEN BARHONNAN BARHOVA.
Ahol 150-es karijaim vannak, oda minek koltoznek a 140-es karikkal?
Mindenhol 20-30M a zsakom, nekem semmi hasznom nem lenne a koltozesbol, de TAMOGATOM, ha koltozhetnek a kicsikhez a nagyokkal, akkor tudnek zsakegyesitest csinalni es a nagy maradna meg.

Szia!
Itt most nem arról van szó...
Nyilván a te esetedben nem fogysz egy 140-es karival költözni oda, ahol 150-es van..... :D
Ez azoknak lenne jó lehetőség akik mondjuk Iowára, Hawaiire, Arizona, ... stb szerverre tették le a karakterüket és azóta nem az ő hibájukból halott lett....
Nos szerintem igenis jó ötlet lenne, ezeket a szervereket felszámolni és lehetőséget adni az ott ragadt és tovább játszani akaró játékosoknak, hogy egy olyan szerveren folytassák, ahol van élet.
 

DeletedUser17924

Vendég
Támogatom a kezdeményezést!
Geo-s karim nagyon alapon van, jó lenne azzal is aktívan játszani.
 

DeletedUser18019

Vendég
Én nem akarom megfúrni ezt a kezdeményezést, mert alapvetően jó. Viszont már előttem is felvetették, hogy ez nem oldja meg a játék problémáit és könnyen sülhet el rosszul.

Mikor a v1-v8 világokat összevonták rengeteg játékos érkezett v1-re akik ugyan úgy töröltek, sokszor ép amiatt mert azok a közösségek amik a költözés előtt megvoltak, az új világokon nem maradtak fenn. Holott voltak világok, amik akkor még önmagukban működőképesek voltak és semmi szükség nem lett volna az összevonásukra.

Jelen esetben, bár nem játszom, de hallottam róla, hogy az újabb világok teljesen elnéptelenedtek és játszhatatlanok sok ember számára, semmi képen sem kellene őket cserben hagyni, de mi lenne ha ezeket a világokat egymással vonnánk össze és így jönne létre egy új működőképes, játszható szerver?

Attól sem zárkóznék el, hogy már működő világra érkezzenek az új világok játékosai, de akkor legyen sokkal jobban megtervezett mint a korábbi költözések. Legalább a szövetségek vezetői jussanak megegyezésre, hogy hogyan fognak élhető, hosszútávon fenntartható erődharcokat szervezni, mert a napi 3 már nem elképzelhető (nincs ennyi ember aki sorozna, hívna, irányítana, koordinálna).

Ne csak 1 világra lehessen költözni, mert egy világ, ha 3 másikról csak 20-30 új aktív játékos érkezik, már nehezen bírná el.
 

Adam.d666

Member
Támogatom! De! Én is arra voksolnék, hogy bármelyik világról lehessen költözni bárhová. Így mindenki eldöntheti, hogy hol szeretne játszani és ha esetleg nem smakkol neki az adott szerver, bármikor pakolhat és tovább vándorolhat. :)
 

Kanyim

Veteran Member
Támogatom. A kihalt világoknak tényleg semmi értelme. Akik még ott poroszkálnak csodálom hogy nem ment el a kedvük a játéktól.
Megértem azt az 1-2 ellenvéleményt, hogy azáltal hogy a maradék játékosok jó része elvándorol ezekről a szerverekről végképp megpecsételődik a világ sorsa. Elsősorban azért nem akarnak elmenni, mert ahova mehetnének ott is van nagy karakterük.. de ekkor gondoljanak azokra a társaikra akiknek csak 1 karakterük van egy haldokló szerveren. Ha több karaktered van akkor tessék eldönteni hogy leakarod cserélni vagy nem az aktív világos karakteredet.

Az össze vissza költözést(karakter kicserélést) biztos nem fogják engedélyezni, mert gondolom úgy fogják megoldani hogy a regisztrációt is leállítják azokra a világokra. Így gyorsított kivéreztetés lesz.
 

undoki

Active Member
Még egy ötletnek felvetném, bár nehezen megvalósítható, hogy különböző világok legyenek fenntartva különböző érdeklődés szempontjából! Gondolok itt Hawaii gyűjtögetős, kereskedős szerver! Florida erődharcos szerver! Eldorado párbajos szerver! De ezek csak példák! Persze senki nem tiltaná meg hogy egyéb világokon legyenek bármilyen más érdeklődéssel lévő emberek, tehát pl egy kereskedős szerveren is lehetne párbajozni erődharcolni, csak legalább észrevehető lenne az érdeklődés miatti emberek játéka, akik mindig más más dolog miatt játszanak! S akkor nem minden csak az erődharc körül forogna, mint ahogy már régóta látom, hogy sajnos az körül forog! S ez miatt is meg lehetne oldani a mindenki mindenhová költözhet dolgot! S ezáltal ugyanúgy megmaradnának az esetleges cserepartnerek különböző világokról, csak max rugalmasabbn kellene cserélni, hogy erődharcos szerveren nekem úgyis erődös ruha kell, míg egy kereskedős szerveren úgyis keris ruha! S a csere még jobban működhetne, hiszen mindenki tart fennt magának egy olyan karaktert ami szinte csak csere miatt van és dolgozik!
 

Kenneth G

Kroki-fan
Én nem akarom megfúrni ezt a kezdeményezést, mert alapvetően jó. Viszont már előttem is felvetették, hogy ez nem oldja meg a játék problémáit és könnyen sülhet el rosszul.

Mikor a v1-v8 világokat összevonták rengeteg játékos érkezett v1-re akik ugyan úgy töröltek, sokszor ép amiatt mert azok a közösségek amik a költözés előtt megvoltak, az új világokon nem maradtak fenn. Holott voltak világok, amik akkor még önmagukban működőképesek voltak és semmi szükség nem lett volna az összevonásukra.

Hosszabb távon nem fenntartható ez sem, csak ideiglenesen ki lehet tolni a játék problémáit.
Ahogy az eventek is a végét járja, 40-50k-ból egy halott szerveren már meg lehet nyerni a szuperszettet, már ha nem rosszabb az előzőnél. (illetve ennek is van egy véges határa, ami lassan be fog következni)

Az esélyt meg lehet adni a költözésre, legalább is, én visszatérnék szívesen, de a játék már a végét járja úgy is. (komolyabb fejlesztések kellenének)
 
Státusz
Nem lehet hozzászólni.
Fent