Piac - keresem

Old Mustáros Kéz

Veteran Member
Bár naponta tényleg fölösleges, elég lenne mindig akkor, ha a főmenüben eltűnik ez a topic, de ezért támadni is felesleges szerintem. :D
Annyira nem zavaró, nem floridán kapsz minden nap egy tgt (bár engem az se zavarna).
Elég továbbgörgetni és máris no stressz! :)

És hogy legyen ideillő a hozzászólásom:
Luci jobbost vennék Iowán, cserébe floridán fizetek! ;)
 

LDuck

Veteran Member
Nem lehetne flood-olásért kizárni mint a csetről? Vagy spam-elésért? Feljövök a fórumra, látom hogy itt van valamai új, de megint csak ugyan ez... Mintha változna bármi is tőle, hogy naponta kiírja. És igenis marha idegesítő és zavaró, hogy az értékes tartalmat ezzel eltolja hogy leírja ugyan azt folyamatosan... Plussz cseten is non-stop. Valószínű senkinek nincs meg a majma aki eladná, azért nem kapsz
 

Deleted User - 779988

Vendég
Kedves LDuck!

Semmilyen szabályt nem szeg meg ezzel a magatartásával. De azért elmondanám, hogy a flood és a spam mi.
A "flood" rövid időn belül, rengeteg, azonos tartalmú üzenetek elküldése. A kis idő relatív, de szerintem a 24 óra nem felel meg ennek. :)
A "spam" adott helyre való kéretlen, oda nem illő tartalom. Beláthatjuk, hogy ez megint csak nem igaz rá, mivel a téma célja, hogy az illető bejelentse mit keres. :)

Idegesítőnek idegesítő lehet, de ez nem ütközik szabályba. :) További kellemes fórumozgatást kívánok Neked.

Hirdetek én is valamit, hogy ne csak offoljak:

Bohóc majmot vennék!
 

LDuck

Veteran Member
Kedves LDuck!

Semmilyen szabályt nem szeg meg ezzel a magatartásával. De azért elmondanám, hogy a flood és a spam mi.
A "flood" rövid időn belül, rengeteg, azonos tartalmú üzenetek elküldése. A kis idő relatív, de szerintem a 24 óra nem felel meg ennek. :)
A "spam" adott helyre való kéretlen, oda nem illő tartalom. Beláthatjuk, hogy ez megint csak nem igaz rá, mivel a téma célja, hogy az illető bejelentse mit keres. :)

Idegesítőnek idegesítő lehet, de ez nem ütközik szabályba. :) További kellemes fórumozgatást kívánok Neked.

Hirdetek én is valamit, hogy ne csak offoljak:

Bohóc majmot vennék!
Oh, bocsika, e nélkül tudatlan maradtam volna. Akkor már ha nem lehet ráhúzni a szó szerinti vizeslepedőt, had zavarjon el minden értelmes lényt a fórumról. Csak hajrá, támogasd is lécci :) Irogasd be te is, hadd ne legyen abszolúte semmi értelme idejárogatni.

ui: még jó, hogy az embert több év után is meg tudják lepni egyes emberek viselkedése :D
 

Syntex

Veteran Member
Ex-Csapattag
Legyen az hogy még egyszer leírod, hogy mit keresel, és ha nem jön több új hozzászólás (így ez lesz a legújabb), többet nem hirdeted. És mint már említettem, javaslom a hirdetés beküldését a TW Times-ba is, bár véleményem szerint is, már lassan nincs olyan játékos aki nem tud erről. :)
 

DeletedUser17807

Vendég
Legyen az hogy még egyszer leírod, hogy mit keresel, és ha nem jön több új hozzászólás (így ez lesz a legújabb), többet nem hirdeted. És mint már említettem, javaslom a hirdetés beküldését a TW Times-ba is, bár véleményem szerint is, már lassan nincs olyan játékos aki nem tud erről. :)
Renden a holnapi nap folyamán még egyszer utoljára kiírom .
 
Fent