Általános beszélgetés a JÁTÉKkal kapcsolatban

DeletedUser17614

Vendég
Sziasztok :)

Van arra bármilyen esély, hogy az Uniós szett újra a SHOP-ba kerüljön?
Nem egy ember lekéste, s szerintem a fejlesztőknek is nagy bevétel lenne ismét :)
 

DeletedUser17053

Vendég
Sziasztok!
Valakinek van esetleg leírása a shopban található Fry szett szettbónuszáról? Sehol nem találom
 

DeletedUser17653

Vendég
Egyébként már elnézést, hogy le kell írnom, de ha tiltó listára került egy script, azt minek még reklámozni egy script letöltő oldal linkkel együtt, célirányosan odavezetve a fórum olvasóit? Tudtommal annak a posztnak az a célja hogy ne használja senki, nem az hogy letöltsék.

Elég lenne annyit írni, hogy aki használta eddig, legyen szives eltűntetni azt záros határidőn belül, hogy még véletlenül se adjunk esélyt azon játékosoknak a bővítmény futtatására akik nem ismerik esetleg.
 

Kasza1987

Veteran Member
Köszönöm szépen a linket a bővítményhez, eddig nem ismertem. Azonban miután hiányos angol tudásom, nem tudnátok küldeni egy leírást is hozzá, ha már ilyen szépen felhívtátok rá a figyelmet? Szerintem főoldalon is megjelenhetne, vagy esetleg szerver bejelentésként, hogy ezt bővítményt ezzel linkkel, és ezzel a leírással nem szabad használni .
 

DeletedUser17653

Vendég
Köszönöm szépen a linket a bővítményhez, eddig nem ismertem. Azonban miután hiányos angol tudásom, nem tudnátok küldeni egy leírást is hozzá, ha már ilyen szépen felhívtátok rá a figyelmet? Szerintem főoldalon is megjelenhetne, vagy esetleg szerver bejelentésként, hogy ezt bővítményt ezzel linkkel, és ezzel a leírással nem szabad használni .

Szerintem jobb, ha szétküldöm mindenkinek hawaiin a posztot (annak a 30 embernek aki van még) , a linkkel együtt, hogy ne legyen piciny hawaii szerverünk leterhelve az elkövetkezendő időszakban sem
 

Syntex

Veteran Member
Ex-Csapattag
Egyébként már elnézést, hogy le kell írnom, de ha tiltó listára került egy script, azt minek még reklámozni egy script letöltő oldal linkkel együtt, célirányosan odavezetve a fórum olvasóit? Tudtommal annak a posztnak az a célja hogy ne használja senki, nem az hogy letöltsék.

Elég lenne annyit írni, hogy aki használta eddig, legyen szives eltűntetni azt záros határidőn belül, hogy még véletlenül se adjunk esélyt azon játékosoknak a bővítmény futtatására akik nem ismerik esetleg.

Szia,

Bízunk abban, hogy játékosaink betartani és nem megszegi akarják a szabályainkat, ha pedig esetleg az utóbbit választanák, vállalják a következményeket.

Köszönöm a visszajelzést. A linket eltávolítottam, de úgy gondolom senkit nem fog ez megakadályozni, ha megszeretné találni.
 

DeletedUser17653

Vendég
Szia,

Bízunk abban, hogy játékosaink betartani és nem megszegi akarják a szabályainkat, ha pedig esetleg az utóbbit választanák, vállalják a következményeket.

Köszönöm a visszajelzést. A linket eltávolítottam, de úgy gondolom senkit nem fog ez megakadályozni, ha megszeretné találni.

Nyilván, aki akarja megtalálja, és használhatja, de hidd el, az a biztos amit te leírsz, mert hivatkozhat a játékos arra, hogy te mégis kiraktad azt a linket, és ő csak "ránézett". Ez igaz bármire is, saját magad védelmében mindig úgy kell megírni/mondani az adott dolgokat, hogy abba aztán senki ne köthessen bele a későbbiek folyamán. Ezt fogadd jó tanácsként.
 

DeletedUser17653

Vendég
No, úgy látszik csak én fogom használni ezt a topic-ot, ami nem baj, de legalább mindenki el tudja olvasni. Mindent név nélkül, én tudom kik és mit csináltak, legyen elég ennyi.

Kaptam kb fél órája az üzenetet egyik kedves barátomtól, hogy valami történt itt. Röviden, és tömören leírom azért nektek az előzményét, a mostani történteket majd leírja az a két érintett, akiről szó van, persze ha akarják. Annyi a lényeg, hogy van 2 személy itt a fórumon, akik egyáltalán nem szívlelik egymást, és ez most el is harapózott. Nagyjából ismerem a pro kontra érveket mindkét fél részéről, igaz csak egy fő tájékoztat engem mindenről szinte, a másik fél dolgát meg látom, viszont van, amiben egyet kell értenem, persze van amiben nem értek egyet.

Én megkérném itt mind a két főt, hogy beszéljék meg valahol ezt a dolgot normális keretek között, akár itt, akár játékban, akár egy külső platformon (melyet tudok biztosítani ha kell, amit csak ők ketten meg maximum én láthatunk [discord]), és utána engem nem érdekel ha nem lesznek puszi pajtások, de legyen ez a dolog lezárva. Tiszteletben kell tartani azokat a dolgokat amelyek köztetek fent állnak, és nem önbíráskodni kell, meg azonnal cselekedni, hanem felmérni hogy mi az, amiben tényleg változtatni kellene, meg mondjuk megkeresni a probléma forrását. Azért azt tegyük hozzá, hogy mind a két főnek vannak olyan hátterei, amiből akár csúnya dolgok is keletkezhetnek, és az egyik főnek igen is igaza van abban amit itt leírt legutóbb, maximálisan egyet tudok vele érteni. Ez nem megoldás ami történt, ennek tetves módon nagy visszhangja lehet ha így lesz hagyva.

Ha akarja valamely felmenő akkor törölje ki ezt nyugodtan, a mondandóm lényegét én leírtam, amit esetleg a publikum tudhat. Arra megkérnék minden kedves olvasót, hogy abban az esetben, ha többet szeretnének tudni a történtekről, akkor én nem fogok tudni segíteni senkinek, szóval ezzel kíméljen meg mindenki. Aki viszont akkor is tudni akarja, akkor menjen fel a játékba, és kérdezze meg a chaten lévőktől hogy mi is ez az előzmény, meg miről van szó, ha ők akarják, majd elmondják.
 

Old Mustáros Kéz

Veteran Member
6 nap alatt.
6 harc alatt.
50 térés irisként, vagy úszásra pakolva, ruha nélkül is megvan, nem hogy ha felveszel egy épés szettet meg esetleg pár pontot harcra raksz.
De a 10 KO-t nehogy változtassuk, az bármikor megvan, mondhatni gyerekjáték.
Nem teljesen értem milyen visszajelzések voltak mert én a kovács kalandsorát hallottam csak kritizálni..
Na mindegy is, inkább jóéjt mindenkinek :)
 

Syntex

Veteran Member
Ex-Csapattag
6 nap alatt.
6 harc alatt.
50 térés irisként, vagy úszásra pakolva, ruha nélkül is megvan, nem hogy ha felveszel egy épés szettet meg esetleg pár pontot harcra raksz.
De a 10 KO-t nehogy változtassuk, az bármikor megvan, mondhatni gyerekjáték.
Nem teljesen értem milyen visszajelzések voltak mert én a kovács kalandsorát hallottam csak kritizálni..
Na mindegy is, inkább jóéjt mindenkinek :)

Természetesen ezen visszajelzéseket is figyelembe vesszük, és amennyiben lehetséges változtatásokat fogunk alkalmazni.
 
Fent