Játék hibák

DeletedUser17845

Vendég
Áhh, ezt nem is tudtam. :) Köszönöm szépen a segítséget Mandarinrece! :)

További jó munkát, és bocsánat az offért.
George
 

Deleted User - 824801

Vendég
Nos, 14-es szinten megszereztem egy 1-es szintű kalapot. Viszont csak 15-ös szinttől lehet alkalmazni. Nem értem. Nem értem. Nem értem miért ad a játék 1-es szintű ajándékot, ha csak 15-ös szinttől lehet használni. Nem vagyok 1 matekzseni, de ez így ….:) Grat a programozóknak.
 

DeletedUser18008

Vendég
Halihó,

A hallowenn-es eventtel kapcsolatban írok. Amit avatarnak lehet legyezőt felrakni kicsit el van csúszva :confused: legyi.png
 

Monó

Game Master
The West Csapat
Game Master
Sziasztok!

A szabadítsd ki az értéket a sziklából c. kalandnál a küldetés nem veszi el a sav és lúgot. Ez rendben van igy ? Ha már jelezték előttem, elnézést.
 

DeletedUser17853

Vendég
Sziasztok, eddig kétszer előfordult hogy eddig ismeretlen ok miatt azzal a hibaüzenettel hogy: Jelenleg érvénytelen tárgyat(vagy ruhát, nem tudom) viselsz, nem engedett ruhát cserélni. Se levenni, se betenni semmit, se mentett felszerelést egyben felrakni nem tudtam, próbáltam frissíteni, újraindítani, semmi változás, egyedül ha megszakítottam az összes munkát, akkor újra engedte. Sajnos se képet, se egyebet nem tudok róla mondani, találkozott már esetleg valaki ezzel? Semmilyen scriptet nem használok, Chrome-mal játszok.

Üdv
Syrossian
 

DeletedUser

Vendég
Sziasztok, eddig kétszer előfordult hogy eddig ismeretlen ok miatt azzal a hibaüzenettel hogy: Jelenleg érvénytelen tárgyat(vagy ruhát, nem tudom) viselsz, nem engedett ruhát cserélni. Se levenni, se betenni semmit, se mentett felszerelést egyben felrakni nem tudtam, próbáltam frissíteni, újraindítani, semmi változás, egyedül ha megszakítottam az összes munkát, akkor újra engedte. Sajnos se képet, se egyebet nem tudok róla mondani, találkozott már esetleg valaki ezzel? Semmilyen scriptet nem használok, Chrome-mal játszok.

Üdv
Syrossian
Szia,

Ha pl. van egy elmentett szetted, de abbol hiányzik egy darab(mert eladtad időközben), vagy az egyik darabot fejlesztetted már, akkor nem engedi felvenni egyben.

Ha csinalsz egy munkat, amihez epp elegendo munkapontod van es ruhat szeretnel váltani, valószínű, hogy azzal mar nem lenne elegendő munkapontod, ergo nem csinalhatnad a munkát. (kiveve, ha az adott szintet elerted ahhoz a munkához)

Remelem tudtam segíteni.
 

DeletedUser17853

Vendég
Szia,

Ha pl. van egy elmentett szetted, de abbol hiányzik egy darab(mert eladtad időközben), vagy az egyik darabot fejlesztetted már, akkor nem engedi felvenni egyben.

Ha csinalsz egy munkat, amihez epp elegendo munkapontod van es ruhat szeretnel váltani, valószínű, hogy azzal mar nem lenne elegendő munkapontod, ergo nem csinalhatnad a munkát. (kiveve, ha az adott szintet elerted ahhoz a munkához)

Remelem tudtam segíteni.
Szia, köszönöm a választ, sajnos ezek közül egyik feltétel sem teljesül, teljesen átlagos munkáknál állt be a dolog. Amit te mondasz, annál a hibaüzenet is azt hiszem hogy a munkához nem lesz elegendő a munkapont a ruhacsere után (vagy valami ilyesmi :) ). Legutóbb kereskedőiroda munkából (gnóm szettel) váltottam az utazós szettre (az ilyen vegyes nálam), de kereskedelemre vagyok pontozva szóval a munkapontokkal nem babrált. Na de majd ha legközelebb előfordul megpróbálok kicsit pontosabb adatokat kinyerni nem csak így tippelgetni. :)
 

Syntex

Veteran Member
Ex-Csapattag
Szia, köszönöm a választ, sajnos ezek közül egyik feltétel sem teljesül, teljesen átlagos munkáknál állt be a dolog. Amit te mondasz, annál a hibaüzenet is azt hiszem hogy a munkához nem lesz elegendő a munkapont a ruhacsere után (vagy valami ilyesmi :) ). Legutóbb kereskedőiroda munkából (gnóm szettel) váltottam az utazós szettre (az ilyen vegyes nálam), de kereskedelemre vagyok pontozva szóval a munkapontokkal nem babrált. Na de majd ha legközelebb előfordul megpróbálok kicsit pontosabb adatokat kinyerni nem csak így tippelgetni. :)

Szia,
Az egy jó kérdés még, hogy miután minden munkát visszavontál és ha újra elvállaltad őket, akkor is jelentkezett a hiba? Ha igen, akkor valószínűleg tényleg valami a munkapontokkal lehet. Ha viszont nem, akkor lehetséges valami átmenti hiba jelentkezett.
Kérlek ha több információt szeretnél, lépj kapcsolatba velünk a Support rendszeren keresztül, hogy ellenőrizni tudjuk mi is történt.
 

DeletedUser17853

Vendég
Szia,
Az egy jó kérdés még, hogy miután minden munkát visszavontál és ha újra elvállaltad őket, akkor is jelentkezett a hiba? Ha igen, akkor valószínűleg tényleg valami a munkapontokkal lehet. Ha viszont nem, akkor lehetséges valami átmenti hiba jelentkezett.
Kérlek ha több információt szeretnél, lépj kapcsolatba velünk a Support rendszeren keresztül, hogy ellenőrizni tudjuk mi is történt.
Köszönöm, ha újra előfordul screenshottal és minden egyéb infoval jelentkezem majd!
 

DeletedUser17576

Vendég
lehet hogy tévedek, de a mostani Ajándékvadászat játékban nincs elírva Waupee listáján a "barna bölény"? Az nem "barna bölényes öv" akart lenni?
 

LDuck

Veteran Member
Jó lenne már valamin csinálni ezzel a szerver kiakadással. Marhára idegesítő, hogy mennyire kevéstől képes. Ok, ne akarjak egyszerre 200 csacsit megvenni meg 20 barátnál többnek szivet/rakétát/perecet küldeni. De ma speed nekem azért akart ki, mert 8 (nyolc!!) db ruhát kiraktam piacra. Egyesével, mindegyikre nevet írtam, 2db-ra állítottam, beszoroztam az árát 2-vel, átállítottam világira és úgy. Tehát nem volt valami haj de gyors dolog. Erre a nyolcadiknál kiakad. (Emiatt lemaradtam a harcról) Nem hiszem el, hogy ennyi nem bír a szerver....
 
Fent