Játék hibák

LDuck

Veteran Member
, na de most kaptam olyan tippet, hogy kapcsoljam ki a flasht, de próbáltam, de nem hiszem hogy jó helyen, ezért itt is kérdem azt mégis hol lehet valójában kikapcsolni?

FF-ben mikor megy a harc, a címsor elején (bal felül) van egy olyasmi ikon, mint egy lego kocka. Arra kattintva tudod engedélyezni vagy tiltani a flash-t.
Nálam viszont nincsenek halottak. Tuti hogy nem "készültél" valamivel az erődharcra hogy ilyeneket látsz? :p:D:rolleyes:
 

Krisztoph Snow

Író
The West Csapat
Game Master
Wiki szerkesztő
Like Master
Ott próbáltam igen, csak azt hittem - ezért vetemedtem rá megkérdezni - hogy valahol máshol kell kikapcsolni a flasht-t, mivel ez után az akció és f5 után ugyanolyan állapotok uralkodtak. Lehet nem mindenkinél ilyen és lehet nem minden világon, de mástól is hallottam, hogy jelen van ez a hiba. Ami pedig a készültséget illeti kérem szépen használok én mindenfélét erődharcra, zöldséges táskát:p és bajonettet:rolleyes:, ezzel sem lehet probléma, hogy elvonási tünet jelentkezzen és ezért lássak, már-már "rémeket" :D de egy szónak is száz a vége, supportra írni olyan hivatalos jobban szeretem a fórumot inkább... ha nem probléma persze!!! o_O:oops:
 

Old Mustáros Kéz

Veteran Member
Igenis létezik a Holtak Serege! :D
Nekem is körönként frissítenem kellett a harcot, így eltűnik ugye az előző körökben kapott és adott sebzés, de cserébe látom melyik szektor üres, hol nem védenek már a társak stb :)
 

Deleted User - 795276

Vendég
Sziasztok!

Van egy régi küldetésem, amit nem tudok folytatni.
Waupee adja: A tűz (Nyáridő). Az egyik feladat, hogy vegyem fel a Tűzoltóvödröt. Nekem nincs ilyen, és a 12 óra tűzoltás közben sem kapok.
Hogyan lehet Tűzoltóvödröt szerezni?
 

Krisztoph Snow

Író
The West Csapat
Game Master
Wiki szerkesztő
Like Master
Figyelem! :)

1. Nem tudom másnál is-e, de nálam -főképp akkor amikor sokszor nyitom meg a harc panelját sorozás végett- mostanában elég sűrűn eltűnik a karakter a harc térképéről. Nem az első eset, már és felteszem nem is az utolsó, de jó lenne kezdeni, majd valamit magával a buggal. Napközben elég sokszor nyitom meg a harci panelt, mert folyamatában osztom a rangokat, nem, úgy mint régen, hogy egybe osztok (mivel manapság kevesebb harcossal számolok), de azért nem kéne feltétlen eltűnnie a figurának. Ebből kifolyólag gondolom másnál nem jön elő a hiba, csak nálam, de azért, már sokadjára elég kiábrándító, főleg, hogy most támadáson meg is haltam emiatt ráadásul olyan ember keze által, akinek nem kellett volna megölnie egyáltalán.

Tudom régen ez egy komolyabb bug volt és javításra is került, de a példám révén nálam többször előfordult.

Szóval, ha minden jól is ment ez egy figyelmeztetésnek jó lett, hogy ne nyissátok meg olyan sokszor a panelt és okuljatok a példámból, ha nem lesz javítva a bug a gépezetben.

2. Párbajnál nem hallok lövéshangot és megkérdeztem egy társamat ő se, az, hogy másnál is előfordul-e ez a hiba én nem tudom, de például suttogáskor se pittyen a jelzőrendszer, hogy valaki suttog, lehet valami elromolhatott a játék ezen területén is? (Nem, nincs a hangszóró lekapcsolva, se a gép lenémítva...) x)

3. Ez meg, már tényleg egy apróbb hiba, de azért ezt is megosztom: Nem látok indexképet >>> http://prntscr.com/onmlp9 csak a fórumon.

Jobbnak láttam ezeket most jelenteni, mintsem később.

Köszönettel:

1 lelkes rajongótok.
 

Syntex

Veteran Member
Ex-Csapattag
A hang problémák elhárításán dolgoznak a központ munkatársai, szíves türelmetek kérjük!

Az indexkép szerintem azért tűnik el, mert túl sok ablak van megnyitva, nincs köze a játékhoz, egyszerűen nem fér ki.
 

DeletedUser17948

Vendég
Figyelem! :)

1. Nem tudom másnál is-e, de nálam -főképp akkor amikor sokszor nyitom meg a harc panelját sorozás végett- mostanában elég sűrűn eltűnik a karakter a harc térképéről. Nem az első eset, már és felteszem nem is az utolsó, de jó lenne kezdeni, majd valamit magával a buggal. Napközben elég sokszor nyitom meg a harci panelt, mert folyamatában osztom a rangokat, nem, úgy mint régen, hogy egybe osztok (mivel manapság kevesebb harcossal számolok), de azért nem kéne feltétlen eltűnnie a figurának. Ebből kifolyólag gondolom másnál nem jön elő a hiba, csak nálam, de azért, már sokadjára elég kiábrándító, főleg, hogy most támadáson meg is haltam emiatt ráadásul olyan ember keze által, akinek nem kellett volna megölnie egyáltalán.

Tudom régen ez egy komolyabb bug volt és javításra is került, de a példám révén nálam többször előfordult.

Kedves Lelkes rajongó :)

A harci bug nem lett javítva, sajnos továbbra is rendszeresen fennáll "örömteli" percet okozva ezzel az elszenvedőinek. Csak az esetek többségében te látod a karaktered (más nem) és kezdéskor meg átvág a túloldalra :D Amikor én sorozgattam (tény, mostanság ritkán fordul elő), vagy csak nyitogatom meg az alakot vagy a sorozó felületet, ilyet még nem tapasztaltam hogy ettől tűnt volna el. Nem lehet hogy simán a "normális" bug van nálad is, csak a többszöri nyitogatás miatt jobban előjön? Esetleg teszteld le úgy, hogy napközben mindig megkérsz valakit, hogy nézze meg, lát-e téged a térképen. Ha nem, akkor ne rakd le magad újra, hanem továbbra is nyitogasd meg a panelt, sorozgass, és figyeld meg, hogy eltűnsz-e. És persze ugyan így, ha lát téged :) Ezzel talán pontosabb visszajelzést adva a fejlesztőknek.

Az ablakok tetején lévő ikon, amit favicon-nak hívnak meg valóban csak a sok ablak miatt nem látszik, csak az aktív ablak esetén. Szerezz nagyobb monitort és akkor gyönyörködhetsz bennük :D

Üdv:
Kacsa
 

DeletedUser17960

Vendég
sziasztok azt kérdezném hogy csak nálam nem sikerült megcsinálni a legendás arany colt feladatott mert végigcsináltam mindent de hiába ütöttem ki old man hackett-et nem adta meg pedig ko-val ütöttem ki nem értem mi a gond köszönöm ha valaki segít
 

DeletedUser17948

Vendég
sziasztok azt kérdezném hogy csak nálam nem sikerült megcsinálni a legendás arany colt feladatott mert végigcsináltam mindent de hiába ütöttem ki old man hackett-et nem adta meg pedig ko-val ütöttem ki nem értem mi a gond köszönöm ha valaki segít

Kedves Tibor!

Old Man Hacket kiütése után van még egy feladat. A kalandok leírásai megtalálhatóak a Wikiben, ott utána tudsz nézni mindegyiknek :) A Legendás arany colté ez: https://wiki.the-west.hu/wiki/A_legendás_arany_colt

Üdv:
Kacsa
 

DeletedUser17960

Vendég
szia kacsa tudom hogy van még egy feladat de nem tudok tovább menni ha nem fogadja el hogy kiütöttem ez a gondom
 

DeletedUser17478

Vendég
szia kacsa tudom hogy van még egy feladat de nem tudok tovább menni ha nem fogadja el hogy kiütöttem ez a gondom
Annál a kalandrésznél van több feladat (Párbajban eszméletlenre vert banditák: 30, Megtett távolság: 50000, Imádkozni mentem: 1, 100 munkavállalas seriffként) előbb ezeket kell elvégezni és utoljára az Old Man Hackett féle párbajt. Amennyiben ezek után sem sikerül kérlek a supportra írj s ott megnézzük.
 
Fent