Általános beszélgetés a JÁTÉKkal kapcsolatban

DeletedUser17850

Vendég
Pár száz kötvény után (miután piacon nem találtam több megvehető borítékot):
HrI6Wrh.png


Ennyire rossz szerencsém sosem volt még gyűjtőkártyákkal.
Nekem v1-en az első 5 boríték mind az 5 gyűjtőkártyát bedobta. Kentuckyn kellett vegyek 10-et piacról...
 

krcsirke

el pollo diablo
Nekem v1-en az első 5 boríték mind az 5 gyűjtőkártyát bedobta. Kentuckyn kellett vegyek 10-et piacról...

Nekem is volt több helyen hasonló szerencsém, de ilyen pechem nem igen. De legalább még valamilyen módon szerezhetőek szerencsére, sokaknak volt feles, illetve most még kötvényért vehető. Igaz a jutalma nem túl nagy, de azért egy extra cím mindig jól jön.
 

Krisztoph Snow

Író
The West Csapat
Game Master
Wiki szerkesztő
Like Master
Szeretném ezennel köszönteni a legújabb CM-et és egyben jó, kitartó munkát kívánni neki:

http://prntscr.com/o980t1

Nem akarom rögtön a mély vízbe vetni, de készüljön fel a magyar west közösség mindennemű árnyoldalára, panaszaira illetve ötleteire egyaránt, mert van mindenből elegendő és, ha történetesen jól fogja csinálni a feladatait (legalább annyira, mint tudomásom szerint az előző) akkor a dicséret és hála se fog elmaradni esetlegesen ezt biztosra veszem, hiszen ez egy ilyen hálás út.

Köszönjük, hogy szárnyai alá vesz bennünket ! :)
 

DeletedUser17653

Vendég
Nem akarom rögtön a mély vízbe vetni, de készüljön fel a magyar west közösség mindennemű árnyoldalára, panaszaira illetve ötleteire egyaránt, mert van mindenből elegendő és, ha történetesen jól fogja csinálni a feladatait (legalább annyira, mint tudomásom szerint az előző) akkor a dicséret és hála se fog elmaradni esetlegesen ezt biztosra veszem, hiszen ez egy ilyen hálás út

Én már tegnap este háromnegyed 12 fele zaklattam, de meglepően gyorsan reagált :D
 

DeletedUser17026

Vendég
Szerintetek van esély rá, hogy végre bezárjanak egy világot? (tudom-tudom, hogy a rögözéstől függ, de azért mégiscsak van egy létszám ami alá ha esik akkor bezárják).

Buffalon most 471 ember van (kb szerintem annak legalább a fele inaktív), és csökken. Event után én is törölni fogok majd onnan. Mit gondoltok, hogyan lehetne egy élhető és játszható csúcsszervert létrehozni, hogy megszűnjön ez a pangás? A legaktívabb világokon is csak (1300 ember van)... 3000-4000 között már igencsak pörögne a dolog! Tényleg be kell regizni ezért valamelyik külföldi szerverre, hogy ha ilyen élményre vágyok? Ha igen amúgy melyiket ajánlanátok ahol sok játékos van? Publikus bétaszerver?
 

Syntex

Veteran Member
Ex-Csapattag
Szeretném ezennel köszönteni a legújabb CM-et és egyben jó, kitartó munkát kívánni neki:

http://prntscr.com/o980t1

Nem akarom rögtön a mély vízbe vetni, de készüljön fel a magyar west közösség mindennemű árnyoldalára, panaszaira illetve ötleteire egyaránt, mert van mindenből elegendő és, ha történetesen jól fogja csinálni a feladatait (legalább annyira, mint tudomásom szerint az előző) akkor a dicséret és hála se fog elmaradni esetlegesen ezt biztosra veszem, hiszen ez egy ilyen hálás út.

Köszönjük, hogy szárnyai alá vesz bennünket ! :)

Sziasztok,

Elnézést hogy csak most reagálok.

Nagyon szépen köszönöm a bizalmat, és amint már jeleztem, azon leszek hogy maximálisan képviseljem az érdekeitek és a segítségetekre legyek minden kérdésben és problémában.


És az lehet tudni, hogy ő melyik másik játékból ugrott át? Csakhogy tudjuk hol lehet elérni :rolleyes:

Igen, a Klánháborútól jöttem át. Bármikor megtalálhattok itt a fórumon, vagy a Support rendszeren keresztül. Ha bármiben a segítségetekre lehetek, kérlek ne habozzatok felkeresni!

Egy kis kulisszatitok: ha minden igaz jövő hónapban elindulhat a The West Times, illetve a Wiki oldalunkra is folyamatosan kerülnek fel az újdonságok az új csapattagoknak hála, akiknek ez úton is szeretném kifejezni hálámat. :)

Mindenkinek további jó szórakozást kívánok!

Üdvözlettel, Syntex
Community Manager
 

DeletedUser17653

Vendég
Szerintetek van esély rá, hogy végre bezárjanak egy világot? (tudom-tudom, hogy a rögözéstől függ, de azért mégiscsak van egy létszám ami alá ha esik akkor bezárják).

Buffalon most 471 ember van (kb szerintem annak legalább a fele inaktív), és csökken. Event után én is törölni fogok majd onnan. Mit gondoltok, hogyan lehetne egy élhető és játszható csúcsszervert létrehozni, hogy megszűnjön ez a pangás? A legaktívabb világokon is csak (1300 ember van)... 3000-4000 között már igencsak pörögne a dolog! Tényleg be kell regizni ezért valamelyik külföldi szerverre, hogy ha ilyen élményre vágyok? Ha igen amúgy melyiket ajánlanátok ahol sok játékos van? Publikus bétaszerver?

Az a baj ezzel, hogy pont tegnap röhögtem egy nagyot. Hawaiin elvileg 11700 játékos van, ami igazából lehetetlenség, mert 700 körüli "aktív" karakter található nálunk, melyből 100 lép fel napi szinten, és 50 erődözik. Erre azt mondták nekem februárban, mikor a költözést erőltettem, hogy ez így jó, nem lehet mit kezdeni ezzel, mert a pénz költésen kívűl bizonyos feltételeket túlteljesítünk, közben mi egyre kevesebben vagyunk ott. Szerintem ne számíts sokra ez ügyben, én pl letettem arról, hogy normálisabb szervereken rohangálhassak a karakteremmel.
(másikat meg akkor sem fogok indítani, mert annyi időm nincs)
 

DeletedUser17026

Vendég
Az a baj ezzel, hogy pont tegnap röhögtem egy nagyot. Hawaiin elvileg 11700 játékos van, ami igazából lehetetlenség, mert 700 körüli "aktív" karakter található nálunk, melyből 100 lép fel napi szinten, és 50 erődözik. Erre azt mondták nekem februárban, mikor a költözést erőltettem, hogy ez így jó, nem lehet mit kezdeni ezzel, mert a pénz költésen kívűl bizonyos feltételeket túlteljesítünk, közben mi egyre kevesebben vagyunk ott. Szerintem ne számíts sokra ez ügyben, én pl letettem arról, hogy normálisabb szervereken rohangálhassak a karakteremmel.
(másikat meg akkor sem fogok indítani, mert annyi időm nincs)

Hawai-on 695 játékos szerepel jelenleg. Beléptek és a rangsorba meg tudjátok nézni. Wikipedián meg itt-ott fellelhető számok teljes falsok.
 

jaklee

Veteran Member
Hawai-on 695 játékos szerepel jelenleg. Beléptek és a rangsorba meg tudjátok nézni. Wikipedián meg itt-ott fellelhető számok teljes falsok.

Nem falsok, szimplán az oda regisztrált játékosok számát mutatja. Azokat is beleértve, akik inaktívak és e miatt rangsorban nem szerepelnek (amikor sokáig nem lépsz be, és utána lehetőséged van: 1, Folytatni 2, Újrakezdeni 0-ról )
Tehát aki nem megy rá egy világon, hogy "karakter törlése", akkor ha évekig be sem lép és nem jelenik meg a rangsorban, akkor is beleszámolja a rendszer.
 

Syntex

Veteran Member
Ex-Csapattag
Nem falsok, szimplán az oda regisztrált játékosok számát mutatja. Azokat is beleértve, akik inaktívak és e miatt rangsorban nem szerepelnek (amikor sokáig nem lépsz be, és utána lehetőséged van: 1, Folytatni 2, Újrakezdeni 0-ról )
Tehát aki nem megy rá egy világon, hogy "karakter törlése", akkor ha évekig be sem lép és nem jelenik meg a rangsorban, akkor is beleszámolja a rendszer.

Igen, ez így van :)
 
Fent