Kérdések és válaszok

DeletedUser14763

Vendég
Sziasztok!

Kellene egy kis segítség a The West titkai kalandhoz. Ugyanis a 2-ik aranykulcsot nem tudom megszerezni. Megcsináltam és lezártam a Csak egy álom? kalandot is, és a súgó szerint narancsszedés adja a 2-ik kulcsot. Viszont akárhányszor csinálom 15 mp-es narancsszedéssel, nem adja.
Valamit elrontottam? Vagy mit kellene csinálni?
 

DeletedUser17850

Vendég
Sziasztok!

Kellene egy kis segítség a The West titkai kalandhoz. Ugyanis a 2-ik aranykulcsot nem tudom megszerezni. Megcsináltam és lezártam a Csak egy álom? kalandot is, és a súgó szerint narancsszedés adja a 2-ik kulcsot. Viszont akárhányszor csinálom 15 mp-es narancsszedéssel, nem adja.
Valamit elrontottam? Vagy mit kellene csinálni?
Volt akinek 300 15mp kellett! Tolni kell amíg beadja :)
 

Pogues

Active Member
A polgárháborús esemény egyik üvegcséjének kibontásakor ezt az üzenetet kaptam: "Ez egy egyedi tárgy. Csak egy lehet nálad belőle." (Vagy valami ilyesmi.)
Vajon mi lehetett ez az "ajándék", amit az egyszeri bíró okos lánya is megirigyelhetett volna?
 

DeletedUser17845

Vendég
Sziasztok!

Már egy ideje fel-fel száll a pletyka, hogy tervben van egy újabb erődharc bajnokság, különböző oldalakon (mint TW-Calc) már lehet látni néhány erre vonatkozó itemet. Valakinek nincs tudomása róla, hogy kb. mikorra várható, lesz-e egyáltalán, hol kapunk majd róla tájékoztatást?

Köszi!
 
Fent