Ötletek/javaslatok (új)

Kedves Enzo!

Szeretném felhívni a figyelmedet, hogy a fórum topicjainak indokolatlan használata büntetést vonhat maga után.

Üdvözlettel, Lucifer
A The West Csapata

Okay. Eddig a pontig nem láttam értelmét felhasználói fiókot csinálni ide, a fórumra, és szerintem ennek az okát nem kell elmagyarázzam. Eddig a pontig. Most van az a pillanat, amikor úgy érzem, ki kell fejtenem a véleményemet. Előre leszögezem, abszolút semmi szándékom nincs senkit semmivel megbántani, SEMMI személyes. DE:

Az mostanára már átlagos sajnos, hogy a the west játékosait ilyen szempontokból semmibe nézik, és igazából csak azért létezik ez a topic, mert ha nem létezne, azért lenne cirkusz. De annyit ér, mint Anglia királynője.
Kezdve azzal, hogy játékostársam, kedves Enzo, egész elfogadható, normális ötleteket sorolt fel, amit igazolni tudok, hogy a játékosok többsége támogat/na. Kezdve a pb szint csökkentéssel, karakterkaszt váltással (ez az egyik legjobb.). Erre kap egy felszólítást, mert betelt nála a pohár, hogy a játékosok semmibe vannak véve. Még jogtalan felháboródásnak sem nevezhető, ami itt történt. Mert azért mindannyian tudjuk, csak többségünk nem szólal fel ellene, hogy a játék fejlesztői,készítői egyáltalán nem nézik a játékosok érdekeit. Ez így van a való világban is. És sajnos, ez a normális. What a world we live in..

Másrészt, véleményem szerint a kalandor kaszt annyit ér, mint döglött lovon a patkó. Egyébként nem mondható rossznak abszolút, mert ellentétben más kasztokkal, mi tudunk idegen hotelekben aludni ingyen. És akkor ki ne hagyjam azt a csodálatos tulajdonságát, hogy 10%al nagyobb esélyük van tárgy/terméktalálásra, ami abszolút nem elérhető más kasztoknak ruhákkal ugyebár...
Viccet félretéve, ez az első ami reworkért sikít. Vagy buffért. Vagy teljesen új bónokért. Mert még a 6 évvel ezelőtti westben elmentek ezek a bónok, manapság már inkább felháborítóak.

Na de nem húzom tovább a szót, nehogy feketepont kerüljön a naplómba.
Peace out
 

Old Mustáros Kéz

Veteran Member
December elején írtam a kasztváltás és a Hernando kard miatt. Semmi reagálás. Ha a kulcsokat be lehetett hozni again, nem tudom, hogy a kardot mért nem:? :D
A kaszt is jó kérdés, régi avatarkép ott van az npc banditáknál ott van, eventvilágon lehetett kérni, de itt nem :D
MPI-re már felesleges is kérni bármit, erődharc is kabaré, amikor egy 70es eltalál fűről saját toronyba prémmel melósként, de én misselek.. Pbban úgy talál el 3x, hogy 1150 kitérésem van, neki meg kb bolti ruhája :D
És napestig lehetne sorolni :)
 

DeletedUser17063

Vendég
Lehet közvetlen németül kellene írni vagy angolul vagy megírni neki js és php kódokban csak illesszék be :D vagy kérjük el a jelenlegi forrás kódját a játéknak és béreljünk egy szervert, én szívesen indítanék egy P szerót, de nem hiszem hogy elérhető a teljes tartalma torrenten :D még esetleg egy 2017es verziónak is örülnénk sokan...
 

DeletedUser17843

Vendég
Kedves játékosok!

Az értelmes (Értsd alatta: megvalósítható, a játékosok támogatják) ötleteket eddig is továbbítottuk és ez után is továbbítani fogjuk. Az összes eddig szereplő ötletet továbbítottam, köztük azokat is amelyeket felsoroltatok, mióta én itt vagyok. Azért nem jött rájuk még válasz, mert én sem kaptam semmilyen információt a fejlesztő csapattól.

Nem a Support csapat dönti el melyik ötlet megvalósítható és melyiket érdemes továbbítani, ezt csakis a játékosok, tehát ti! A Support csapat pedig folyamatosan kampányol a ti érdeketekben, a ti kéréseitekre alapozva. (Lásd: Karácsonyi kiárusítás - 2019-es Halottak Napi szettek).

Jelenleg többek között az említett ötletek közül több is "várólistán" van. (Hernando kardos kalandsor, Párbajszint/Párbaj rework, Erődharc és MPI kiegyenlítése).

Enzo di Rosetti játékos a felszólítást a többszörös indokolatlan topic használatért kapta.

Tudom, hogy már eddig is sokat vártatok az újdonságokra, hibák javítására, de még a türelmeteket szeretném kérni. Higgyétek el a Support csapat értetek van, még ha ez sokszor, sokaknak nem is úgy tűnik!

Üdvözlettel, Lucifer
A The West Csapata
 

Kanyim

Veteran Member
Valaki említette hogy közeledik a 3.0 ideje. Én hatalmas dolgokat nem várok, de hátha meglepnek az innonál ;)

Lenne néhány elképzelésem de azokból többhöz is kicsit komolyabb változtatások kellenének mint amiket az inno manapság a játékba tol (Semmi korszakalkotó, de amikor csak új kalandok és az ismétlődő tombolákhoz új szettek érkeznek jó ideje.. :( )

Most 2 relatíve könnyebben kivitelezhetőt dobnék be megvitatásra.

- mesterség cseréje (Sokan kimaxolták a maguk mesterségét, beleuntak, mások később döbbentek rá hogy rosszat választottak. De a legkellemetlenebb amikor 1 kihalt világon alig van játékos és azok is mind sarlatánok :D Van világ ahol nem lehet lelni pl 1 aktív szakácsot... ha lenne 1 olyan kaland amit pl csak 1x lehet megcsinálni. Feltétele hogy 600as mesterségi szinted legyen (vagy kevesebb ha inno azt is jónak látja) akkor azt végig csinálva törlődnének a megtanult receptjeid és mindenféle mesterséget bevezető kalandot átugorva egyből a kalandsor végén kiválasztott új mesterség alap receptjeivel kezdenél. Sokak örülnének neki, mivel csak 1x lehetne megcsinálni nem lenne tömeges ide-oda pontozás, visszaélés vele.)

- ideiglenes kaszt csere (A legtöbbet kívánt dolog a kaszt újra választhatósága szokott lenni. Sokan idővel rájönnek hogy a 5+ éve kiválasztott kasztjuk már rég nem fekszik a játékstílusokhoz. Tudom azért van sok világ hogy minden lehessél, de hát van 1 kedvenc világod-csapatod és ott akarsz a számodra legjobban passzolóval lenni. Az szokott lenni az indok hogy a kasztokhoz tartozó kalandok egyediek, különféle egyedi tárgyakat, elosztható pontokból is valamelyik többet ad..stb. Elfogadom hogy így a megváltoztatás már túl sok macerával járna és nem kifizetődő.
De mi lenne ha csak ideiglenesen változna meg ? Én úgy képzelném el a dolgot, hogy ahogy most vannak a különféle prémium medálok, na ugyanúgy lehetne szerezni a játékban különféle kaszt medálokat is. 4 féle lenne(katona, kalandor, munkás, párbajhős) és ha valamelyiket aktivizálod akkor onnantól 24 óráig blokkolódik az eredeti kasztod összes képessége (azaz kb zöldfülű leszel), de egyből aktívak lesznek a kiválasztott kaszt medál képességei. Amikor letelik a 24 óra visszaáll minden az eredeti állapotba. Ezáltal a játékosok is lelkesebbek lennének hiszen sok új dolgot kipróbálhatnak. A kedvenc világodon rodeózhatsz párbajos irisként ha azt aktivizálod (holott eredetileg pl kalandor vagy ott) Az erődharcokon a szövetségeknek is könnyebben menne a jó harcok kiegyensúlyozása, hiszen ha épé hátrányba kerültünk, csak meg kell beszélni xx emberünkkel hogy egyszerre lőjenek el a harcokon katona kaszt medálokat és egyből teremtünk néhány tankot.. a különféle taktikai variációk vagy poénforrások is megnőnek az erődharcokon. Szerintem mindenképpen színesítené a játékot, aktivitást és lelkesedést is hozna több játékosnál is. Programozási téren meg nem egetrengető egy ilyen prémium medálhoz hasonló 24 órás másik medál beletevése.)
 

Krisztoph Snow

Író
The West Csapat
Game Master
Wiki szerkesztő
Like Master
Valaki említette hogy közeledik a 3.0 ideje. Én hatalmas dolgokat nem várok, de hátha meglepnek az innonál ;)

Lenne néhány elképzelésem de azokból többhöz is kicsit komolyabb változtatások kellenének mint amiket az inno manapság a játékba tol (Semmi korszakalkotó, de amikor csak új kalandok és az ismétlődő tombolákhoz új szettek érkeznek jó ideje.. :( )

Most 2 relatíve könnyebben kivitelezhetőt dobnék be megvitatásra.

- mesterség cseréje (Sokan kimaxolták a maguk mesterségét, beleuntak, mások később döbbentek rá hogy rosszat választottak. De a legkellemetlenebb amikor 1 kihalt világon alig van játékos és azok is mind sarlatánok :D Van világ ahol nem lehet lelni pl 1 aktív szakácsot... ha lenne 1 olyan kaland amit pl csak 1x lehet megcsinálni. Feltétele hogy 600as mesterségi szinted legyen (vagy kevesebb ha inno azt is jónak látja) akkor azt végig csinálva törlődnének a megtanult receptjeid és mindenféle mesterséget bevezető kalandot átugorva egyből a kalandsor végén kiválasztott új mesterség alap receptjeivel kezdenél. Sokak örülnének neki, mivel csak 1x lehetne megcsinálni nem lenne tömeges ide-oda pontozás, visszaélés vele.)

- ideiglenes kaszt csere (A legtöbbet kívánt dolog a kaszt újra választhatósága szokott lenni. Sokan idővel rájönnek hogy a 5+ éve kiválasztott kasztjuk már rég nem fekszik a játékstílusokhoz. Tudom azért van sok világ hogy minden lehessél, de hát van 1 kedvenc világod-csapatod és ott akarsz a számodra legjobban passzolóval lenni. Az szokott lenni az indok hogy a kasztokhoz tartozó kalandok egyediek, különféle egyedi tárgyakat, elosztható pontokból is valamelyik többet ad..stb. Elfogadom hogy így a megváltoztatás már túl sok macerával járna és nem kifizetődő.
De mi lenne ha csak ideiglenesen változna meg ? Én úgy képzelném el a dolgot, hogy ahogy most vannak a különféle prémium medálok, na ugyanúgy lehetne szerezni a játékban különféle kaszt medálokat is. 4 féle lenne(katona, kalandor, munkás, párbajhős) és ha valamelyiket aktivizálod akkor onnantól 24 óráig blokkolódik az eredeti kasztod összes képessége (azaz kb zöldfülű leszel), de egyből aktívak lesznek a kiválasztott kaszt medál képességei. Amikor letelik a 24 óra visszaáll minden az eredeti állapotba. Ezáltal a játékosok is lelkesebbek lennének hiszen sok új dolgot kipróbálhatnak. A kedvenc világodon rodeózhatsz párbajos irisként ha azt aktivizálod (holott eredetileg pl kalandor vagy ott) Az erődharcokon a szövetségeknek is könnyebben menne a jó harcok kiegyensúlyozása, hiszen ha épé hátrányba kerültünk, csak meg kell beszélni xx emberünkkel hogy egyszerre lőjenek el a harcokon katona kaszt medálokat és egyből teremtünk néhány tankot.. a különféle taktikai variációk vagy poénforrások is megnőnek az erődharcokon. Szerintem mindenképpen színesítené a játékot, aktivitást és lelkesedést is hozna több játékosnál is. Programozási téren meg nem egetrengető egy ilyen prémium medálhoz hasonló 24 órás másik medál beletevése.)


TÁMOGATOM!!!

És, ha jót akar mindenki hosszú távon magának akkor más is, így tesz plusz, ha a support is, még tovább support szeretne maradni, még jó hosszú ideig akkor szépen tovább is küldheti ezt a kiváló ötletet a fejlesztőgárdának, hogy kettővel több ötletük legyen a vészesen közelgő három pont nullához...

De komolyan: Csak a h. nem támogatja ezt két jó ötletet :)

Már rég játékban lenne a helyük ezeknek az ötleteknek, nem is értem, hogy nem jutott eszébe ez másnak!!! :D
 

DeletedUser17918

Vendég
TÁMOGATOM!!!

És, ha jót akar mindenki hosszú távon magának akkor más is, így tesz plusz, ha a support is, még tovább support szeretne maradni, még jó hosszú ideig akkor szépen tovább is küldheti ezt a kiváló ötletet a fejlesztőgárdának, hogy kettővel több ötletük legyen a vészesen közelgő három pont nullához...

De komolyan: Csak a h. nem támogatja ezt két jó ötletet :)

Már rég játékban lenne a helyük ezeknek az ötleteknek, nem is értem, hogy nem jutott eszébe ez másnak!!! :D
A mesterséget nem cserélni kellene, hanem bevezetni egy második felvételének lehetőségét, egy megfelelően nehéz, de azért teljesíthető kalandsor jutalmaként.
 

DeletedUser17653

Vendég
De mi lenne ha csak ideiglenesen változna meg ? Én úgy képzelném el a dolgot, hogy ahogy most vannak a különféle prémium medálok, na ugyanúgy lehetne szerezni a játékban különféle kaszt medálokat is. 4 féle lenne(katona, kalandor, munkás, párbajhős) és ha valamelyiket aktivizálod akkor onnantól 24 óráig blokkolódik az eredeti kasztod összes képessége (azaz kb zöldfülű leszel), de egyből aktívak lesznek a kiválasztott kaszt medál képességei. Amikor letelik a 24 óra visszaáll minden az eredeti állapotba.

Ez szép és jó feltevés, de: Kissé aránytalanná tenné akkor a játékot ez a lépés, nem beszélve arról, hogy a speciális karakterképességeknek így végképp semmi értelme nem lenne, mert berendel a manus rögöt, kiszedi a medálokat eventen, aztán nappal épít munkásként, elmegy termékezni/kerizni kalandorként, este meg beáll a harcra párbajhősként és még este kiszedi az embereket párbajon. Na ennek aztán semmi értelme nem lenne, továbbá nem is mondtam még semmit a rekordokról, mert azt meg a rendszer nem tudná a helyén kezelni (a westforts kiakadna ettől).

Megértem, hogy a kalandoroknak most a legrosszabb, mert az újabb világokon is az emberek 60%-a párbajhős, 20% munkás, 15% katona és 5% kalandor, de inkább a katonáknak és kalandoroknak új bónuszokat (vagy jobb bónuszokat) kellene kitalálni. Ez a medálozás szerintem kivitelezhetetlen. Viszont, ha már kaszt cseréről van szó, akkor inkább lehessen még egyszer véglegesen választani kasztot bizonyos feltételek teljesülésével (mondjuk 150-es szint), és ha valaki később rájött arra, hogy nem tetszik neki az a kaszt amit választott, tud cserélni (de még itt is megvan az a bibi, hogy megcsinálhatta a kaszt küldetését az illető, és ha katonából átvállt párbajhőssé, akkor mi legyen a párbajhős kalandokkal? Ha két küldetést is meg lehet csinálni, akkor üvölteni fognak azon játékosok, akik tartják a kaland rekordokat, azok is, akik nem akarnak váltani kasztot, mert milyen dolog az, hogy a két küldetés miatt +10-15 képesség/tulajdonság pontjuk lesz, satöbbi, satöbbi).

Az előbbit támogatom, utóbbit ebben a formában ostobaságnak tartom. Az ötlet maga nem rossz, de nem jó a körítés, és sok mindenbe bele lehet kötni :)
 

jaklee

Veteran Member
[Legális multizás]
Egy játékosnak lehessen 2 karaktere egy világon (Vagy mondjuk 4, minden kasztból 1, bár ez lehet, kicsit sok). Így több, jobb, izgalmasabb harcok lennének. Párbajra is rászánnák magukat 1-1 karival azok a játékosok, akik eddig nem akartak, csak erődöztek eddig, stb.

A jelenlegi rendszer úgy néz ki, hogy a legtöbb játékosnak van 1-2 fő világa, és pl eventkor minden szerveren hirtelen aktív lesz, és mindent erre az 1-2 világra cserél, hogy meglegyenek a teljes szettek. Többen eventen kívül is cserélnek pénzt, terméket, cuccokat. Tehát már most is igazából megy a "legális multizás".
Ezzel a szabályváltoztatással nem kéne 10 világról cserélgetni a cuccokat, illetve a plussz multikarik nem csak eventeknél lennének aktívak, hanem folyamatosan.


(Az alapötletem az lett volna, hogy egy acc alá 2 karakter kerülhet világonként. Ez viszont bonyolult, ilyet 100%, hogy nem csinálnak a fejlesztők :D Egy kalandot, új szettet nem tudnak bug nélkül behozni, pedig azokból már 1000-t csináltak.... Szóval egy szimpla szabályváltoztatással el lehet érni ugyan azt az eredményt :))
 

DeletedUser17850

Vendég
[Legális multizás]
Egy játékosnak lehessen 2 karaktere egy világon (Vagy mondjuk 4, minden kasztból 1, bár ez lehet, kicsit sok). Így több, jobb, izgalmasabb harcok lennének. Párbajra is rászánnák magukat 1-1 karival azok a játékosok, akik eddig nem akartak, csak erődöztek eddig, stb.

A jelenlegi rendszer úgy néz ki, hogy a legtöbb játékosnak van 1-2 fő világa, és pl eventkor minden szerveren hirtelen aktív lesz, és mindent erre az 1-2 világra cserél, hogy meglegyenek a teljes szettek. Többen eventen kívül is cserélnek pénzt, terméket, cuccokat. Tehát már most is igazából megy a "legális multizás".
Ezzel a szabályváltoztatással nem kéne 10 világról cserélgetni a cuccokat, illetve a plussz multikarik nem csak eventeknél lennének aktívak, hanem folyamatosan.


(Az alapötletem az lett volna, hogy egy acc alá 2 karakter kerülhet világonként. Ez viszont bonyolult, ilyet 100%, hogy nem csinálnak a fejlesztők :D Egy kalandot, új szettet nem tudnak bug nélkül behozni, pedig azokból már 1000-t csináltak.... Szóval egy szimpla szabályváltoztatással el lehet érni ugyan azt az eredményt :))

Már elmúlt április 1... :D:D:D
 

Mr. T.

THE DEVIL
ezt a szabályt valószínűnek tartom, h már most is bőven megkerülik.. ;)

nyilvánvaló, h a multikarakterek egymással nem tudnának párbajozni sem pl.. és ha engedélyeznék, még több visszaélésre serkentené a népet.. :)
 
Ne kelljen már 2 hónapot várni az új tárgyak eladhatósága után. Gondolom ki kell javítani a bugokat amik jönnek az új tárgyakkal, de ha már valamit ennyire berögöztünk azzal jó lenne ,ha szabadon kereskedhetnénk egyből.

+ fejleszteni se lehet őket, és csak ott áll a táskámban ugyan abból a tárgyból.
Mit csináljak vele ,2 hónapig nézegessem ??
http://prntscr.com/nmcocx
http://prntscr.com/nmcoha
http://prntscr.com/nmcold
stb..
Se eladni, se fejleszteni nem lehet. :D
Enyhe visszafejlődést érzek.
 

Kenneth G

Kroki-fan
Zárjuk be az eventeket.
Legyen inkább, hogy x forintért megvásárolsz egy fegyverszettet az adott világon, az ára pedig a világ népességétől függ.
Csak egy darab létezzen, így biztos, hogy egyedi lesz.
Az lesz, aki a leggyorsabb, illetve sok pénze van.
(vagy lehessen licitálni 1 napig)

Továbbá zárjuk be a játékot
 
Fent