Kérdések és válaszok

LDuck

Veteran Member
Én azért gondban vagyok, hogy csajként melyiket válasszam? :p
168094fa-c1dc-4a8e-88a9-ea2488ed3712.png
vagy
1ecfa73c-895d-4838-92ef-f8f40563e30b.png
?
 

DeletedUser17843

Vendég
Lucifer, ezt az oldalt: https://www.the-west.hu/?page=register&mode=choose_world valaki kézzel frissítette i.e.? Ez alapján végzi az Inno az üzleti stratégiáját is? :eek:

Mert pl. az én egyik világomon alig vagyunk 800-an regisztrálva, és ebből aki aktív kb 50 fő...és akkor a régi világokról ne is beszéljünk. Van napirenden a költözés valami árnyéka, vagy reménytelen?
Kedves almanadrág!

Ez automatikusan frissül, ez az összjátékosszámot jelzi az egyes világokon, azokat is beleértve akik léteznek, de nem látszódnak a játékban már.
Az InnoGames az aktív játékos számot nézi, de sajnos nem csak az számít aktivnak, aki naponta belép.

Költözés megkezdéséhez ennek a bizonyos aktív játékosszámnak kell egy minimum alá csökkenie s utána indul meg a folyamat.
 

DeletedUser17653

Vendég
Költözés megkezdéséhez ennek a bizonyos aktív játékosszámnak kell egy minimum alá csökkenie s utána indul meg a folyamat.

Ezt csak és kizárólag azért tartom ostobaságnak, mert 800 regisztrált karakterből 100 csak azért regelt fel, mert volt a karácsonyi zsákos url link, 200 eventes karakter, 250-300 relative aktívan játszik, abból 60 nem csak napi 1-szer lép fel, a maradék meg inaktív karakterek, vagy vakáción vannak.

Viszont kb 150 embert érdekli csak az adott szervert, a többiek valahol a holdról tojnak az egészre. 150 ember meg 650 miatt szívja ez miatt a fogát.. Nyilván nem azon emberek sara ez akik itt vannak, de nem titok annyira, nekem pont ezért ment el a kedvem mindentől, és inkább már nem csinálok semmit, mert egyrészt nálunk már nem éri meg, másrészt változás úgy se lesz, mert az 1-es szintű meg eventes karik miatt nem leszünk annyian, mintahányan foglalkoznánk a szerverünkkel... de ezt már átrágtuk kétszer, ez van.
 

Kenneth G

Kroki-fan
Szent Patrik lova nem volt fejleszthető. Változtattunk a beállításokon, így mostantól fejleszthető.

Alapvetően sürgős hiba lehetett valakinek, mert nem is árverezhető.

Ui: ha a többi se fejleszthető, akkor konkrétan ennek mi értelme van? :D
 

DeletedUser17843

Vendég
Szent Patrik lova nem volt fejleszthető. Változtattunk a beállításokon, így mostantól fejleszthető.

Alapvetően sürgős hiba lehetett valakinek, mert nem is árverezhető.

Ui: ha a többi se fejleszthető, akkor konkrétan ennek mi értelme van? :D
Az ismételhető kalandsorban Szent Patrik lova a jutalom, akárcsak az alap kalandsorban. Azért, hogy ne csak feleslegesen álljon a táskában több darab, lehetőségetek nyílik fejleszteni, igen több év alatt, még ha nem is használod :P
 

DeletedUser17585

Vendég
Sziasztok!
Mi a teendő akkor, ha kifarmoltam a 70 db hógolyót, de csak 3 db zöld hópelyhet kaptam?
Egyébként az eredményt sem kaptam meg.. :rolleyes:
 

DeletedUser17585

Vendég
Micsoda meglepetés, hogy majd javítják.. :D
Akkor majd vadászok valakit akinek van több belőle. Köszönöm a segítséget! :)
 

Krisztoph Snow

Író
The West Csapat
Game Master
Wiki szerkesztő
Like Master
Büntetlen előélet a timesnél is sokat számít? :(

Csak mert én elgondolkoztam ezen a jelentkezésen, de nem biztos, hogy felvennének szerkesztőnek. Csak emiatt kérdem. :)

Köszönöm a választ :)
 
Kitiltott, naponta büntetett, de csak azért ilyen rossz mert a vadnyugaton voltak "gonci" emberek és ő őket utánozza ember jelentkezhet Supporter pozícióra?

Több magamról:
Kor: 20+ , de azért 30 alatt.
IQ: 167
Nem: Nem 1
Egyéb infó: Antiszociális, asperger- szindrómában érintett, disszociatív személyiségzavar ( ez azért jó mert a jó énem az jó vági'?), szociopata, jó a humorom.
Egyedülálló
stb.
 
Fent