Kérdések és válaszok

Krisztoph Snow

Író
The West Csapat
Game Master
Wiki szerkesztő
Like Master
hát ez baj... :D

amúgy komolyan... ki érte el a barátságpontoknál a tízedik szintet, akinek számít a különleges avatar?

:)
 

krcsirke

el pollo diablo
Szerintem aki arra hajt az már az avatar miatt teszi, elég régen volt erős az egyedi szett (igaz úgy rémlik a jobbos sebzése fix, így ha lenne olyan őrült aki új szerveren elég hamar elérné a jutalmat, párbajban egy ideig nehezen lehetne verhető :D )
 

Krisztoph Snow

Író
The West Csapat
Game Master
Wiki szerkesztő
Like Master
Szerintem aki arra hajt az már az avatar miatt teszi, elég régen volt erős az egyedi szett (igaz úgy rémlik a jobbos sebzése fix, így ha lenne olyan őrült aki új szerveren elég hamar elérné a jutalmat, párbajban egy ideig nehezen lehetne verhető :D )


hát ahhoz képest nem sokon láttam emiatt a hiba miatt is különleges avatárt (magyaron senkin sem, max bétán) ... de most majd kiderül mennyi ember veszi a fáradtságot rá, hogy írjon a supportnak...
 

Lacx

2x
Speed győztes 2022
Sziasztok!

Ha valaki akar 25000 dollárt keresni kb 5 perc alatt V1en, akkor nézzen a profilomra :)

Lustábbak kedvéért :D
V3WFgab.png


https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLScv-Inz1AaKyFza_O5m_74gmww7zdIOdH0ohmXPXP52qwm_HQ/viewform

Előre is köszönöm aki kitölti! :)
 

Lacx

2x
Speed győztes 2022
A név nélkül kitöltötteket baráti segítségnek veszem, és azért nem jár pénz :p (direkt azért írtam oda, hogy a név is kell az elsőnél :D) Na de átutalom, most azon a 25000$-on nem fogok beszélni, elhiszem nektek :) Köszi a kitöltéseket! :)
 

Old Mustáros Kéz

Veteran Member
A név nélkül kitöltötteket baráti segítségnek veszem, és azért nem jár pénz :p (direkt azért írtam oda, hogy a név is kell az elsőnél :D) Na de átutalom, most azon a 25000$-on nem fogok beszélni, elhiszem nektek :) Köszi a kitöltéseket! :)
Évek óta nem költöm a pénzt v1-en :D mert így is megvan minden, ami kell.. :D Pár kitöltést még megpróbálok rá szerezni ;)
 

Old Mustáros Kéz

Veteran Member
V1-en mért ilyen kicsi mindig a cirkusz?
7:30kor már meg van telve félig, pedig a többség még fel sem kelt! És alig pár 100 db termék kell.
#soseleszmegazeredményem címszó alatt kérnék kibővítést! :D

Old
 
Fent