Kérdések és válaszok

Deleted User - 779988

Vendég
Sziasztok!

A szerverek frissítésekor leállítják egy kis időre a szervereket. Régebben nem voltak ezek előtt valami jelzés? Úgy emlékszem a chaten folyamatosan volt egy visszaszámlálás. Nem azért a fél, egy percért, nem ezen múlik a világ, csak még is furcsa.

Vagy csak az "üresjárat"(kedd, munkanap, délelőtt) miatt volt ennyire random?
 

krcsirke

el pollo diablo
Sziasztok!

A szerverek frissítésekor leállítják egy kis időre a szervereket. Régebben nem voltak ezek előtt valami jelzés? Úgy emlékszem a chaten folyamatosan volt egy visszaszámlálás. Nem azért a fél, egy percért, nem ezen múlik a világ, csak még is furcsa.

Vagy csak az "üresjárat"(kedd, munkanap, délelőtt) miatt volt ennyire random?

Egy ideje én nem láttam visszaszámlálást, de valami rémlik nekem, hogy kiírták a világ nemsokára újraindul és kb fél percen belül megtörtént. Lehet más játékokból rémlik esetleg, ahol úgymond több akció történik.
 

Krisztoph Snow

Író
The West Csapat
Game Master
Wiki szerkesztő
Like Master
Mi okból nem lehet, már nevet változtattatni?

Mostanában egyre több lett az ilyen irányú kérés? Valami oka csak van, nem?

Gondolom felsőbb utasítás alapján jártatok el a szabálykönyv ez irányú módosításával, de én csak szeretném megérteni, hogy miért történt ez.

(Egyre több változási -és egyben fejlődési- lehetőséget elvesznek a játékostól a fejlesztők, következő az email cím lesz vajon?)

:(

Szóval miért? :(
 

DeletedUser17843

Vendég
Mi okból nem lehet, már nevet változtattatni?

Mostanában egyre több lett az ilyen irányú kérés? Valami oka csak van, nem?

Gondolom felsőbb utasítás alapján jártatok el a szabálykönyv ez irányú módosításával, de én csak szeretném megérteni, hogy miért történt ez.

(Egyre több változási -és egyben fejlődési- lehetőséget elvesznek a játékostól a fejlesztők, következő az email cím lesz vajon?)

:(

Szóval miért? :(
Kedves Krisztoph Snow!

Ahogy azt te is írtad ez egy felsőbb utasítású döntés volt. Az igazság az, hogy erre sosem volt hivatalosan engedélye a magyar csapatnak, más országokban nem is volt ilyen lehetőség. És mivel a programban (Játék) ez elég sok változtatást eredményez, legalábbis admin szemszögből, így próbáltuk csökkenteni a névváltoztatások számát. A mostani változtatás pedig ezen szabály egységesítése miatt következett be.

Ahol szükségszerű ott továbbra is megoldható, de sajnos a "kérés" alapú már nem.

Üdvözlettel, Lucifer
Community Manager
A The West Csapata
 

DeletedUser17202

Vendég
egy gyors kérdés:

Olvastam hogy 15-30 pont után 1-5 napos kizárás jár. Akkor ha összejön 50 végleg szevasza játéknak ezzel a karival :D

Elévülnek esetleg a büntetőpontok? és ha nem, nekem most mennyi van, ezt valahol meglehet tudni?
 

DeletedUser17843

Vendég
egy gyors kérdés:

Olvastam hogy 15-30 pont után 1-5 napos kizárás jár. Akkor ha összejön 50 végleg szevasza játéknak ezzel a karival :D

Elévülnek esetleg a büntetőpontok? és ha nem, nekem most mennyi van, ezt valahol meglehet tudni?
Kedves simara zsolt!

Igen, a büntető pontok (Affronts) elévülnek egy idő után, de ennek ideje változó. Ha kíváncsi vagy, hogy mennyi pontod van jelenleg, akkor írj egy levelet a Supportra és megmondjuk neked.

Üdvözlettel, Lucifer
Community Manager
A The West Csapata
 

Krisztoph Snow

Író
The West Csapat
Game Master
Wiki szerkesztő
Like Master
Nincs valami gebasz a csokorgyűjtésben, mint régebben is volt olyan, hogy valami előbb véget ért?

Gyűjtöm csak gyűjtöm a bogyókat 15 mp-essel, de nem adja be a csokrokat sehogy se pedig, már jó pár munkát lenyomtam.

Ezért kérdem, nem ért véget hamarabb a csokorgyűjtés 23:59 előtt? Wiki szerint ma, még lehet(ne) kapni.
 

DeletedUser17843

Vendég
Nincs valami gebasz a csokorgyűjtésben, mint régebben is volt olyan, hogy valami előbb véget ért?

Gyűjtöm csak gyűjtöm a bogyókat 15 mp-essel, de nem adja be a csokrokat sehogy se pedig, már jó pár munkát lenyomtam.

Ezért kérdem, nem ért véget hamarabb a csokorgyűjtés 23:59 előtt? Wiki szerint ma, még lehet(ne) kapni.
Kedves Krisztoph Snow!

A virágcsokrokat csak Február 20-ig lehet találni, a hibát javítottuk a Wikin.
 

Kanyim

Veteran Member
Tudom cink hogy ilyet nem tudok biztosra.. de még mindig él ugye hogy a büntipontok 1 év után elévülnek ? (tehát 1 év alatt kell 50nek összejönnie, nem sok éves westes pályafutásodat nézik :) )
 

DeletedUser17478

Vendég
Tudom cink hogy ilyet nem tudok biztosra.. de még mindig él ugye hogy a büntipontok 1 év után elévülnek ? (tehát 1 év alatt kell 50nek összejönnie, nem sok éves westes pályafutásodat nézik :) )

Igen, elévülnek, de nem egy év alatt "kell" az 50-nek össze jönnie a bannhoz. A szerzéstől számított 365 nap után törlődnek. :)
 

DeletedUser17843

Vendég
Két kérdésem lenne a Smoking guns-hoz:
- Kiírásban ez áll: "Minden játékost megtámadhatsz a szerveren, kivéve a saját városod tagjait." <- Tehát a város nélkülieket is lehet támadni?
- A felkészülési időben is lehet párbajozni vagy csak a második szakaszban?
+1
- Töltelék embereket is lehet beszervezni "direkt vesztés" céljából?
:confused:
- Ugyanúgy ahogyan a normál szervereken sem, itt sem támadhatsz várostalan játékosokat.
- A felkészülési idő alatt is lehet párbajozni, de nem számít bele a versenybe.
- Mivel a szabályzat tiltja az előre megbeszélt párbajokat, ezért természetesen nem. (Kivéve a kiírásban is kiemelt esetet, amikor saját magadat ütteted ki).
 
Utoljára egy moderátor szerkesztette:
A művészetet nem szokás szabályozni, ez egy vicc.
Az lesz a legerősebb aki több rögöt költ a fejlődésére?
Miért van ,hogy akkor foglalkoznak a párbajjal ,ha potenciális rögbevétel származhat belőle? Akkor miért nem mikor a párbaj szinteket kellene globálisan csökkenteni?
Millió kiskapu van ,hogy első legyen valaki. Proxymultik egy nemzetközi világon, soha senki nem fogja észrevenni,ha valaki elcsalta az egészet.
 
Fent