Mr. & Mrs. (Kibeszélő)

  • Témaindító DeletedUser17478
  • Kezdés ideje

Joeworld

Well-Known Member
Nem igazán értem minek kellett előre regelni a pároknak ha most meg mindenki beléphet aki csak akar :/. Én naivan azt gondoltam hogy a regelés a szerver nyitásával le is zárul. De hát tévedtem :D :D
 

LDuck

Veteran Member
Temetkezésit felépíteni illetve párbajozni tilos - ez eddig ok. De seriffet szabad felépíteni? Illetve vérdíj tűzhető ki játékosokra?
 

Krisztoph Snow

Író
The West Csapat
Game Master
Wiki szerkesztő
Like Master
Csokorpárbaj mehet a szerelemszerveren??? :) vagy az sem?
ohmy.png
 

LDuck

Veteran Member
Már többen megszereztük az eventből a cuki rózsás sálat, viszont felvenni egyikünk sem tudja, mert nincs ott speed-en :( Nekem pl Flórin megvan, de elvileg ott sincs meg mindenkinek. Tudtok erről a hibáról? Lesz javítva? Ha már nem értelmeset ad csak díszt, legalább hordani tudjuk :p
 

DeletedUser17478

Vendég
Már többen megszereztük az eventből a cuki rózsás sálat, viszont felvenni egyikünk sem tudja, mert nincs ott speed-en :( Nekem pl Flórin megvan, de elvileg ott sincs meg mindenkinek. Tudtok erről a hibáról? Lesz javítva? Ha már nem értelmeset ad csak díszt, legalább hordani tudjuk :p
Igen, ez mondhatjuk így is - már már hagyományosan - hibával érkezett. Jeleztük. :)
 

LDuck

Veteran Member
Heti feladatnál a legyártott termékek számítanak, vagy ami a végén a táskában is marad? Tehát a legyártott cucc elhasználható hétközben?
 

Joeworld

Well-Known Member
Hát sajnos ez a speed szerveren zajló verseny sajnos nem igazán verseny hanem 8-10 ember privát játéka aki mellé csatlakozott még 70 olyan ember - köztük én is :D - akik mertek nagyot álmodni :D
 
Fent