Kérdések és válaszok

DeletedUser17843

Vendég
Kezdjek panasztopicot a support felületen? :D

Illetve:
Az új kaland margójára.
Volt majd 10 éve sok-sok embernek egy rossz döntése, a döntés/Három folyó kalandnál.
Így elveszítette a Hernando kardjának megszerzési lehetőségét.
Ezt nem szeretné az inno korrigálni? Van olyan fontos mint a kulcsok szerintem :D

Old
Szia!

Ötletnek nem rossz, fel lehet vetni, de egyelőre nincs tervben.
 

krcsirke

el pollo diablo
Ez kb mi lenne ? :rolleyes:o_O:cool:

Ünnepi "The-West" témájú képek készítése. Mint pl ez:
Livello-0.jpg
 

Vaimo

Veteran Member
Sziasztok

Ha ebben az évben nem adom le az Adventi naptárt... Elesek valami jutalomtól, feladattól ?
Meg jövőre azért meg kapom a naptáros kalandot ugyanúgy? vagy akkor nem? :rolleyes:o_O:rolleyes:
 

DeletedUser17853

Vendég
Sziasztok, azt lehet tudni mi (magyar szerverek) miért nem kaptuk meg az év végi esemény bónuszokat? .net-en működik minden rendben. Vagy ez ránk nem vonatkozott csak félreolvastam valamit?

Szerk.: Nemrég aktiválódott is a bónusz úgyhogy a kérdésem tárgytalan. :)
 
Utoljára egy moderátor szerkesztette:

DeletedUser17478

Vendég
Sziasztok, azt lehet tudni mi (magyar szerverek) miért nem kaptuk meg az év végi esemény bónuszokat? .net-en működik minden rendben. Vagy ez ránk nem vonatkozott csak félreolvastam valamit?

Szerk.: Nemrég aktiválódott is a bónusz úgyhogy a kérdésem tárgytalan. :)

A bónusz egy technikai probléma miatt később aktíválódott nálunk, viszont tovább fog tartani :) A kellemetlenségért elnézéseteket kérjük.
 

Vaimo

Veteran Member
Sziasztok.


Csak jelzem, nem kötekedni akarok... :D
Csak kíváncsi vagyok másnak mi a tapasztalata....
Van ez az ajándék bónusz... amiben ez is szerepel : + 100 % munka motiváció
Ez tényleg működik is... de a moti is 2x olyan gyorsan csökken szerintem...
Szerintem... vagy ez így van jól? vagy én nézek valamit rosszul?:rolleyes:o_O:confused::eek:
 

DeletedUser8504

Vendég
Sziasztok.


Csak jelzem, nem kötekedni akarok... :D
Csak kíváncsi vagyok másnak mi a tapasztalata....
Van ez az ajándék bónusz... amiben ez is szerepel : + 100 % munka motiváció
Ez tényleg működik is... de a moti is 2x olyan gyorsan csökken szerintem...
Szerintem... vagy ez így van jól? vagy én nézek valamit rosszul?:rolleyes:o_O:confused::eek:
Szia. Én azt vettem észre 15s munkákkal, mintha 200% lenne eredetileg, és onnan csökkenne 100-ig láthatatlanul, majd 100-tól hagyományosan.
 

Vaimo

Veteran Member
Szia. Én azt vettem észre 15s munkákkal, mintha 200% lenne eredetileg, és onnan csökkenne 100-ig láthatatlanul, majd 100-tól hagyományosan.


Szia

Eleinte nekem is így volt.. ugyanezt figyeltem... aztán ki léptem pár percre.. frissítettem a böngészőt.
Aztán vissza léptem... azóta minden 15 mp meló után szépen kettővel csökken a motim.
 

DeletedUser17053

Vendég
Kicsit bugos a moticsökkenes.
Nekem sokáig 100-on marad 1 meló,aztán hirtelen leugrik pl 84-re,onnan meg kettesevel lefele,de mindig máshogy,össze-vissza.
 
Fent