Általános beszélgetés a JÁTÉKkal kapcsolatban

DeletedUser8504

Vendég
most csak azért megváltoztatni valamit, hogy Te beleélhesd magad egy virtuális nem létező "szerepjátékba" amivel egyébként senkinek semmi baja és mondhatjuk akár azt is ezért, hogy jól működik meglátásom szerint nem érdemes... :)
Szerepjátékról beszélünk. Realitáson kell alapulnia. Nem kell ezen semmit túlgondolni. Natty szetteknél még élveztem, láttam megjelenni az indiános könyvek szereplőit. Most ez megszűnt, és egy tré függőséggé alakult. Ha evvel valóban senkinek semmi baja, akkor szerintem rosszul végezted a közvélemény kutatásodat.

Innentől teljesen értelmetlen kérdés, hogy kifizetném-e a 250$-t vagy akár a 10.000$-t a hotelre... látom nem ment át a mondandóm.
Indiánként a vadnyugaton több pénzem van, mint a valóságban az elmúlt 300 évben az összes indiánnak együttvéve.
Tehát, hogy mit fizetnék ki, és mit nem, teljesen közömbös kérdés.

kezdem érteni miért is kampányol ennyire emellett...
Egyáltalán nem kampányolok mellette, rohadtul nem is érdekel, csak egy példa volt. De a többiek gondolom értették információtartalmát.


West már elég régóta nem a valósághű környezetre gondol (mert ha igen, nem farsangi ruhákban szaladgálnának az emberek zöme), lassan haladó játékoknak már nem sok keresnivalója van a piacon szerintük. Ami részben igaz, hisz aki volt a classic világon, 1 hónap alatt 40es szintig eljutottál remek teljesítmény volt, most meg kb 1 hét az egész, aki ügyesebb még annyi sem. Igaz voltunk classicon pár ezren, valószínű sok pár régi játékos örült is neki, de új játékosokat az nem tud bevonzani.
Így ahogy mondod. De ne felejtsük, V8 indulásánál ~48.000 regisztrált játékos volt kb 1 vagy 2 nap alatt. Amiből én egyértelműen azt a következtetést vonnám le, hogy régen csináltak valamit jobban (sokkal jobban) mint most. Ez talán összefügg a valósághoz való hűséggel, talán nem.
 

Krisztoph Snow

Író
The West Csapat
Game Master
Wiki szerkesztő
Like Master
Ezaz! Cáfoljatok csak meg mindenben, vitatkozzatok csak velem legalább elkezdetek gondolkodni.... :)

Nekem meg lassan tényleg el kell gondolkodnom miért is folyok bele flame war-okba, míg ezt a netikett határozottan tiltja...

Mert: "Mindig lesz olyan, aki megcáfol..."

(ennyik vagytok - ennyi az életetek) :mad:
be kellene végre látnom ez utóbbit..
 

Old Mustáros Kéz

Veteran Member
Te kezdted a kötekedést :D

Tomolino csak felvetett egy (szerintem) érthető, "frissítést".
Ad1: Ott a városod
Ad2: 40+erőd
Ad3: Millióid vannak szerény véleményem szerint, nem azon a pár(ezer?) $-on múlik.
Ad4: Csipkebokor vessző
 

Krisztoph Snow

Író
The West Csapat
Game Master
Wiki szerkesztő
Like Master
úgy látom kezdünk lemenni ovis szintre...

1. "te kezdted" alapon fikázzuk a másikat..
2. személyeskedünk..
3. csak neked legyen igazad..
4. tied legyen az utolsó szó..

..de nem fog összejönni én mindig itt leszek!!
 

Mr. T.

THE DEVIL
bizonyos szintig érthető, h ne 250 dollárért lehessen már aludni.. de abba is belegondoltál, h egy most kezdő játékosnak még viszonylag ez is sok pénz? ennyi erővel lehetne szinttől függő a hotelben alvás költsége és máris reálisabb az egész..

másrészről, a kaszárnyás megoldás nem éppen a legjobb, hiszen nem kevesen vannak város nélkül..

ám, mint már elhangzott.. nem éppen ez a legnagyobb gond ezzel a játékkal.. ez is, de eltörpül a többi mellett/között..
 

Old Mustáros Kéz

Veteran Member
Magadnak generálod a "feszültséget".
Ami nem baj, csak akkor ne próbáld tomolinóra vagy rám fogni :D

most csak azért megváltoztatni valamit, hogy Te beleélhesd magad egy virtuális nem létező "szerepjátékba" amivel egyébként senkinek semmi baja és mondhatjuk akár azt is ezért, hogy jól működik meglátásom szerint nem érdemes... :)
tomo úgyis indián, öhm vagyis pont hogy kalandor...

kezdem érteni miért is kampányol ennyire emellett...


Ki kezdte a személyeskedést? :D


Azért nem változtatni, mert neked nincs kedved 2 percet dolgozni egy 5*-os szállodáért, azért érdemes megmaradni az irrealiás mozgó talaján? :)
 

DeletedUser17843

Vendég
Én is itt leszek :) Én szeretnék megkérni mindenkit nevek nélkül, hogy felesleges hozzászólásokkal ne terheljük a fórumot!
Az ötleteknek és azok megvitatásának van egy külön topic. Ott lehet létrehozni és beszélgetni róla. Viszont se itt, sem pedig ott, sem a játékban és másutt sem kellene egymás torkának esni egy apróság miatt. Van akinek tetszik és támogatja, van akinek nem tetszik és nem fogja. Éppen ez az ötletek és azok megszavazásának a lényege.
 

krcsirke

el pollo diablo
ne terheljük a fórumot!

Ejj lucifer, nem tudom, hogy itt voltál-e a (h)őskorban, 2008-2009 környékén volt elég élet a fórumon, én részemről nem bánom :D
Apropó, közeleg a karácsony, részetekről nagy csend, van valami tervben számunkra tőletek valamilyen játék formájában? Én azt se bánnám, ha amerikai szettet is meglehetne szerezni ismét, vannak akik lemaradtak róla, vagy wright, rög, idei táska, kötvény, stb.
 

Kenneth G

Kroki-fan
Ejj lucifer, nem tudom, hogy itt voltál-e a (h)őskorban, 2008-2009 környékén volt elég élet a fórumon, én részemről nem bánom :D
Apropó, közeleg a karácsony, részetekről nagy csend, van valami tervben számunkra tőletek valamilyen játék formájában? Én azt se bánnám, ha amerikai szettet is meglehetne szerezni ismét, vannak akik lemaradtak róla, vagy wright, rög, idei táska, kötvény, stb.

pc offjai....

:D
 

DeletedUser17605

Vendég
Apropó, közeleg a karácsony, részetekről nagy csend, van valami tervben számunkra tőletek valamilyen játék formájában? Én azt se bánnám, ha amerikai szettet is meglehetne szerezni ismét, vannak akik lemaradtak róla, vagy wright, rög, idei táska, kötvény, stb.

Biztosan lesz majd fenykepezd le a karacsonyfadat verseny... De olyan szinte 100%, hogy nem lesz ami kicsit is kapcsolodik a jatekhoz... :)

Es itt nekem is lenne egy kerdesem... Miert van az, hogy ha megnezek mas forumokat mindenhol vannak a JATEKHOZ KAPCSOLODO versenyek, itt viszont csak fanksuto, tokfarago, karqcsonyfa diszito verseny van? :D
 
- Szeretném ,hogy a realitás alapján egy munka 8 óráig tartson.
- Reklamálnék ,hogy egy luxushotel 250$ (68 000FT) és még reggelit sem adnak mellé!!! ÚRISTEN, mi lesz most velünk?
- Szeretném ,hogy a munkák kevesebb pénzt adjanak. 90%-os zuhanás jót tenne a realitásnak.
- Szeretném ,hogy a szettek be legyenek tiltva, mert szegény John Wesley Hardinnak nem volt ennyi ruhája mint amennyit elloptunk tőle és hordunk.
- Szeretném ,hogy lehessen gőzössel suhanni a Grand Canyon mellett miközben sziú indiánok rohamoznak meg minket nyilakkal, dárdákkal.
- Szeretném ,hogy aki revolvert hord magánál városban azonnal legyen sheriff által átvizsgálva. + Minden városban szeretnék sheriffeket, akik csak banditákat kapjanak el. + Minden megyében legyen legalább két rendőrbíró. Ők nekik ne kelljen dolgozni, kapjanak pénz azért mert vannak.
- Szeretném, hogy banditák fel tudják gyújtani a városokat, és ki tudják rabolni a bankokat a játékban.
- Henry és társai mindenkinek ugyanazokat a melókat adják. Szeretném ,hogy Henry és társai ne nézze le az embereket, hogy több ezredjére is megöleti ugyan azt a banditát. Nem reális ,hogy minden játékosnak el kell 1× verni a "gonosztevőket" kalandban.

Lehet, hogy Henry az igazi gonosz mert sokszor megveret embereket??

sarcasm
 
Fent