Kérdések és válaszok

krcsirke

el pollo diablo
Mindenkinek minden jót. A játékhoz kitartast.

Viszont örültünk mi is neked, reméljük azért még párszor benézel hozzánk:)

Visszatérve a párbajhoz. TW-Times már egy jó ideje foglalkozik a problémával, jelenlegi számukban, 16. oldalán megtalálhatóan kezdődik róla a cikk.
Ha a német fordításom jó, elméletben a német CM jelezte az Innonak, hogy valamit találjanak már ki erre a magas párbajszint dologra. 450es párbajszintről hogy lebukj 321-esre, kb 1300 vesztett párbaj kell sorban 450es szintű párbajos ellen 100% motival. Másik megoldás hogy kb 93 hétig nem párbajozol, hogy elérd a 321es párbajszintet. Fő ötletük az jelenleg, hogy 1/3 párbaj tp bukás helyett 1:1 legyen (így már csak kb 433 párbajt kellene bukni, ez már gyorsabb megoldás lehetne), illetve 45 nap helyett két hét után csökkenjen a tp és nem 1%-al, hanem 2%-al.
Emellett a 4. oldalon említve van, hogy lehet nekik írni játékkal kapcsolatos kidolgozott ötleteket (nem tudom csak németül lehet, angolt szerintem páran megértik onnan is), amik a west csapathoz is továbbításra kerülhet, így akár a párbajjal kapcsolatos ötlet is eljuthat hozzájuk, megér egy próbát. Akik szeretnének írni nekik ötletet, itt megtehetik: http://twtimes.forumieren.com/contact
Esetleg Tonynak írni egy üzenetet fórumon, bár lehet az első lehetőség jobb, mivel többen olvashatják: https://forum.the-west.de/index.php?conversations/add&to=Tony+Montana+1602
Reméljük ha ennyire foglalkoznak a németek a témával, lesz belőle valami ez irányban történő fejlesztésnek.
 

DeletedUser

Vendég
Rosszul tudod Uly.

Ha 300as a pb szinted, akkor a lehető legmagasabb pb szinttel rendelkező játékost kell kihívni és a párbaj motivációt érdemes 90% felett tartani. Én 220 környékéről mentem le 150re, 3 nap alatt. A lényeg: mindig a legnagyobb pb szintűeket támadd magas motivációval. Ez a leghatékonyabb módja a pb szint csökkentésének.
 
A lényeg ,hogy szenvedés levinni, és nem így kellene működnie a játéknak ,hogy aki ekkora párbajszintre felment az ellehetetlenítjük. Dicsőségnek kellene lennie a 400 körüli szintnek, nem pedig büntetésnek. Aki 400 körül van rengeteg embert legyőzött, aktívan párbajozott, de a játék bünteti.

Írtam egy ötletet ide fórumra, a javaslatok közé. Akinek szimpatikus az kérem támogassa ,hogy a fejlesztők hamar kezdjenek valamit ezzel az állapottal. Akinek nem tetszik a javaslatom, az is írja le a véleményét oda.

A lényeg az lenne ,hogy a játékos közösségünk valamit el tudjon indítani, és a játék vezetői figyeljenek végre ránk.
 

Krisztoph Snow

Író
The West Csapat
Game Master
Wiki szerkesztő
Like Master
ha, már idén tökevent se volt mit várjunk más témát illetően...

pedig a tavalyi tökvadászat tetszett a legjobban az összes többi új minievent közül...

bizonyítja ezt az, hogy egyedül azt vittem végig 100%-osan az összes világon, a többi egyáltalán nem is érdekelt...

szóval, U .Í. : kérünk egy rögtönzött tökeventet utólagosan a jó mélyen tisztelt innyótól...............................................

lehet tudni bármit róla, miért is nem volt idén amugy ?
 

Vaimo

Veteran Member
Sziasztok


Lehet én nézek valamit rosszul de lehet nem? o_O Már magam sem tudom... :D

Tehát....
A szerver információnál nem látszik hogy volt frissítés.
Meg az eredményeknél sem látszik hogy lett egy új kaland.

De a cuccok árverezhetőek,meg az új kaland is meg jelent.

Akkor hogy is van ez most? :p:D:rolleyes:o_O
 

DeletedUser17843

Vendég
Sziasztok


Lehet én nézek valamit rosszul de lehet nem? o_O Már magam sem tudom... :D

Tehát....
A szerver információnál nem látszik hogy volt frissítés.
Meg az eredményeknél sem látszik hogy lett egy új kaland.

De a cuccok árverezhetőek,meg az új kaland is meg jelent.

Akkor hogy is van ez most? :p:D:rolleyes:o_O
Szia!

Valóban hiányos a frissítési napló, de a frissítés végbe ment. Az új kaland elérhető. Jelenleg még nincsen hozzá tartozó eredmény, ezért nincsen a játékban. :)
 

Old Mustáros Kéz

Veteran Member
Awes harcok után mikor jár a jutalom? :)


Kezdjek panasztopicot a support felületen? :D

Illetve:
Az új kaland margójára.
Volt majd 10 éve sok-sok embernek egy rossz döntése, a döntés/Három folyó kalandnál.
Így elveszítette a Hernando kardjának megszerzési lehetőségét.
Ezt nem szeretné az inno korrigálni? Van olyan fontos mint a kulcsok szerintem :D

Old
 
Fent