Kérdések és válaszok

DeletedUser17843

Vendég
Napokban azt keresgéltem hogy lehet kideríteni hogy mikor regisztráltunk egy adott világra, de nem találtam. Ha valaki tudja kérem árulja el mert csak emlékezetből tudom ami nem biztos :D
Szia!

Ahogy mondják, az eredményeknél a Statisztika részben találod, közvetlenül az Építés rész felett.
Névtelen.png
 

Krisztoph Snow

Író
The West Csapat
Game Master
Wiki szerkesztő
Like Master
Csak 1 egyszerű kérdésem lenne..

miért kell kilőni a kártyajátékból a kötvényeket és ezzel arányosan miért kell kiölni a játékosokból az életkedvet ?
sore.png


jó kérdés? :)
 

Krisztoph Snow

Író
The West Csapat
Game Master
Wiki szerkesztő
Like Master
költői kérdés volt, de szuper válasz..

inno pénzéhsége nem ismer határokat............

ja és ládát nem is lehet nyitni akkor minek tüntette fel dan az esemény leírásában ?
oo.png


vagy ez is valami üzleti fene nagy fogás ??

http://prntscr.com/lc8p0e
 
Utoljára szerkesztve:

DeletedUser17605

Vendég
Tul sok ertelme nincs nyitni :D 10db nyitasbol 8 elsore halal, 1 masodikra, 1 pedig harmadikra. Betan meg csak zapata balost tudtam nyitni ha nem elsore halal volt... De tok jo, mar van 4. :D
 

DeletedUser17483

Vendég
Tul sok ertelme nincs nyitni :D 10db nyitasbol 8 elsore halal, 1 masodikra, 1 pedig harmadikra. Betan meg csak zapata balost tudtam nyitni ha nem elsore halal volt... De tok jo, mar van 4. :D

nekem elsőre Joa ló :P ...
csirke, mit tudsz? késöbb sem lesznek ezek fejleszthetőek? (remélem nem, mert már túl erősek....)
 

krcsirke

el pollo diablo
nekem elsőre Joa ló :p ...
csirke, mit tudsz? késöbb sem lesznek ezek fejleszthetőek? (remélem nem, mert már túl erősek....)

Eddig egy elmélet volt, hogy azért nem fejleszthetőek, mert ha netalán később módosulna a bónuszai a tárgyaknak ne érjen hátrány senkit sem aki pont amiatt a bónusz miatt fejlesztette. De a pontos igazság mi, az remek kérdés, ha lesz időm utána járok.
 

Vaimo

Veteran Member
Sziasztok

Az addig oké, meg szép meg jó... hogy meg kaptuk ezt az eredményt most. : A világodon a játékosok jelentős mennyiségű körömvirágot küldtek egymásnak a Halottak napi esemény alkalmából.
Így az eseményeknél 35/35 = 100 százalék meg van.

De most ami már múlt évben is hibás volt... Az most hová lett? Azzal mi lett most? o_Oo_Oo_Oo_Oo_O
Mert eddig egész évben 34 /35 volt.
 

DeletedUser17843

Vendég
Sziasztok

Az addig oké, meg szép meg jó... hogy meg kaptuk ezt az eredményt most. : A világodon a játékosok jelentős mennyiségű körömvirágot küldtek egymásnak a Halottak napi esemény alkalmából.
Így az eseményeknél 35/35 = 100 százalék meg van.

De most ami már múlt évben is hibás volt... Az most hová lett? Azzal mi lett most? o_Oo_Oo_Oo_Oo_O
Mert eddig egész évben 34 /35 volt.
Szia!

Úgy néz ki, hogy a két eredmény ugyanaz. Vagyis, a tavalyi eredmény van bent még mindig, csak idén meg is lehet szerezni.
 

Vaimo

Veteran Member
Szia!

Úgy néz ki, hogy a két eredmény ugyanaz. Vagyis, a tavalyi eredmény van bent még mindig, csak idén meg is lehet szerezni.




Szia


Hát ez olyan izé válasz....o_O
A tavalyi eredményt meg lehet akkor lényegében szerezni... tegyük fel ez a tavalyi...akkor mi van az ideivel?
Ha meg ez az idei... Akkor hol van a múlt évi?

Mert ugye 2 eredménynek lennie kell ....kellene...o_Oo_Oo_O
Sehol semmi infó arról, hogy 2 év után kapunk egy eredményt...
tehát kettőnek lennie kell 2 év alatt. o_O
 
Fent