Játék hibák

krcsirke

el pollo diablo
Ez csak nekem hiba, vagy nem látok valamit, pl. azt hogy miért nem engedi lezárni...:
1432 bővítmény megtekintése

Szintén zenész (Hawaii):

nM1VaK4.png
 

DeletedUser17063

Vendég
Szia!

Igen, pár kép hibás, a következő frissítésben javítani fogják elvileg :)

Flón és eldón van koponya avatar, akk jackon miért nem működik? :D Elég zavaró, h 200 kötvénybe kerül valami ami nem működik 1 hónap alatt nincs javítva. Vissza adni meg nem lehet.
 

DeletedUser17843

Vendég
Flón és eldón van koponya avatar, akk jackon miért nem működik? :D Elég zavaró, h 200 kötvénybe kerül valami ami nem működik 1 hónap alatt nincs javítva. Vissza adni meg nem lehet.
A hibáról tudunk, továbbítva lett, a javításra várni kell :) De egyik világon sem működik, nem csak Jacksonvillen.
 

-Lótusz-

Active Member
Szép estét!

Nem igazán nem tudom, hogy ide való-e de megírom. Felfedeztem az erődharcokat, régebben már vettem részt benne, de abbahagytam. Az addig összegyűjtött kötvényeim száma 355 db volt.
Tegnap és ma ismét beálltam harcolni, kaptam is kötvényt, tegnap 5, ma 8 darabot, de a levásárolható darabszám maradt 355. Magyarul nem írta jóvá.
Ha szépen kérem utána tudnátok nézni.

Köszönöm szépen: -Lótusz- Georginából.
 

-Lótusz-

Active Member
Szép estét!

Nem igazán nem tudom, hogy ide való-e de megírom. Felfedeztem az erődharcokat, régebben már vettem részt benne, de abbahagytam. Az addig összegyűjtött kötvényeim száma 355 db volt.
Tegnap és ma ismét beálltam harcolni, kaptam is kötvényt, tegnap 5, ma 8 darabot, de a levásárolható darabszám maradt 355. Magyarul nem írta jóvá.
Ha szépen kérem utána tudnátok nézni.

Köszönöm szépen: -Lótusz- Georginából.
 
Fent