Kérdések és válaszok

DeletedUser17614

Vendég
Kedves Dór!

Nem, természetesen ugyanazokat a tárgyakat tartalmazza, mint eddig. Az ikon oka pedig az, hogy a fűzfakosarak, a Henrys kaland, a Helyettes szett, valamint a 3 új ideiglenes étel mind ehhez a nyári eseményhez tartozik.
Köszönöm, én is így gondoltam, de jobb rákérdezni, minthogy lemaradjak valamiről :) :D
 

krcsirke

el pollo diablo
Kedves .RandomHero.!

Ajánlanám figyelmedbe az oldal tetején lévő figyelmeztetést! :)
Az adatok pedig valósak, a hiba nem nálunk van, ezen értékek minden bizonnyal javítva lesznek a következő frissítésben. (Lásd +2500 TP bónusz)

Meglestem, bétán tegnap frissültünk 2.85-re, már csak 25%-ot ad. Írok majd a frissítésről holnap.
 

Krisztoph Snow

Író
The West Csapat
Game Master
Wiki szerkesztő
Like Master
Őszintén megmondom nem tudom :)
90% a játékbeli tapasztalatból jön, ilyennel még nem találkoztam :)


Egyikőjüknek sem volt igaza, sem szellemerőd nem lehet, sem Old Hamburg nem kapja meg az adott erődöt, Enzoval kipróbáltuk és NEM LEHET ADDIG KILÉPNI A VÁROSBÓL AZ ADOTT SZEMÉLYNEK, MÍG tagja az erődnek... át kell ruházni a jogot másik városra az erődtagságot...

mondjuk az már más kérdés akkor hogyan törlődik 45 nap múlva egy játékos, de lehet, így születnek az örök karakterek... :D

kipróbáltam én is és ezt írja ki: http://prntscr.com/kru862

érdekes, ti se tudtátok ezt? :D
 

krcsirke

el pollo diablo
Egyikőjüknek sem volt igaza, sem szellemerőd nem lehet, sem Old Hamburg nem kapja meg az adott erődöt, Enzoval kipróbáltuk és NEM LEHET ADDIG KILÉPNI A VÁROSBÓL AZ ADOTT SZEMÉLYNEK, MÍG tagja az erődnek... át kell ruházni a jogot másik városra az erődtagságot...

mondjuk az már más kérdés akkor hogyan törlődik 45 nap múlva egy játékos, de lehet, így születnek az örök karakterek... :D

kipróbáltam én is és ezt írja ki: http://prntscr.com/kru862

érdekes, ti se tudtátok ezt? :D

Költözés gombra rányomtál? Akkor lesz érdekes ha elköltözöl a városból, vagy törlődsz, így megszűnik a város.
 

Krisztoph Snow

Író
The West Csapat
Game Master
Wiki szerkesztő
Like Master
Költözés gombra rányomtál? Akkor lesz érdekes ha elköltözöl a városból, vagy törlődsz, így megszűnik a város.


számból vetted ki a szót :D

pont éppen ezen agyaltam ebben a pillanatban mit is írjak erről :DDDD de tényleg

az érdekesebb lesz mikor költözök v1re buffról.... :D
 

Krisztoph Snow

Író
The West Csapat
Game Master
Wiki szerkesztő
Like Master
Nincs rendszer teljesen random, talán, ha valamivel ritkábban ugrunk fel a westre akkor bedobja, nekem ez működött tegnap....................

De az hagyján, hogy a nyeremény rögöm még mindig nem kaptam meg, de hogy ne is tudjak vásárolni a rögakció keretén belül hibák miatt.................... az egyszerűen szégyen.................... és akkor még tartsuk el a játékot....

válasz meg sehol, ha írni próbálok supportra vagy ide esetleg privátban.......

ennyit erről az egészről!!! ennyit rólad west!!! :( jó voltál nyugodj békében!!! :/
 

DeletedUser17605

Vendég
Van valami rendszer abban ,hogy mikor kapnak az emberek rög akciót, vagy teljesen random megy ?

Van benne rendszer... Nagyjából két havonta adja be. Általában először 15%-ost ad, utána 30-at majd 150-et és így tovább. Ha jól tudom a maximum 500%. Én például a múltkor eljutottam 150-ig, aztán jöttek a rögös szettek... :D És pont a napokban adta be a 15%-ost. :)
 

DeletedUser

Vendég
Amúgy bírom.. állandóan ilyen elütések vannak, pedig nem tartana sokba átnézni és kijavítani, de hát még erre se képesek. Na nem hasogatom tovább a szőrszálat, ám áut.
 

Old Mustáros Kéz

Veteran Member
Ahoy,
hiszti321412412. :D
Megint párbajos kaland.. Mért nincs olyan ennyi erővel, hogy MPI-ből szerzett zsákmány? Oké, hogy most 1 "baráti" párbajból el lehet intézni ( nem tudom, hogy most az épp tiltott vagy engedett a lebeszélt pb), de valaki valahol írta már, ilyenkor lehetne 3 lehetőség: Pb, erődharc, MPI, munka, ima, stb.
Ugyanitt V1-en mindenki hívjon ki, ha lemegy 150esre a pbszintem már nem fog zavarni! :)

Köszöntem!
Old
 

krcsirke

el pollo diablo
Most kivételesen üdítőnek találtam, hogy csak 1 párbaj. Igaz lesz kihívás belőle pár helyen, de nem vészes. Választható lehetőség valóban nem lenne rossz, mert aki párbajszintet csökkentene, annak nehéz lesz megoldania, így megértem őket is. Kalandsorra visszatérve, remélem lesz piacon legjobb házi szesz elfogadható áron, azért mégis csak 300 kötvényt lehetne pénzért szerezni. Bár már látom magam előtt, aki cserélgetni fogja majd :D
 
Fent