Kérdések és válaszok

krcsirke

el pollo diablo
Végre egy jó hír is :) Köszi

Mivel tudom téged érdekel, így "megidézlek" :D

https://forum.the-west.de/index.php?threads/blaue-karten-am-finalwochenende.76194/#post-837487

Holnap és holnapután egész nap (tehát hétvégén, vagyis július 14. 00:00-tól július 15. 23:59-ig) tartják az extra napokat a kék kártya keresésnél. Tehát akinek hiányzik pár kártya a 250hez, lesz esélye hétvégén pótolni, akinek viszont megvan a 250 kártya, azoknak nincs semmi tennivalójuk. Remélem nálunk is lesz kártyakárpótló link, amin belépve kapunk 2 kártyát a kaland miatt.
 

DeletedUser17053

Vendég
Mivel tudom téged érdekel, így "megidézlek" :D

https://forum.the-west.de/index.php?threads/blaue-karten-am-finalwochenende.76194/#post-837487

Holnap és holnapután egész nap (tehát hétvégén, vagyis július 14. 00:00-tól július 15. 23:59-ig) tartják az extra napokat a kék kártya keresésnél. Tehát akinek hiányzik pár kártya a 250hez, lesz esélye hétvégén pótolni, akinek viszont megvan a 250 kártya, azoknak nincs semmi tennivalójuk. Remélem nálunk is lesz kártyakárpótló link, amin belépve kapunk 2 kártyát a kaland miatt.
Köszönöm te sámán :D Sokkal boldogabb lett így az életem :P
 

DeletedUser16349

Vendég
Lehet én vagyok lemaradva, de a Hawaii szettes rög visszaadással mi a helyzet? :) Mert azt írta Macaron 1-2 nap, ez Pénteken volt, már Szerda van, rögök pedig sehol :P
 

DeletedUser17605

Vendég
Lehet én vagyok lemaradva, de a Hawaii szettes rög visszaadással mi a helyzet? :) Mert azt írta Macaron 1-2 nap, ez Pénteken volt, már Szerda van, rögök pedig sehol :p

Hát barátom, valószínűleg erre még várni fogunk... ;) Szombaton lesz 3 hete, hogy várom a választ DaN-től... Amúgy meg már én is azt sem hiszem el amit kérdeznek, lehet te is jobban jársz ha így gondolkozol és akkor nem ér nagy csalódás amikor nem nagyon hajlandók a dolgoddal foglalkozni. :)
 

jaklee

Veteran Member
Számukra kellemetlen kérdésekre/észrevételekre nem válaszolnak :D

De valaki kérdezne itt bármi más lényegtelen dolgot, 1 napon belül jönne válasz, és szépen elfelejtődne hogy volt 5 másik kérdés is :rolleyes:

#FórumHalott #SupportolásHalott #ÚjításokHalottak #MindenVilágHalott
 

Krisztoph Snow

Író
The West Csapat
Game Master
Wiki szerkesztő
Like Master
Számukra kellemetlen kérdésekre/észrevételekre nem válaszolnak :D

De valaki kérdezne itt bármi más lényegtelen dolgot, 1 napon belül jönne válasz, és szépen elfelejtődne hogy volt 5 másik kérdés is :rolleyes:

#FórumHalott #SupportolásHalott #ÚjításokHalottak #MindenVilágHalott


Milyen színe van a fűnek? Ugye nem zöld? :(

Na, jó, akkor kérdezek westel kapcsolatban is:

Mikor jön a lincoln szett?

Ez ugye elég lényegtelen dolog? ugye?? :)
 

DeletedUser17478

Vendég
Milyen színe van a fűnek? Ugye nem zöld? :(

Na, jó, akkor kérdezek westel kapcsolatban is:

Mikor jön a lincoln szett?

Ez ugye elég lényegtelen dolog? ugye?? :)

A Lincoln szettel kapcsolatban semmilyen hivatalos infót nem kaptunk, hogy mikor várható a játékba érkezése.
S a fű zöld... mert locsolom :P
 

DeletedUser17605

Vendég
A rögjóváírás a rendszerünkben nem működött, ezért nem történt meg akkor. Most már hamarosan :)

Ezek szerint a válaszolás sem működött? Vagy DaN billentyűzete romlott el? Mert ugye attól, hogy a rögjóváírás nem működött, még valaszolhatott volna. De persze ez csak ez az én véleményem, biztosan van rá valami magyarázat miért nem kaptam választ majd egy hónapig!
 

jaklee

Veteran Member
Csak hogy ne mindig ilyen negatív beszólogatós hozzászólásaim legyenek :P

Egyébként a probléma az, hogy ha valami még nem működik / nincs javítva, stb., akkor nem igazán szokott semmi válasz jönni. Ennél ezerszer jobb, hogy leírjátok, hogy xy probléma miatt még nincs megoldva a dolog, mint ahogy most tetted Macaron. :) Nincsenek elvárásaink, mi is tudjuk, hogy minden sz*r :D Csak akkor már tényleg tudjunk róla "hivatalosan" is, legalább azt érezzük, hogy foglalkoztok velünk :)
 

DeletedUser16349

Vendég
Csak hogy ne mindig ilyen negatív beszólogatós hozzászólásaim legyenek :p

Egyébként a probléma az, hogy ha valami még nem működik / nincs javítva, stb., akkor nem igazán szokott semmi válasz jönni. Ennél ezerszer jobb, hogy leírjátok, hogy xy probléma miatt még nincs megoldva a dolog, mint ahogy most tetted Macaron. :) Nincsenek elvárásaink, mi is tudjuk, hogy minden sz*r :D Csak akkor már tényleg tudjunk róla "hivatalosan" is, legalább azt érezzük, hogy foglalkoztok velünk :)

Hát igen, ezzel teljesen egyetértek :) Nem konkrétan, vagy nem csak az a probléma, hogy várni kell, hanem az érzet, hogy hiába ír az ember suppra, vagy fórumra semmi válasz nincs napokig, hetekig. Akkor legalább írja le valaki, hogy XY probléma van, javításig türelmet kérünk, vagy nemtudom :*
 

DeletedUser11866

Vendég
A Mágikus világ quest mikor kerül a súgóba? Semmilyen módon nem lehet a festékeket megcsinálni, pedig minden van hozzájuk.
 
Fent