Kérdések és válaszok

Old Mustáros Kéz

Veteran Member
Ahoy again :)
Lehet tudni valamita arról, hogy mit lehet csinálni a felesleges focis cuccokkal? 2-4-5-6-7-8dbokkal? eladni nem lehet sehogyse, érdekelne meddig kell kerülgetni és kérdezgetni :P Türelmes ember vagyok, a novemberi eredményt is 8-9 hónapja kérdezgetem :))
Old
 

DeletedUser17665

Vendég
Ahoy again :)
Lehet tudni valamita arról, hogy mit lehet csinálni a felesleges focis cuccokkal? 2-4-5-6-7-8dbokkal? eladni nem lehet sehogyse, érdekelne meddig kell kerülgetni és kérdezgetni :P Türelmes ember vagyok, a novemberi eredményt is 8-9 hónapja kérdezgetem :))
Old

Sajnos erre nem tudok válaszolni, ezért sem érkezett idáig válasz. :)
 

DeletedUser17053

Vendég
Lesz bónusz nap vagy napok,amikor lehet még kék kártyát találni munkával,mivel 1 nappal hamarabb lett vége? Eredmény miatt fontos lenne :)
 

krcsirke

el pollo diablo
Lesz bónusz nap vagy napok,amikor lehet még kék kártyát találni munkával,mivel 1 nappal hamarabb lett vége? Eredmény miatt fontos lenne :)

Bétán tegnap páran találtak kék kártyát munkával, gondolom lehetséges lesz, hogy jövőheti frissítés után hétvégére időzítik az extra napot(napokat). Reméljük így is lesz :)

Szerk: Német CM is a világbajnokság végére datálja az extra napot vagy napokat: https://forum.the-west.de/index.php?threads/event-schon-vorbei.76167/page-4#post-837387
 
Utoljára szerkesztve:

DeletedUser17053

Vendég

Old Mustáros Kéz

Veteran Member
Hali, szombaton elutazom 2 hétre, gondolom akkor lesz megjavítva a west point? :P
Van valami hír, hogy mikor tájt sikerülhet? Nem egyszerű kalandsor, és szívesen végigcsinálnám. :) Köszönöm előre is :)
 

DeletedUser17605

Vendég
Nos lenne egy kérdésem... Miért kellett akkor módosítgatni dolgokon miután játékba kerül? Azt nem hiszem el hogy csak most esett le valakinek, hogy az a balos bizony erős lesz 15 tulajdonsággal. Na meg azért szerintem már jópár ember azért vásárolt rögöt, hogy elvigye az eventest, (köztük én is) velünk ez mennyire korrekt? Oké hogy csirke írta hogy változni fog, én is láttam bétán, de azt azért nem gondoltam, hogy ennyi gerinc sincs már a fejlesztőkben... Na meg még mindig semmi tájékoztatás nincs hivatalos részről. DaN is elmehet a *****ba, utolsó utáni pillanatban írja ki a dolgokat (khm már ha kiírja), a supporton neki címzett levelekre van hogy hetek alatta sem képes válaszolni. Kérdem én: ő ezért kap fizetést? Ha én ilyen mentalitással végezném a munkámat valószínűleg már nem lenne munkám... Amúgy meg ha nem kap nincs harag, olcsó húsnak híg a leve... ;)

Ja és természetesen egy hónapja várok arra, hogy mi lesz a hawaii szandállal, ami valószínűleg nem DaN sara, de akkor is elég bosszantó hogy egy fizetős szettel szórakoznak...
 

jaklee

Veteran Member
Na meg még mindig semmi tájékoztatás nincs hivatalos részről.
Nem éri meg semmit költeni a játékra, ez már tényleg a legalja. Már rendszeressé vált, hogy miután élesbe beraktak dolgokat, utána változtatják meg. Legtöbbször mindenféle tájékoztatás nélkül...

DaN is elmehet a *****ba, utolsó utáni pillanatban írja ki a dolgokat (khm már ha kiírja), a supporton neki címzett levelekre van hogy hetek alatta sem képes válaszolni. Kérdem én: ő ezért kap fizetést? Ha én ilyen mentalitással végezném a munkámat valószínűleg már nem lenne munkám... Amúgy meg ha nem kap nincs harag, olcsó húsnak híg a leve... ;)
Én már egy ideje átszoktam a .net -es fórumra, onnan nézem a frissítéseket :) 99%-ban egy időben jön a frissítés, csak ott jóval hamarabb bejelentik.
 

DeletedUser17605

Vendég
Én már egy ideje átszoktam a .net -es fórumra, onnan nézem a frissítéseket :) 99%-ban egy időben jön a frissítés, csak ott jóval hamarabb bejelentik.

Én is másikat fórumokat is szoktam nézni, de akkor is... Minek van community manager? Ennyi erdővel holnaptól én is lehetnék vagy bárki aki hiánytalanul el tudja látni a feladatait...
 
Fent