Kérdések és válaszok

Monó

Game Master
The West Csapat
Game Master
Sziasztok!

Nekem a West Point Ismételhető kalandsor Florida világon beakadt. Konkrétan a Mérnök Európából ID:2498 as küldetés a Régi Előőrsnél nem jelenik meg.
Tudtok erről valamit ? És lesz e javítása mostanában ? ( Merthogy határídős)
 

DeletedUser17483

Vendég
Sziasztok!

Nekem a West Point Ismételhető kalandsor Florida világon beakadt. Konkrétan a Mérnök Európából ID:2498 as küldetés a Régi Előőrsnél nem jelenik meg.
Tudtok erről valamit ? És lesz e javítása mostanában ? ( Merthogy határídős)

Illetve még egy hibát jeleznék ami ma jött elő. Azoknál akiknél januárban a Weit Point kaland hibásan megjelent, előfordulhat hogy most nem dobta be és nem tudják csinálni. A hiba jelezve lett.
"játék hibák" topic, érdemes figyelned ...

+ a hiba gondolom ott van hogy januárit is csináltad ... valahol mintha azt olvastam volna, hogy 181 napot kell várni az előző után, gondolom az az idő még nem telt el (jan 1. és júl 1. között 181 nap van ...) pár nap és elérhető lehet ... attól függ, hogy akkor mikor csináltad ...
 

krcsirke

el pollo diablo
Sziasztok!

Nekem a West Point Ismételhető kalandsor Florida világon beakadt. Konkrétan a Mérnök Európából ID:2498 as küldetés a Régi Előőrsnél nem jelenik meg.
Tudtok erről valamit ? És lesz e javítása mostanában ? ( Merthogy határídős)

Bétán elméletileg javítva, kb jövőhétre ideérhet a frissítés.
 

Krisztoph Snow

Író
The West Csapat
Game Master
Wiki szerkesztő
Like Master
2 két kérdés az automatikus törlésről:

- Mi szükség van erre egyébként? :)

- Én, már elég régen nevet változtattam, de csak ennyit írattam hozzá a nevemhez: Snow

Na, most hova írjak, hogy itt is idő előtt megváltozzék a fórumos nevem sürgősen. Supportra? Vagy itt is elég írnom??

Nem szeretnék problémákat.
 

krcsirke

el pollo diablo
Ez az automatikus törlési rendszert minden Innogames játéknál valamilyen formában alkalmazni fogják, lehetséges köze van az új adatvédelmi szabályokhoz (így kevesebb adattal kell dolgozniuk). Maga a fiók törlődik 12 hónap után, tehát ha törlődsz egy világról 45 nap után, ettől függetlenül a fiókod még megmarad a rajta lévő aranyrögökkel, csak éppen "világtalan" lesz. 12 hónap után törlődik maga a fiók.
 

Krisztoph Snow

Író
The West Csapat
Game Master
Wiki szerkesztő
Like Master
Ez az automatikus törlési rendszert minden Innogames játéknál valamilyen formában alkalmazni fogják, lehetséges köze van az új adatvédelmi szabályokhoz (így kevesebb adattal kell dolgozniuk). Maga a fiók törlődik 12 hónap után, tehát ha törlődsz egy világról 45 nap után, ettől függetlenül a fiókod még megmarad a rajta lévő aranyrögökkel, csak éppen "világtalan" lesz. 12 hónap után törlődik maga a fiók.

Azt én megértem, de az is épp elég... :(

S ha vannak páran, akik pl egy év után szándékoznak visszatérni?
 

krcsirke

el pollo diablo
Azt én megértem, de az is épp elég... :(

S ha vannak páran, akik pl egy év után szándékoznak visszatérni?

Email kapnak róla, hogy törlődik a fiókjuk ha nem lépnek be. Aki eddig sem szerette volna, hogy törlődjön az adott világról, kb két havonta belépett és visszatette magát vakációba.
 

Krisztoph Snow

Író
The West Csapat
Game Master
Wiki szerkesztő
Like Master
Email kapnak róla, hogy törlődik a fiókjuk ha nem lépnek be. Aki eddig sem szerette volna, hogy törlődjön az adott világról, kb két havonta belépett és visszatette magát vakációba.

ha valakinek be kell vonulnia katonának ?

vagy egyéb dolog miatt nem jut internet közelébe??

Ő mit tehet ez ellen ???

vagy aki kórházba fekszik? pl kómába? baleset miatt?????????
 

DeletedUser17665

Vendég
2 két kérdés az automatikus törlésről:

- Mi szükség van erre egyébként? :)

- Én, már elég régen nevet változtattam, de csak ennyit írattam hozzá a nevemhez: Snow

Na, most hova írjak, hogy itt is idő előtt megváltozzék a fórumos nevem sürgősen. Supportra? Vagy itt is elég írnom??

Nem szeretnék problémákat.

Supportra.
 
Fent