Általános beszélgetés a JÁTÉKkal kapcsolatban

DeletedUser17605

Vendég
Ahogy tudunk valamit jelezzük felétek. :)

Hűha akkor valószínűleg sokáig nem fogunk tudni erről (se). ;)

Azért azt hozzátenném, hogy ezzel nem konkrétan a te munkádat minősítem, csak hát tudjuk jól, hogy sokára van az a "majd ha tudunk valamit jelezzük felétek"
 

Old Mustáros Kéz

Veteran Member
Ahoy,
okés, hogy nem lehet árverezni semmilyen focis cuccot. De a felesleggel akkor mit csináljunk? A bajszos se veszi be.. És ha kiveszem a nadrágot/cipőt, akkor ugrik egyet a az egész felszerelés, ha be akarom rakni, pont hogy nem.. egy szó mint 100, lesz erre megoldás? :D Vagy kerinek adhassuk be, vagy akinek több van, attól a supp tehesse át, vagy bánom is én :D Vagy marad a játékoscentrikus megoldás, hogy kerülgetjük :)
utóirat314412414:Eredmények/Események/Halottaknapi virág gyűjtés
Errúl bármi hír? :)
Old
 

DeletedUser

Vendég
Amcsi szettel beraktam 9 óra melót, 9+ narancsnak kellene jönnie óránként, azonban miután elfogadtam, átöltöztem párbajosba, és csak 4-5 darabot kaptam. Már nem először.
Ennek nem így kéne lennie legjobb tudomásom szerint. Mi a legfrissebb újítás ezzel kapcsolatosan?
 

DeletedUser17053

Vendég
Hát pedig ez így van :)
15 secezni is úgy szoktak, hogy legtöbb munkapontos ruhában berakják a 9 melót és átvedlenek TP-t adó ruhába...így a magas munkapont miatt nem sérül annyit az ember, plusz a tp-ből is a tuningoltat kapja meg. Ugyanez van a terméknél is. Ha pb-sben rakod be a melót és utána váltasz Amcsi szettre,akkor 9+ Narancsot kapsz :)
 

DeletedUser7602

Vendég
Tudomásom szerint a terméknél nem működik ez a dolog... Annyit kapsz, amennyit ír, független attól hogy miben indítottad a munkákat, mert azt a letelt óra végén nézi "miben vagy"...
Sérülés ellen pl jó ez a módszer, mint Szamos is írja, de termékezésnél max úgy működik, hogy a legtöbb munkapontot adó ruhával elvállalod a melót, lehetőleg fullos arany csákány legyen, és miután elindítottad így melózni, átöltözöl pl Amcsi szettbe (kivéve ha Amcsi szettben is megvan az összes arany csákány) :)
 

DeletedUser17729

Vendég
Minden ami %os (szerencse, tp, találati esély, jövedelem) a munka végén számít, bármiben kezded is el.
Vicces hogy 5+év után tudod meg... másoktól. :D

Egyéb:
Ma is van fociskártyás napikaland, rendben van ez így, hogy tegnap ért végen a kis event?
 

DeletedUser

Vendég
Templomépítés esetében nem így működik egyébként..
Amúgy meg, ha valamiben elvállalok egy munkát (amcsi szett), logikusan mikor befejezem, annak a bónuszát kéne élveznem.. A munkapont változatlan marad, miután átöltöztem, szóval nem értem miért nem úgy adja, ahogy kéne. Kristály tisztán emlékszem, hogy régebben ez nem így volt. Valamit változtattak rajta, vagy hibás, mert ez nem így volt.
 

DeletedUser17729

Vendég
Templomépítés esetében nem így működik egyébként..
Amúgy meg, ha valamiben elvállalok egy munkát (amcsi szett), logikusan mikor befejezem, annak a bónuszát kéne élveznem.. A munkapont változatlan marad, miután átöltöztem, szóval nem értem miért nem úgy adja, ahogy kéne. Kristály tisztán emlékszem, hogy régebben ez nem így volt. Valamit változtattak rajta, vagy hibás, mert ez nem így volt.

Pedig régen is így volt.
 

jaklee

Veteran Member
Régen, amikor negatív munkaponttal nem tudtál munkat csinálni, akkor volt ilyen: ha bizonyos ruhaban volt eleg munkapont, berakhattad a munkat. Utana ha atoltoztel volna, de az uj ruhaban nem lett volna eleg munkapont, akkor nem engedett a rendszer atoltozni. (Lehet ez a resze most is igy van, ha nem szinttel oldasz fel egy munkát, ilyen helyzetben rég voltam :D)

Egyébként logikusan én egyáltalán nem is engednék öltözködést munka közben :) Valami szett automatikusan beállítódna pb-hez, ha valaki kihív. Talán életszerűbb úgy a rendszer :P
 

DeletedUser17665

Vendég
Amcsi szettel beraktam 9 óra melót, 9+ narancsnak kellene jönnie óránként, azonban miután elfogadtam, átöltöztem párbajosba, és csak 4-5 darabot kaptam. Már nem először.
Ennek nem így kéne lennie legjobb tudomásom szerint. Mi a legfrissebb újítás ezzel kapcsolatosan?

A bónuszát nem mented át, csak a munkapontokat.
 

Kanyim

Veteran Member
Templomépítés esetében nem így működik egyébként..
Amúgy meg, ha valamiben elvállalok egy munkát (amcsi szett), logikusan mikor befejezem, annak a bónuszát kéne élveznem.. A munkapont változatlan marad, miután átöltöztem, szóval nem értem miért nem úgy adja, ahogy kéne. Kristály tisztán emlékszem, hogy régebben ez nem így volt. Valamit változtattak rajta, vagy hibás, mert ez nem így volt.

Mindig is így volt a munkáknál. TP, $, szerencse és most már a termékek mennyiségénél is úgy csinálják hogy elvállalod a legtöbb munkapontot adóban és aztán átöltözöl abban a bónuszt adóba amit szeretnél. A bónuszokat a végénél számolja.

A templomépítés nem munka, arra sosem vonatkoztak ezek a bónuszok. (mondjuk eleve csak a TP bónusz vonatkozhatott volna rá, de az sem él ott)

Párbaj és erődharc alatt meg ugyebár nem lehet átöltözni.
 

Old Mustáros Kéz

Veteran Member
Ahoy,
okés, hogy nem lehet árverezni semmilyen focis cuccot. De a felesleggel akkor mit csináljunk? A bajszos se veszi be.. És ha kiveszem a nadrágot/cipőt, akkor ugrik egyet a az egész felszerelés, ha be akarom rakni, pont hogy nem.. egy szó mint 100, lesz erre megoldás? :D Vagy kerinek adhassuk be, vagy akinek több van, attól a supp tehesse át, vagy bánom is én :D Vagy marad a játékoscentrikus megoldás, hogy kerülgetjük :)
utóirat314412414:Eredmények/Események/Halottaknapi virág gyűjtés
Errúl bármi hír? :)
Old


továbbra is érdekelne :(

Illetve, a 346%os ezüst bogyószedésnek, ha felveszem a 120%-ot adó amerikai szettet akkor 631% lesz. Érdekelne hogyan számolódik ez, ha valaki elmagyarázná, mert valami turpisságot belecsempésztek :P

Köszi:
Old
 
Fent