Általános beszélgetés a JÁTÉKkal kapcsolatban

DeletedUser17483

Vendég
+70%tp-pénz, +80% találati esély-szerencse, +250% sebesség, +400 munkapont ...
ez most hány szettet aláz le ? 5-6? ...
kicsit gyanús 1250 rögért...
 

DeletedUser17605

Vendég
Ha gondolod, meccs után fordíthatok egyet.
köszönöm, de értem én az angolt :D csak hát jó volna ha tájékoztatnának itt is minket, és nem kellene más fórumokat böngésznem... Szinte mindenhol kiírják a dolgokat legalább egy nappal előre, itt meg ha ki is íródik az utolsó utáni pillanatban történik meg...
 

krcsirke

el pollo diablo
köszönöm, de értem én az angolt :D csak hát jó volna ha tájékoztatnának itt is minket, és nem kellene más fórumokat böngésznem... Szinte mindenhol kiírják a dolgokat legalább egy nappal előre, itt meg ha ki is íródik az utolsó utáni pillanatban történik meg...

Amit tudok, linkelni szoktam fórumra, illetve fordítom is, ha szükségét látom, vagy ha van időm rá. Visszatérve a hivatalos tájékoztatásra, valóban aggasztó, hogy mindjárt 1 napja bent van az event (és fél napja lassan a sale) és semmi hír...
 

DeletedUser17478

Vendég
GM meghalt, hogy már nem is lesz hivatalos kiírás? :D

Szerencsére jól van :P Elnézést ha kimaradtak itt dolgok, hamarosan érkezni fog és pótolni fogja.
De a support 0-24-ben működik, akiknek problémája volt - kalanddal, eventtel - megtaláltak minket s segítséget kaptak :) Továbbra is várjuk ott leveleiteket.
 

DeletedUser

Vendég
Ez mind szép és jó Macaron, semmi kötekedés, de azért ennek nem így kéne működnie. :) Ha valaki valamilyen pozíciót betölt, akkor azt a munkát úgy is kéne elvégezni.
Egyébként 2 hete várok egy egyszerű dologra, egy hete pedig még support se válaszol, nemhogy Dan..
 
Fent