Általános beszélgetés a JÁTÉKkal kapcsolatban

DeletedUser12080

Vendég
Annyira én nem írnám le. Próbáljátok ki, tapasztaljátok meg a szett erejét, és máris más gondolatok születhetnek róla. :D

McCanles összbón: 2.0 célzás, 2.1 fellépés, 1.8 lövés mellé tulipontok 0.72 = 6.62
John W összbón: 1.9 célzás, 0.6 fellépés, 2.1 térés, 1.5 lövés mellé tulipontok 0.62 = 6.72

Igaz itt csak 0.10 a különbség, de annyi fellépés úgy, hogy nincs taktikás ruhaszett eléggé pazarlás + a John W ruhák könnyebben fejleszthetők a sok 0.3 bón miatt McCanes ad 0.1 bónt is elég sokat :/
(És ha még mellé vesszük a McCanes fegyverszettjét, ami még 0.5 fellépés az ak 390 + tulipontok karizmából kb 425 fellépés alapból, a 0 kitérés mellé, amire kéne pontot is tenni még...)

Ezek a számok alapján gondoltam, hogy nem fog változni a John W. uralma továbbra sem :)
 

DeletedUser17614

Vendég
McCanles összbón: 2.0 célzás, 2.1 fellépés, 1.8 lövés mellé tulipontok 0.72 = 6.62
John W összbón: 1.9 célzás, 0.6 fellépés, 2.1 térés, 1.5 lövés mellé tulipontok 0.62 = 6.72

Igaz itt csak 0.10 a különbség, de annyi fellépés úgy, hogy nincs taktikás ruhaszett eléggé pazarlás + a John W ruhák könnyebben fejleszthetők a sok 0.3 bón miatt McCanes ad 0.1 bónt is elég sokat :/
(És ha még mellé vesszük a McCanes fegyverszettjét, ami még 0.5 fellépés az ak 390 + tulipontok karizmából kb 425 fellépés alapból, a 0 kitérés mellé, amire kéne pontot is tenni még...)

Ezek a számok alapján gondoltam, hogy nem fog változni a John W. uralma továbbra sem :)
Ezért haldoklik a párbaj, mert csak a számokat nézed...
 

DeletedUser12080

Vendég
Ezért haldoklik a párbaj, mert csak a számokat nézed...
Vagy mert nem képesek olyan szetteket behozni, amik gyengitik egymást... perpill minden lövős szett a fellépésről szól semmi taktika és csak úgy 300 taktika pontot elrakni eléggé megérzi még egy Őslakos karakter is nem egy kezdő... Inkább az elgondolás hiányzik, hogy mi mit gyengitsen.
(És ezek mellé tegyük az új szett 0 kitérés bónját szóval kb. lehetetlen elosztani úgy, hogy kitérés és taktikád is legyen elég, mert fellépésre kapsz bónt, ha csak az újra hagyatkozol)

Ja és a párbaj azért haldoklik, mert elég ügyi alapon full kitérésre pontozni a ruha ad fellépést úgy is és ha támadsz nyersz szóval újra a ruhaelgondolás hiánya (pbsek 80% igy van pontozva kb. mert ez hatásos).
 

krcsirke

el pollo diablo
Amikor az Inno elfelejti, hogy már új hónapba értünk és nem utalja neked a pénzt (vagyis rezsit nem fizeti be)

hhJsCPX.png
 

Lacx

2x
Speed győztes 2022
Sziasztok, a 600 kötvényért vásárolható item ami 2500 tojást ad, az csak erre a húsvéti eventre érvényes vagy majd a jövő évire is? Mivel a leírásában nincs írva, hogy használat után hány óra múlva tűnik el.
 

Lacx

2x
Speed győztes 2022
Köszönöm a válaszokat. Már akkor így egy hét után nem veszem meg, első nap kellett volna, csak akkor még nem gondoltam hogy ilyen jól fog menni a tojásgyűjtés (75s szint már megvan :D) de így már nem lesz esélyem elsőnek lenni :D Majd jövőre :D
 

DeletedUser17483

Vendég
Sziasztok

Ez a Gaucho szett árverezhető lesz majd? :rolleyes:o_O

nem
(korábban volt írva valamelyik frissítésnél, hogy hiba miatt lett árverezhető a Vőlegény, késöbb ilyen nem fordul elő...)

2.73
Vőlegény szett

Eredetileg ez a szett nem lett volna aukciózható, ezt kijavítottuk egy frissítéssel. A visszajelzéseitek alapján a teljes szett aukciózható lesz most, de ezt tekintsétek kivételnek, az ilyen szettek nem lesznek azok a jövőben sem.
 
Fent