Általános beszélgetés a JÁTÉKkal kapcsolatban

DeletedUser17053

Vendég
Béta fórumon olvastam, hogy a Húsvéti szettek sebzésbónuszai lehet, hogy nem is PB-re, hanem erődre vonatkoznak...
Ez mennyire igaz? Sokat változtatna az értékén
 

DeletedUser17665

Vendég
Béta fórumon olvastam, hogy a Húsvéti szettek sebzésbónuszai lehet, hogy nem is PB-re, hanem erődre vonatkoznak...
Ez mennyire igaz? Sokat változtatna az értékén

Kiderül, ha bekerült ide. :)
Ha a Damage részre gondoltál, ott vmi ziher volt régen is, az idegen szett során. Tavaly módosítottak rajta erődre, ha véletlenül most sem jönne össze a damage rész (nincs hivatalos infóm róla), mint sérülés párbajok során, könnyen elképzelhető, hogy akár erődre is vonatkozhatnak a későbbiekben, vagy vmi mást adnak hozzá. Ha bekerült ide az event, már azért tisztában láthatunk majd a témával kapcsolatban. :)
 
Utoljára egy moderátor szerkesztette:

DeletedUser17053

Vendég
Kiderül, ha bekerült ide. :)
Ha a Damage részre gondoltál, ott vmi ziher volt régen is, az idegen szett során. Tavaly módosítottak rajta erődre, ha véletlenül most sem jönne össze a damage rész (nincs hivatalos infóm róla), mint sérülés párbajok során, könnyen elképzelhető, hogy akár erődre is vonatkozhatnak a későbbiekben, vagy vmi mást adnak hozzá. Ha bekerült ide az event, már azért tisztában láthatunk majd a témával kapcsolatban. :)
Értem,hát végülis ráér még megtudni.Csak aki az alapján fejlesztené és/vagy használná, azok ne járjanak nagyon rosszul :)
 

DeletedUser17614

Vendég
A katonai kórház építésére nem a tartományi orvos full szettjét dobja be a munkakalkulátor, de abban több pont van rá, mint amit bedob. Saturiva fejest és ruhát+tartományit dob.
 

S.Cruz

Well-Known Member
Csak pár elmélet van róla, biztos infó nincs.

Elmélet 1: Rögös lesz és piacozható is
Elmélet 2: Rögös lesz és nem lehet piacozni
Elmélet 3: Kaland adja mint anno az arany fegyoszettet, itt értelemszerűen nem piacozható mert más világról cserék és multik értelmetlenné tennék

Egyenlőre piacozható és fejleszthető a jelenlegi verziójába
 

DeletedUser15763

Vendég
Miért?
Csirke irománya szerint, két típusú gyűjtőkártya jön be, ami a cirkuszra utal. Ha beteszik a legnehezebb kategóriában azt a két típusú gyűjtőkártya nyitogatót, abban az esetben elég nehéz összekaparni a cirkuszból az arany lószettet.
 

S.Cruz

Well-Known Member
A gyűjtőkártyák sárga szintre? Kb esélytelen összekaparni azokat ott szóval arra semmi esély szerintem, hogy oda menjenek, kék vagy zöld kategória esetleg. Meg itt nem is a nehézségéről lenne szó hanem mi értelme egy a cirkusztól teljesen független cuccot bele tenni úgy, hogy most hozták be oda egy új szettet, a bohóc szettet? Szerintem nincs sok esély, hogy oda kerüljön. Hiába a cirkuszi cuccokkal jött be de okés, lehet az egy elmélet 4 is. Habár én erre látom a lehető legkisebb esélyt.
 

DeletedUser15763

Vendég
A gyűjtőkártyák sárga szintre? Kb esélytelen összekaparni azokat ott szóval arra semmi esély szerintem, hogy oda menjenek, kék vagy zöld kategória esetleg. Meg itt nem is a nehézségéről lenne szó hanem mi értelme egy a cirkusztól teljesen független cuccot bele tenni úgy, hogy most hozták be oda egy új szettet, a bohóc szettet? Szerintem nincs sok esély, hogy oda kerüljön. Hiába a cirkuszi cuccokkal jött be de okés, lehet az egy elmélet 4 is. Habár én erre látom a lehető legkisebb esélyt.

Dehogy az. Lásd Vaimot, aki 1 cirkuszból összerakta majdnem a teljes bohóc szettet. :)
 

S.Cruz

Well-Known Member
Abba a cirkuszba még alacsony szinten voltak a kötis levelek (250 kötis levél legelső gregoriánba) 50 kötiből is tudtál ott több ezret csinálni (ASI - geo) és legjobb esetbe ha akarod mind a kettőt is 10 ilyen kell és ez hangsúlyozom a legjobb eset, hogy 5 ízéből kinyitod mint az 5 különböző kártyát.
 

DeletedUser15763

Vendég
Abba a cirkuszba még alacsony szinten voltak a kötis levelek (250 kötis levél legelső gregoriánba) 50 kötiből is tudtál ott több ezret csinálni (ASI - geo) és legjobb esetbe ha akarod mind a kettőt is 10 ilyen kell és ez hangsúlyozom a legjobb eset, hogy 5 ízéből kinyitod mint az 5 különböző kártyát.

Tisztában vagyok vele. :) Ettől több kell egyébként, DE tudod már, hogy mi változott a cirkuszban? A kötvények akár benne is maradhattak, míg lehet, hogy csak a TP került módosításra. :)
Úgyhogy annyira, azért nem rossz elmélet. :D
 
Fent