Általános beszélgetés a JÁTÉKkal kapcsolatban

krcsirke

el pollo diablo
Mai nap is okosabb lettem, miután olvastam egy kicsit a spanyol fórumot: https://forum.the-west.es/index.php?threads/activación-de-la-feria-ambulante.26071/
Utazó vásár a Húsvéti event utolsó napjától számítva egy héttől várható, tehát április 24-től már megjelenhetnek.
Ami annyit takar, hogy maga a Húsvéti event április 17-ig tarthat, de ez még nem megerősített, mivel bétán se indult el az event, így nem tudjuk a kezdő és a végdátumot, de kalkulálni már lehet belőle.
 
Utoljára szerkesztve:

DeletedUser17053

Vendég
Mai nap is okosabb lettem, miután olvastam egy kicsit a spanyol fórumot: https://forum.the-west.es/index.php?threads/activación-de-la-feria-ambulante.26071/
Utazó vásár a Húsvéti event utolsó napjától számítva egy héttől várható, tehát április 17-től már megjelenhetnek.
Ami annyit takar, hogy maga a Húsvéti event április 10-ig tarthat, de ez még nem megerősített, mivel bétán se indult el az event, így nem tudjuk a kezdő és a végdátumot, de kalkulálni már lehet belőle.
hát ha a szokásos 20 napot szánjuk az eventre és 10.-én lenne vége akkor már rég bent kéne lennie Bétán...vagy rosszul számoltam? :O
 

krcsirke

el pollo diablo
hát ha a szokásos 20 napot szánjuk az eventre és 10.-én lenne vége akkor már rég bent kéne lennie Bétán...vagy rosszul számoltam? :O

Bármi lehetséges, emiatt mondom nem biztos. Nem vagyok spanyol szakos, így könnyen lehet 17ig tart az event és onnantól 7-21 nap múlva jön a cirkusz.

Szerk: Közben kisegítettek spanyolból, 17ig lesz a Húsvéti event, javítok feljebb is.
 
Utoljára szerkesztve:

Kanyim

Veteran Member
Bármi lehetséges, emiatt mondom nem biztos. Nem vagyok spanyol szakos, így könnyen lehet 17ig tart az event és onnantól 7-21 nap múlva jön a cirkusz.

Szerk: Közben kisegítettek spanyolból, 17ig lesz a Húsvéti event, javítok feljebb is.


Jaja németeknél is ezt írták a vándorcirkusztól. (bár ott 18.-t írták a húsvét végének, de 1-1 nap lényegtelen ilyen szempontból, majd kiderül melyik a tuti)

Közben bétán holnaptól lesz 17.-ig a húsvét.
(bár én a legjobban a speed medálnak örülök :D )
 

krcsirke

el pollo diablo
Bétára megérkezett a 2.74: https://forum.beta.the-west.net/index.php?threads/update-2-74.3285/

Kezdésnek nézzük át milyen tárgyak kerültek a játékba:
xNvQRW4.png

Illetve mi változott:
oY6W3Dr.png


Album link: https://imgur.com/a/SEkRM


Most pedig nézzük mit írnak a 2.74-es frissítésről:

Utazó vásár
Új gyűjtőkártyák lettek hozzáadva az utazó vásár nyereményei közé (fent látható a két új gyűjteni való)

Magasabb sebesség prémium
A 4 klasszikus prémiumnak már volt medálja, de hiányoltuk az 5. medált, a magasabb sebesség prémiumért. Mostantól, megnyerheted a magasabb sebesség prémium medált az utazó vásárnál és egyéb helyeken (eventek, várhatóan tök és hógolyó lehetséges tartalmához is hozzáadják, stb).

Húsvéti esemény
Az évi Húsvéti eseményünk hamarosan kezdődik. Március 20-tól egészen Április 17-ig lesz lehetőséged újra párbajra hívni és legyőzni a 4 banditát, tojást gyűjteni és új tárgyakat nyerni. (Bétás időtartam, nálunk várhatóan 27-én lesz a kezdési dátum, de addig bétán lehet tapasztalatot szerezni)
Kevéssel a Húsvét előtt, lesz lehetőséged felfedezni az új Húsvéttal kapcsolatos kalandsort. Segíts a barátaidnak a kocsmában, hogy mindent előtudjanak készíteni az ünnepre.

Hamarosan további információk lesznek elérhetőek a Húsvéttal kapcsolatban (várhatóan mai vagy holnapi nap folyamán)

Tojásvadászat
Mr. Húsvéti nyúl meglátogatja a városodat. Henry megakarja nyerni a városi versenyt és megszerezni a legjobb "Húsvéti házigazda" címet, de nincs ötlete, hogyan kellene előkészülni a Mr. Húsvéti nyúl eseményhez. Akarsz neki segíteni?
Kalandsor 12 kalandból áll és mindenki számára elérhető aki befejezte a "Mentsd meg a kocsmát, 2. rész" kalandsort.
Kaland jutalma egy eredmény, "Előkészület a legjobb Húsvétra Mr. Nyúl számára" és "Legjobb Húsvéti házigazda" cím.

Húsvéti ládák
A tárgyak a 2017-es Húsvéti eseményről megtalálhatóak lesznek a Nem gyakori és Ritka húsvéti ládákban.

Sullyvan szett a Valentin napi eseményről
Sullyvan szett mostantól árverezhető és eladható.

Hibajavítások

John Rolfe szett részei
Javítva lettek a szett részeihez tartozó képek (Lincoln tárgyak képeit adta be, ez lett javítva remélhetőleg)

Elfújta a Valentin nap
A kalandosztó nem volt elérhető Március 3. után, de a kalandsor elérhető volt Március 6-ig.

Rossz útvonal volt a képekhez a kezdőoldalon
Néhány kép nem volt látható a kezdőoldalon.

Christopher parádéja
Christopher parádéja kalandsor elérhető mindenki számára aki elérte a 10. szintet, de a tárgyakat csak 25. szinten lehetett viselni. Ezeknek a tárgyak szintkövetelménye le lett csökkentve 10. szintre. (Kezdőszettnek nem is rosszak így már)

Emellett magányvéleményemet is csatolom. Ha minden igaz, a két új párbajos szetteknél lesz egy új tulajdonsági bónusz, ami nem biztos mindenki fog neki örülni, de meglássuk amint nyilvános lesznek a szettbónuszok. Az új nyergesállat szett eléggé erősnek tűnik, de legalább piacon beszerezhető, de nem zárja ki, hogy rögért lesz vehető majd egy jövőbeli eventnél.

Szerk: Mivel egyszerűbb mindenki számára ha csak egy posztot olvass, itt hozzácsapom a Húsvéti eventről amit tudni lehet jelenleg, bétás állapotok szerint: https://forum.beta.the-west.net/index.php?threads/easter-event-2018.3287/

550px-Logowielkanoc2017.jpg


Március 20 10 órától egészen Április 18 10 óráig tart az event (bétás időtartam).

Ismét 4 bandita elérhető a párbajra, egy ingyenes a többinek az ára 25, 150 és 800 aranyrög vagy 1500, 9000 és 48000 tojás hogy kihívd párbajra. Mindegyik banditát 8 óránként tudod kihívni, de van lehetőséged rövidíteni a várakozási időt, 12 rögért vagy 720 Húsvéti tojásért (tojásokról bővebb infó lentebb).
A banditák elég gyengék, de ha nem sikerült nyerni ellenük, ingyen ki tudod hívni őket újra miután lejárt a 8 órás várakozási idő, vagy meg tudod vesztegetni a banditát, hogy azonnal megkapd a jutalmadat. A banditák elleni "leszámolás"(párbaj) során szerzett sebzés nem kerül levonásra az életerődből, így nem kell tartanod attól, hogy életerőd csökkenne vagy eszméletvesztéssel járna a párbajod.
4 új szett lett elérhető a Leszámolásra, 3 szettet a banditák elleni nyerés során nyerheted meg, egyet pedig jutalmul kapsz miután a banditákat legyőzted egy bizonyos alkalommal(győzelmi sorozat).

DxTNdPg.png

(Képhez rövid megjegyzés: lehet látni, hogy hiányzik az új prémium medál, így nem tekinthető véglegesnek a nyeremények, de lehet látni mennyi győzelmi sorozat kell egy-egy szettrészhez)

A Húsvéti tojások hasonlóak a Szívekhez amit a Valentin napi eseményen lehetett gyűjteni. Munkák, párbajok, kalandok, MPI, erődharcok során tudsz tojást szerezni, illetve barátok is tudnak küldeni számodra, és fel tudod őket használni, hogy a várakozási időt csökkentsd a Leszámolás párbajainál.

Újdonság:

20 tojás barátnak küldése során te is kapsz 5 tojást.

Az event végén, az a játékos, akinek a leghosszabb nyerési sorozata van a banditák ellen, egy speciális fegyverszettet kap jutalmul. Megjegyezendő, hogy világonként csak 1 játékos kaphatja meg, még az első hely döntetlen esetén is. Bezárás alatt álló világon a nyertes szett nem lesz elérhető a játékosok számára.
Az ablak alján nyomon tudod követni a leghosszabb nyerési sorozatodat, az aktuális nyerési sorozatodat, illetve hol jár az első helyezett. Ha elveszítenéd a párbajt a bandita ellen, megtudod menteni a nyerési sorozatodat, ha megvesztegeted a banditát, különben az aktuális nyerési sorozatod nullázva lesz(Legalább 500 tojás mindig legyen nálad ha párbajozol, így megtudod menteni magad ettől).

Szettek bónuszai:

+0.1 Erő (szintenként)
+0.05 Mozgékonyság (szintenként)
+0.05 Ügyesség (szintenként)
+0.04 Karizma (szintenként)
+0.6 Ütőerő (szintenként)
+0.6 Szívósság (szintenként)
+0.6 Reflex (szintenként)
+0.3 Taktika (szintenként)
+0.4 Fellépés (szintenként)
+0.2 Sebzés (szintenként)

+0.06 Mozgékonyság (szintenként)
+0.06 Ügyesség (szintenként)
+0.3 Ütőerő (szintenként)
+0.3 Szívósság (szintenként)
+0.3 Reflex (szintenként)
+0.2 Sebzés (szintenként)

+0.08 Mozgékonyság (szintenként)
+0.09 Ügyesség (szintenként)
+0.07 Karizma (szintenként)
+0.9 Célzás (szintenként)
+0.7 Lövés (szintenként)
+0.9 Fellépés (szintenként)
+0.2 Sebzés (szintenként)

+0.06 Mozgékonyság (szintenként)
+0.06 Ügyesség (szintenként)
+0.3 Célzás (szintenként)
+0.3 Lövés (szintenként)
+0.3 Fellépés (szintenként)
+0.2 Sebzés (szintenként)

+0.08 Erő (szintenként)
+0.08 Mozgékonyság (szintenként)
+0.08 Ügyesség (szintenként)
+0.08 Karizma (szintenként)
+0.8 Szívósság (szintenként)
+0.8 Építés (szintenként)
+0.8 Reflex (szintenként)
+0.8 Úszás (szintenként)
+0.8 Lövés (szintenként)
+0.8 Csapdaállítás (szintenként)
+0.8 Irányítás (szintenként)
+0.8 Kereskedelem (szintenként)
+120 munkapont
+30%-kal nő a szerencse
+30% fizetség munkákból és a párbajokból (erődharc?)

+0.06 Erő (szintenként)
+0.06 Mozgékonyság (szintenként)
+0.06 Ügyesség (szintenként)
+0.06 Karizma (szintenként)
+0.26 Szívósság (szintenként)
+0.26 Reflex (szintenként)
+0.26 Kézügyesség (szintenként)
+0.26 Irányítás (szintenként)
+75 munkapont
+30%-kal nő a szerencse
+30% fizetség munkákból és a párbajokból (erődharc?)

+0.06 Erő (szintenként)
+0.06 Mozgékonyság (szintenként)
+0.06 Ügyesség (szintenként)
+0.06 Karizma (szintenként)
+0.7 Kitartás (szintenként)
+0.7 Lovaglás (szintenként)
+0.7 Úszás (szintenként)
+0.7 Lövés (szintenként)
+0.7 Csapdaállítás (szintenként)
+0.7 Kereskedelem (szintenként)
+0.7 Állati ösztön (szintenként)
+100 munkapont
+40%-kal nő a szerencse
+25% tapasztalat a munkákból, párbajokból és az erődharcokból

+0.06 Erő (szintenként)
+0.06 Mozgékonyság (szintenként)
+0.06 Ügyesség (szintenként)
+0.06 Karizma (szintenként)
+150 munkapont
+6 Támadás (erődharc és kaland(MPI) bónusz)
+6 Védekezés (erődharc és kaland(MPI) bónusz)
+20% tapasztalat a munkákból, párbajokból és az erődharcokból
+30 Ellenállás (erődharc bónusz)
+35 Sebzés (erődharc szektorbónusz)
+20%-kal nő a szerencse
+20% fizetség munkákból és a párbajokból (erődharc?)

Kaland link: https://tw-calc.net/quests/group/182
Illetve: https://wiki.the-west.fr/wiki/Chasse_aux_œufs_de_Pâques

Személyes véleményen. Ez az event jelen pillanatban (bétás) egyszerűen átcsúszott egy p2w kategóriába. Tojást nem lehet használni csak időrövidítésre... Ingyenes szettre így tud koncentrálni az ember. A párbajsebzési bónusz, mint tegnap említettem újdonság, ami sokaknak nem tetszik, köztük nekem sem, főleg hogy a szett elérhetősége jelenleg eléggé korlátozott. Alapból nem tartom jó irányvonalnak ezt, fegyverek sebzésének rohamos emelkedése szintén nem közkedvelt pár embernél. Röviden és tömören: Egyetlen egy jó dolog van az eventben, az az ötlet, hogy ha küldesz barátodnak tojást, valamennyit te is kapsz.
Szerk: Időközben "javítva" lett, hogy tojást is lehet majd használ párbajok során, hurrá. Bétán ma várható a javítása.
 
Utoljára szerkesztve:

DeletedUser17614

Vendég
Reménykedem benne én is, mert egyelőre semmilyen tojást nem ad... De a leírásban úgy volt, hogy csak rögért lehet párbajozni ingyenesen kívól :/ Remélem meggondolták magukat.
 

krcsirke

el pollo diablo
A bug része jelenleg az, hogy tojást nem lehet szerezni és küldeni. Sajnos úgy látszik a banditás rész "szándékosan" rögös még, reméljük rövid időn belül észhez térnek, utána tudunk vitázni a párbaj sebzési bónuszról, amit némelyik szett ad.
Frissítve a hozzászólásom a Húsvéti eventtel, így elég egy posztot olvasni annak, aki akar: https://forum.the-west.hu/index.php...ÁtÉkkal-kapcsolatban.1411/page-92#post-247758
 
Fent