Kérdések és válaszok

Vaimo

Veteran Member
Nagy erőd? Csak 6h, és buff nem kell hozzá. Városod mellett van éppen 1db. :)


Ez is igaz :D
De én másként gondolkozom.:D
Kalandosztó mellett szunyálok sátorban. Mert reggel 1 percem van felnézni gépről meló előtt. :confused: melóból meg már csak telóról.
Az meg nem szuper. mindent nehéz telefonról elindítgatni.
Így egy fokkal talán könnyebb lesz.:rolleyes:
 

DeletedUser17614

Vendég
Ha csokros párbajt kezdeményezek, akkor a párbajszintem tovább fog attól még esni, vagy ismét 40 napot kell várni erre?
 

DeletedUser17650

Vendég
Sziasztok egy kis segítséget szeretnék kérni,a mesterségnél nem rég megtanult recepteket át váltotta szürkére így nem tudok gyártással pontokat szerezni .
Igy meg rekedtem 301 ponton mert a többi receptem 350,400,500,550-es pontok kellenek hogy meg tudjam csinálni. A kérdésem az lenne hogy hogyan tudnék szerezni pontokat hogy tovább haladjak mert a piacon nincs 300 pontos recept
Válaszokat és segítségeket előre is köszönöm .
upload_2018-2-15_17-54-53.png
 

krcsirke

el pollo diablo
"Útmutató a markolat elkészítéséhez" nevű recept vételára 2500$ Kis eséllyel Utazó kereskedőnél is fellelhető receptek.
Másik megoldás, megpróbálsz olyan munkát vállalni, ahol a szerencseértékbe belesik a 2500$, személyes tapasztalataim alapján 2600-3000$ közötti szerencsehatárú munkánál eshet. Emellett próbáld meg kocsma chaten megkérdezni az embereket, ha jó összeget ígérsz érte, biztos lesz, akinél akad.
 

DeletedUser

Vendég
Amikor tabletrol nezek fel, es elnyomom a szives vagy a bubajos rogos taskat, nem jeleniti meg utana az inventorym elso oldalan, hanem mindig ra kell keressek. Ezzel lehet valamit kezdeni? Buffoknal mukodik. Ez hiba?
 
Fent