Dobogós rekorderek, 2.0

  • Témaindító Deleted member 16181
  • Kezdés ideje
Státusz
Nem lehet hozzászólni.

DeletedUser15763

Vendég
Nem lehet/fogják ellenőrizni sztem, anno mi is TP itókát használtunk, csak nem 25%sak voltak, hanem 1-2 max 5% Tp itókák, amiket nehezen tudtunk beszerezni.
Reális 1-2 szintnyi TP itókával most a játék 1-150 között, értsd TP-s ruhaszett, és mellette a pénzt forgatod befele a rágó-tea anyagokra durván félév, kockulással. Ha valaki rögöt áldoz rá a cirkusszal, sokkal kevesebb idő. Nem hiszem, hogy van a továbbiakban értelme a rekordok között ennek a kategóriának, ha nem számíthat bele a 25% TP itóka.
 

krcsirke

el pollo diablo
Előttem szólónak igazat adok. Változnak az idők, el kell fogadnunk a trónkövetelőket is, bár nem hinném sokan próbálkoznának majd. Lehet archiválni maximum, hogy cirkusz frissítés előtti és utáni, mint ahogy van kalandok/teljesítmény pontosnál. Nem lehet egyiktől se megvonni azt a fanatizmust, ami ehhez a rekord megdöntéshez kell, mind anyagi, mind tapasztalat, türelem, termékgyártás alapján. Cirkuszi frissítés mindenki tudja mikor került játékba, így azok, akik előtte érték el a 150. szintet, azok pályázhatnak arra az alkategóriára, akik meg utána kezdték/kezdik el, azok arra. Ezáltal fair verseny lenne, ha persze akadna olyan kihívó is hozzá.
Új szettek mindig jönnek, új segítséget mindig ad a játék, el kell fogadni, emiatt kellene akkor majd kettéválasztani a rekordot, amint lesz rá igény.
 

DeletedUser15763

Vendég
Anno aktív játékkal, aktív 15mpvel/építéssel nem félév volt a játék, hanem több mint 1 évig tartott elérni 150ig.
Most ez szép lassan leredukálódik. Nekem 136-ról 150-re a szerelmesek szettjével tartott 7-8 hónapig, míg most 1-150ig tart max félévig... csak egy apró kiegészítés volt.
 

Kanyim

Veteran Member
Változnak a szettek és a lehetőségek is. Nekem anno 155.000 meló kellett a 150es szinthez, logan ha jól emlékszem 130.000 fele érte el, régen meg még több volt. Manapság ha valaki végig tolja a megfelelő szettekkel 120.000 fele is elérhetné. Azalatt azért nehéz lenne. (ha valaki épít jóval kevesebb melót dolgozik, de nem is végez 1 évnél korábban)

Mindenki használt TP lötyiket. Anno mi is az utolsó szint jó részét ilyenekkel oldottuk meg, Logan is mondta hogy használt néhányat. De tény hogy más eset 1-2 szint és más XX szint megoldása lötyikből.
Vannak egyértelmű esetek, amikor valaki pl 50.000 munka elvégzésével lesz 150es szintű 4 hónap alatt. Ott biztos sok lötyi elhasználódott.

Alapból én is azt mondanám hogy ne szerepelhessenek ilyennel a rekordokban. De sajna ezt nem lehet kiszűrni.
De az is tény hogy ha most berekesztenénk ezt a rekordot, kiszúrnánk azokkal akik X hónapja nyomulnak normális módszerekkel. Szóval valamiféle szelektálás kell szerintem.. pl legalább 110-120.000 munka elvégzése. (ennyi 15sec kell minimum a 150es szinthez, és órásozva építve nem lehet dobogó közeli időt teljesíteni) Ennyi mellett is használhat a végén TP-s lötyit, de a táv nagyját letolta magától.
 

DeletedUser17532

Vendég
Sziasztok!
Ha van (- Legnagyobb párbajpontú város ) akkor szerintem be lehetne tenni a " Legmagasabb templommal rendelkező város" kategógriát is szerintem és ezzel együtt akkor nevezném V1-en A jövő kezdete várost 337-es templommal. ;)


Ezen kívül még néhány eredményt feltüntetnék nektek itt :

- Legtöbb teljesített kaland V1-en. 1614.(3-ik helyre)
- Legtöbb teljesítménypont magyar szervereken: V1 Tomaszahun 39640 (3-ik hely)
- Legtöbb teljesítménypont V1 világon: Tomaszahun 39640
- Legmagasabb TP templomépítéssel: Tomaszahun V1, 5443 ( [report=9077974148aaf36dbd]Munkajelentés: Templom kiépítése[/report] )
- Legtöbbet épített (felhasznált építési pontok): V1 Tomaszahun ,3.955.082 pont
- Legtöbb épületszint felhúzása (építési szintek megnőttek): V1 Tomaszahun ,788 darab
 

DeletedUser

Vendég
Felírva.

A szintlépéses rekordnál ahogy csirke írta, valószínű szét lesz választva, illetve Kanyim gondolata is jó lehet a 15 secezésekkel kapcsolatban.
 

DeletedUser7602

Vendég
A szintezős (1-150) rekordot szerintem nincs nagyon értelme megtartani a listában. A cirkusz miatt értelmetlenné vált az egész... Most már a lőtéri kutyát nem érdekli ki mennyit szívott azzal, hogy 150-es legyen mihamarabb. Ha úgy akarja bárki az lesz nagyon hamar...
Egyszerű a képlet: Optimális cirkusz leosztást megvárni+rög= 24óra és 1-->150
Véleményem szerint a rekord innentől kuka, és törölni kellene...
 
Utoljára egy moderátor szerkesztette:

krcsirke

el pollo diablo
A szintezős (1-150) rekordot szerintem nincs nagyon értelme megtartani a listában. A cirkusz miatt értelmetlenné vált az egész... Most már a lőtéri kutyát nem érdekli ki mennyit szívott azzal, hogy 150-es legyen mihamarabb. Ha úgy akarja bárki az lesz nagyon hamar...
Egyszerű a képlet: Optimális cirkusz leosztást megvárni+rög= 24óra és 1-->150
Véleményem szerint a rekord innentől kuka, és törölni kellene...

Nem eszik olyan forrón a kását ;) https://forum.the-west.hu/index.php?threads/kérdések-és-válaszok.718/page-1029#post-246923
 

deluigi

Well-Known Member
Hát szerintem ilyen tp lötyiket mindenki használ. Nem tudom biztosra,de delu is használt szerintem Hawaiin még ha nem is annyit mint Harvey speeden (cáfoljon meg ha 1db-ot se nyomott el 1 vásár alkalmából sem). Szóval ezt így nem lehet követni,ki mennyit használt,mert hetente benyom 2-t már nem feltűnő ;)

hawaiin kb masfel szintre valo volt beloluk, de egy reszet elnyomtam 120 kornyeken, amivel megeloztem akkor asit
semmikepp nem volt ipari mennyisegben hasznalva, hanem amit adott a ritka eventes porgetes, meg egy csomo zsakmanybol lett 1%-os
de masfel szintnel (+150%) nem igen volt tobb felhasznalva
 

Old Mustáros Kéz

Veteran Member
hawaiin kb masfel szintre valo volt beloluk, de egy reszet elnyomtam 120 kornyeken, amivel megeloztem akkor asit
semmikepp nem volt ipari mennyisegben hasznalva, hanem amit adott a ritka eventes porgetes, meg egy csomo zsakmanybol lett 1%-os
de masfel szintnel (+150%) nem igen volt tobb felhasznalva
nekem volt vagy 180-200, de nem 1 év alatt, hanem 8 alatt jött annyi össze :)
 

DeletedUser14779

Vendég
1AyS6hR6TVG-M6fm0Airyw.png


Link Floridán.

dugoo.. néven.
 
Státusz
Nem lehet hozzászólni.
Fent