Ötletek/javaslatok (új)

DeletedUser17729

Vendég
Másrészt a landsknecht szett megadhatná a 20 % tp bónt.

megadhatná ? melyik kőbe van belevésve hogy kell adnia?
nem lesz rajta (remélhetőleg) nem direkt maradt ki az előzőből is, csak ott túl sokan sírtak érte, de itt már szerintem nem fogadják el, előre lehet tudni hogy mi a szuperrögös jutalma és mit ad szettbónnak, ne panaszkodjatok azért hogy még adjon ilyent olyant
nem kimaradt, csak nem akarják adni ennél .... de örülj inkább hogy nem regenerációt vagy sebességet ad valami helyett :D ...
 

Kenneth G

Kroki-fan
megadhatná ? melyik kőbe van belevésve hogy kell adnia?
nem lesz rajta (remélhetőleg) nem direkt maradt ki az előzőből is, csak ott túl sokan sírtak érte, de itt már szerintem nem fogadják el, előre lehet tudni hogy mi a szuperrögös jutalma és mit ad szettbónnak, ne panaszkodjatok azért hogy még adjon ilyent olyant
nem kimaradt, csak nem akarják adni ennél .... de örülj inkább hogy nem regenerációt vagy sebességet ad valami helyett :D ...
igazából tök mindegy, mert úgy se a tp miatt akartam, arra ott van a Seminole vagy a csontváz.
Csak kevesebb szettbónt ad ez a szett, mint a többi, tőlem adhat bármit, csak egyenlő számú legyen. Vagy emeljék meg.
 

DeletedUser

Vendég
Köszönöm szépen együttműködésed! :) Tegnap véletlen beléptem így egy városba, mert gyorsan kattintottam kétszer, pedig csak a várost akartam megnyitni, hogy piacozni tudjak. :D Remélem a közeljövőben láthatjuk ezt a kis apróságot.
 

Krisztoph Snow

Író
The West Csapat
Game Master
Wiki szerkesztő
Like Master
Üdv, van-e olyan ötlet továbbítva a fejlesztők felé, hogy a fejlesztett cuccokat szét lehessen bontani vagy ki lehessen rakni a piacra?

Legalább ezerszer... :DDD

Annyian ötletelték, már egyébként. :)

(...és amúgy felmerül a kérdés: Ha ennyien ötletelik a fejlesztők miért nem tesznek érte valamit? Bármit? Mondjuk valami köztes megoldással is kiegyezhetnének játékosok és fejlesztők egyaránt... Gondolok itt arra, ami tetszik a fejlesztőknek és nekünk ugyanúgy. Pl. Csak kemény röghegyekért lehetne ezeket, bár nekem már oly mindegy beadtam kukába a natty balost^1-t, de lesz másik remélhetőleg ...vagy nem, de ez biztosabb :D)

(de ez pont ezért nem egy kampányolás, mivel nekem mindegy ...csak 1 jó tanács, hogy más ne a kukába dobja be a fejlesztett cuccát, ami az innonak is megérné hosszabb távon)
 
Utoljára szerkesztve:

DeletedUser17483

Vendég
imádom amikor mindenki csak úgy odaírja hogy "megérné az innonak is" :D pedig sehogyse érné meg nekik ...

akkor maradjunk a natty balosnál ... ha van pl 243 db, valaki fejleszti 5ösre akkor az ügyes és jól ellesz vele :D ... de egyszercsak megunja, másikat akar , jön egy rögös, akkor lefejleszti és eladja valakinek aki szintén egy jó balost akar, ő megveszi a 243 natty balost, a másik meg az új rögösből vesz 243at
vagy
nem tudja lefejleszteni, így mindkettőnek a rögöst "kell" megvenni , melyik a jobb inno szemszögéből? hát persze hogy az amikor csak 1 rögözik

remélem érthető amire célozni akartam...

de javaslatom erre hogy akkor legyen költséges-veszteséges , a 3ból csak 2őt lehetne visszanyerni , de a költség 2x-es vételi áron lenne (mint a feljebb fejlesztésnél) (1es natty balos esetén 70960$ vagy 71rög) vagy mivel az újabb pl balosok csak 7,5k-s vételi árral vannak, akkor legyen 10x annyi pl hernan balos esetén 1esből akkor lesz 2 balos és -150k ... vagy -150rög
"megérné az innonak is" :D meg a játékosoknak is , drágán és nem is mindet de újra tudnak vele kereskedni
 

krcsirke

el pollo diablo
Üdv, van-e olyan ötlet továbbítva a fejlesztők felé, hogy a fejlesztett cuccokat szét lehessen bontani vagy ki lehessen rakni a piacra?
Bétán is felvetették már ezt az ötletet, sőt még a 2/3-ot kapsz vissza résszel. Ettől függetlenül továbbítani lehetne valamilyen formában, hisz maga az ötlet nem rossz, még ha csak 1/3 részt járna vissza, akkor is jobb mint a jelenlegi helyzet.
 

DeletedUser17478

Vendég
Bétán is felvetették már ezt az ötletet, sőt még a 2/3-ot kapsz vissza résszel. Ettől függetlenül továbbítani lehetne valamilyen formában, hisz maga az ötlet nem rossz, még ha csak 1/3 részt járna vissza, akkor is jobb mint a jelenlegi helyzet.
A tárgyak szétbonthatóságának a lehetősége már továbbítva lett - talán nem is egyszer - visszajelzés nincs, hogy mi várható ezzel kapcsolatban. :)
 

DeletedUser17614

Vendég
Sziasztok!

Olyan javaslattal fordulnék hozzátok, hogy célszerű lenne egy új prémiumfunkciót bevezetni. A párbajszint visszaállítása az alapszintedre. Olyan lenne, mint a sámán prém, 50-100 rögért, esetleg függne attól, hogy mekkora a jelenlegi szinted.
Ezt szerintem azért is lenne jó tovább küldeni az Innonak, mert ebből több nyeresége is lenne. Szerintem nem egy ember használna el akár 100-200 rögöt is, hogy a párbajos múltját eltörölje, s nyugodtan erődözzön, kerizzen, esetleg építsen, vagy hasonlókat.

Remélem érthetően írtam :D

Dór
Ez esetleg már továbbítva lett? Több emberrel beszéltem már erről, s mindenki szerint nagyon jó dolog lenne.
 

DeletedUser17053

Vendég
Nem tudom írták-e már vagy ha igen akkor milyen régen, de én (és ezzel nagyon nem vagyok egyedül) javasolnám a Wright kollekció visszahozását az UP boltba akár csak 1 napra.
Rengetegen lemaradtunk róla vagy épp azóta indult új világon esély se volt beszerezni.
Mivel sokan vágynak rá,így szerintem Inno-nak is nagyon megérné :)
Megoldható eme ötlet továbbítása fejlesztők felé?

Előre is köszönöm!

Üdv,
*SZÁMOS*
 

DeletedUser17665

Vendég
Nem tudom írták-e már vagy ha igen akkor milyen régen, de én (és ezzel nagyon nem vagyok egyedül) javasolnám a Wright kollekció visszahozását az UP boltba akár csak 1 napra.
Rengetegen lemaradtunk róla vagy épp azóta indult új világon esély se volt beszerezni.
Mivel sokan vágynak rá,így szerintem Inno-nak is nagyon megérné :)
Megoldható eme ötlet továbbítása fejlesztők felé?

Előre is köszönöm!

Üdv,
*SZÁMOS*


Nem várható hasonló akciós esemény.
 

DeletedUser17053

Vendég
Sziasztok!
Párbajjal kapcsolatban lenne egy ötletem/javaslatom.Mégpedig az,hogy a képesség szerinti ranglistánál legyen látható a célzás-kitérés fülek is.Ezzel kiegyenlítve az esélyeket a különböző pontozások között. Igazságtalannak tartom például,hogy egy térős.célzós párbajos minden képességet lásson ellenfeléből,fordítva viszont rejtve van az illető pontozása.

Vagy ennek másik változata az lenne,hogy legyen elrejtve akkor minden párbajos képesség és akkor senki ne lásson a másikból semmit.

Szerintem nem megterhelő változtatás,sokakat nem is érintene, csupán csak kis finomítás lenne.Kinek mi a véleménye erről?

Üdv,
*SZÁMOS*
 

krcsirke

el pollo diablo
Célzás és kitérés mutatása ötlet tetszik, nem tartom olyan nagy előnynek vagy hátránynak ha lehet látni. Vagy ha másik megoldás lenne, rejteni a többit is az is érdekes lenne. Utóbbi esetben ráöltözni nem tudnál senkire, lehet vinne egy kis színt a párbajos életbe.
 

DeletedUser17665

Vendég
Nem tartom jó ötletnek.
Onnantól 1 matek az egész párbajterület, és semmi izgalom nem lenne utána.
Jó ez így rejtve, a célzás-kitérést nem szabad látnunk.
 
Utoljára egy moderátor szerkesztette:

DeletedUser17053

Vendég
Nem tartom jó ötletnek.
Onnantól 1 matek az egész párbajterület, és semmi izgalom nem lenne utána.
Jó ez így rejtve, a célzás-kitérést nem szabad látnunk.

Így meg simán rá tudsz öltözni az ellenállósra mert látod mennyi reflexe/szívója van. Szerintem pont attól lenne izgalmasabb ha több matek lenne benne,több meglepetés várna, jobban izgulnánk. ;)
 
Fent