Játék hibák

Kanyim

Veteran Member
Tegnap és ma is a harcok rengeteg embernek alig akar megjelenni.. többen is voltak nálunk akik a harc végégig próbálgatták és nem jutottak be.. ma is többeknek sikertelen a belépés........
 

Krisztoph Snow

Író
The West Csapat
Game Master
Wiki szerkesztő
Like Master
dettó eldó és elvileg a többi világ is.............

és akkor csoda, hogy van, még játékos :(





szerk.:

most beengedett ,de hiába mire beengedett VÉGRE addigra már holttan nyugszom valamelyik tömegsir mélyén.......................... -.-
 
Utoljára szerkesztve:

DeletedUser10113

Vendég
Sziasztok! Tegnap, a tökölés miatt bekattintottam V1 ( tepsi, lapát stb.) formájú magasabb jövedelem, több energia, automatizálás prémium medált! Legnagyobb döbbenetemre ismét bekapcsolt a SHOP ban a 14 napos automatizálás (amit előtte ellenőriztem), Floridai negatív tapasztalat miatt amit orvosoltak is. Ma 50 50 rögöt levont, bejelölte V1 en a 14 napos automatizálást! Ténylegesen nincs se magasabb jövedelem, se automatizálás! A tökölésnek annyi! 100 dollár mínusz, na meg a méreg, V1 en is bugos most már a karakterem :(
 

DeletedUser17665

Vendég
Sziasztok! Tegnap, a tökölés miatt bekattintottam V1 ( tepsi, lapát stb.) formájú magasabb jövedelem, több energia, automatizálás prémium medált! Legnagyobb döbbenetemre ismét bekapcsolt a SHOP ban a 14 napos automatizálás (amit előtte ellenőriztem), Floridai negatív tapasztalat miatt amit orvosoltak is. Ma 50 50 rögöt levont, bejelölte V1 en a 14 napos automatizálást! Ténylegesen nincs se magasabb jövedelem, se automatizálás! A tökölésnek annyi! 100 dollár mínusz, na meg a méreg, V1 en is bugos most már a karakterem :(

Kérlek dobj egy levelet a Supportra!
 

DeletedUser

Vendég
Az építés rangsor bugos. A legutóbbi utazó vásárnál - nem emlékszem pontosan - legalább 5 órát építettem, és a rangsor szerint ezelőtt is volt kb. 2 óra valamennyim. Most csak 3 órát ír, ami sehogy sem jön ki.

Tudtok a hibáról, vagy én számolom rosszul?
 

DeletedUser17665

Vendég
Az építés rangsor bugos. A legutóbbi utazó vásárnál - nem emlékszem pontosan - legalább 5 órát építettem, és a rangsor szerint ezelőtt is volt kb. 2 óra valamennyim. Most csak 3 órát ír, ami sehogy sem jön ki.

Tudtok a hibáról, vagy én számolom rosszul?

Kérlek dobj egy levelet a Supportra!
 
Fent