Ha végre itt a nyár! (képek)

Krisztoph Snow

Író
The West Csapat
Game Master
Wiki szerkesztő
Like Master
Kérdeztem Macarontól üziben (csak inkább, már nem várnék a válaszra, így most megosztom a képet) de mivel kikötés nem volt, hogy nem lehet kitakarni esetlegesen az arcomat, így én élnék ezen jogommal, persze, ha létezik ilyen jogom :).

1 Cowboy nyáron 1 lovon is élvezheti a nyarat. Ki mondta, hogy nem?! :)

Én vagyok:


601problemkrisztoph.jpg


Itt szeretnék kívánni mindenkinek kellemes nyarat, elsősorban az iskolásoknak, még a hátralévő időre! :)

Remélem nem okoz problémát, hogy kitakartam a fejem, mindazonáltal megvan a kép eredetije, ha mégis valami gond adódik. :)

Köszönöm megértéseteket:

Krissz
 

DeletedUser17478

Vendég
Kérdeztem Macarontól üziben (csak inkább, már nem várnék a válaszra, így most megosztom a képet) de mivel kikötés nem volt, hogy nem lehet kitakarni esetlegesen az arcomat, így én élnék ezen jogommal, persze, ha létezik ilyen jogom :).

Remélem nem okoz problémát, hogy kitakartam a fejem, mindazonáltal megvan a kép eredetije, ha mégis valami gond adódik. :)

Köszönöm megértéseteket:

Krissz

Miért, ez nem az igazi fejed? :P :D
 

Latyi007

Active Member
Sziasztok!

Nekem a következőképpen telt a nyaralásom :) :

Hírt kaptam róla, hogy Dél-Amerikában fellelhető egy aranyat tartalmazó bánya, úgyhogy nekiindultam a lányommal, felfedezni:

01 a.jpg

02 a.jpg

Ahogy barangoltunk, rátaláltunk egy réges-régi istenség szoborra, amit nem tudtuk beazonosítani, lehetett maya, azték, inka stb.:

03 a.jpg


Picit megrémültünk, hátha kihívjuk az istenség haragját, ezért erősítésül hívtuk a leányom udvarlóját. Tovább keresgélve az aranylelőhelyet, felfedeztünk egy barlangot, ami érdekességképpen tavas barlang volt:

04.jpg


Én középre ültem a csónakban, (testemmel védendő a leányomat), az udvarló meg így járt, hadd fogja fel az esetleges támadásokat :D

Sajnos eleddig aranyra nem bukkantunk, de ahogy kiértünk a barlangból, csodálatos „hattyúcsorda” fogadott minket:

05 a.jpg


Kicsit elszomorodtunk, hogy nem találtuk meg az aranyat, majd rövid pihenést követően szállás után néztünk, ahol a szállásadó kedveskedése fogadott:

06 a.jpg

07.jpeg

Az éjszakai pihenés után még egy kicsit megtekintettük a környéket, ahol nagy meglepetés fogadott:

08 a.jpg


Hogy kerültünk Keszthelyre?? Lehet, hogy az egész csak álom volt? Nem baj, remélem a történetem és a képek tetszettek :) :)



a képek forrásai:

Campona Tropicarium

Tapolca tavasbarlang

Keszthely
 

DeletedUser17478

Vendég
Sziasztok!

Köszi a türelmet :) a support csapat szavazása alapján - tádáááám - a nyertesek:

1. Latyi007 - 500 rög
2. Krisztop snow - 300 rög
3. podw - 150 rög

A rögöket már jóvá is írtuk részetekre, gratulálunk. :)
 

Krisztoph Snow

Író
The West Csapat
Game Master
Wiki szerkesztő
Like Master
Sziasztok!

Köszi a türelmet :) a support csapat szavazása alapján - tádáááám - a nyertesek:

1. Latyi007 - 500 rög
2. Krisztop snow - 300 rög
3. podw - 150 rög

A rögöket már jóvá is írtuk részetekre, gratulálunk. :)


:)

Kód beillesztése:
Köszönjük szépen a játékot én pedig köszönöm, hogy részt vehettem és hogy játszhattam.

Meg köszönöm a nyereményt. :rolleyes:
 
Fent